Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Polski start-up zebrał 400 tys. zł na pomysł holownika do roweru

Polski start-up 2Riders, którego produktem jest nowatorski Innowacyjny holownik rowerowy zebrał 400 tys. złotych w ramach kampanii crowdfundingowej.

Firma przeprowadziła emisję na platformie Forc.ee i nie była to pierwsza zbiórka. Przy poprzedniej emisji akcji 2Riders każdy inwestor zainwestował średnio 26,1 tys. złotych – to najwięcej na polskim rynku. Przy nowej emisji kwota była jeszcze wyższa, wyniosła ok. 36,4 tys. złotych.

W niespełna 6 tygodni 2Riders zakończył emisję uzupełniającą z pulą 800 akcji w ramach serii C za pośrednictwem platformy Forc.ee. Start-up zarejestrowany jako Prosta Spółka Akcyjna (PSA) zebrał 400 tys. złotych, które zostaną przeznaczone na dopracowanie finalnej wersji linkowego holownika rowerowego, który odmieni oblicze rodzinnych wycieczek.

 

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.