Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Top 7 niezwykłych pomysłów jak zarobić na zakochanych

Miłość to uczucie, które jest natchnieniem dla malarzy, muzyków czy pisarzy. Okazuje się, że także w biznesie relacje między kobietą i mężczyzną stały się inspiracją do powstania niecodziennych pomysłów. 

Pomysłowość ludzka nie zna granic. Ten slogan przywoływany jest zawsze, gdy mamy do czynienia z kreatywną ideą, która łamie utarte stereotypy. Takich pomysłów nie brakuje na rynku produktów dla zakochanych.  

1. Afrodyzjak na śniadanie

W Kanadzie narodził się pomysł płatków śniadaniowych dla zakochanych „Sexcereal”. Trudno coś powiedzieć o ich skuteczności, ale pod względem marketingowym produkt wstrzelił się w ciekawą niszę. Pomysłodawcy stworzyli dwie wersje śniadaniowego afrodyzjaku różniące się składem. Opakowanie dla mężczyzny zawiera składniki (m.in. wybrane zboża) zwiększające poziom testosteronu, natomiast wersja żeńska wspiera równowagę hormonalną kobiet. „Poczuj różnicę w ciągu godziny” – brzmi motto firmy.

foto: sexcereal.com

2. Erotyczna zabawka z aplikacją dla par

Rynek erotycznych zabawek ma wartość 21 mld dolarów, a Jakub Konik chce wyrwać z niego pokaźny kawałek dla siebie. Polak przez rok budował prototyp, był bliski poddania się i bankructwa. Przetrwał trudne chwile, a teraz wspólnie z inwestorem rozwija erotyczny gadżet dla par, który ma poprawić ich życie seksualne. Lovely to zabawka erotyczna dla par połączona z aplikacją, która wzbogaca życie erotyczne danej pary poprzez generowanie spersonalizowanych sugestii i porad związanych z ludzką seksualnością. Więcej o erotycznej zabawce, genezie jej powstania oraz trudnych początkach pomysłodawcy przeczytaj w wywiadzie dla portalu Mambiznes.pl.

3. Alarmowy dozownik na prezerwatywy

Charakterystyczne żółto-czarne pudełko, a na nim czerwony przycisk z napisem „Don’t panic”. To pomysł na gadżet skierowany do panów. Dozownik na prezerwatywy jest raczej pomysłem na śmieszny gift aniżeli funkcjonalnym gadżetem, ale bez wątpienia kreatywnym.

foto: rafaelmorgan.net

4. Prezerwatywy, które mówią

Do wspomnianego wyżej dozownika można schować tradycyjne prezerwatywy znane ze sklepowych półek albo skorzystać z oferty firmy „Say it with a condom”. Jej pomysłodawcy uznali, że tak intymny produkt może być także środkiem wyrazu i sposobem na wypowiedzenie krótkiego komunikatu. Zaprojektowane z przymrużeniem oka opakowania prezerwatyw są doskonałym przełamywaczem lodów – twierdzą ich twórcy.

foto: sayitwithacondom.com

5. Pendrive w kształcie plemnika

Przenośna pamięć USB miała już różne oblicza inspirowane miłością. Mini serduszka,  kwiatki czy pendrivy w kształcie bukieciku dla nikogo nie są już zaskoczeniem. Na tym tle wyróżnia się pamięć w kształcie plemnika. Pierwszy raz gadżet ten rozdawany był podczas konferencji na temat medycyny reprodukcyjnej i wzbudził duże zainteresowanie. Najbardziej zadowolony był właściciel marki, której logo było nadrukowane na niecodziennym gadżecie.

foto: coated.com

6. Sexy Love Sox

Erotyczny masaż stóp to trudna sztuka, której tajniki posiadło niewielu mężczyzn. Dla kochanków, chcących spróbować swoich sił zaprojektowano Sexy Love Sox. Wystarczy założyć skarpety na stopę ukochanej i postępować według instrukcji i rysunków na nich naniesionych. Twórcy produktu podkreślają, że został stworzony na bazie starożytnych chińskich praktyk refleksologii. Za taką lekcję intymnego masażu stóp trzeba zapłacić 14 dolarów w sklepie Amazon.com. 

7. Arbuzy w kształcie serca

Zamiast czekoladek, biżuterii lub bukietu róż dla ukochanej w Walentynki arbuz w kształcie serca? To możliwe dzięki pochodzącemu z Japonii pomysłowemu rolnikowi. Kimura Yoichi zaprojektował z tworzywa sztucznego formę, w której rosną arbuzy w kształcie serca. Pomysłodawca żartuje, że takie arbuzy są zdecydowanie słodsze.

foto: youtube.com

Grzegorz Marynowicz

Bankier.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.