Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Najlepiej zlecić to firmie zewnętrznej, która się w tym specjalizuje, a jest sporo takich na rynku.
 3. Tak się składa, ze bardziej do rekreacji, ale mam malutkie grządki na których rośnie szczypiorek, pomidorki koktajlowe i różne zioła. Większy arsenał warzyw ma moja mama, więc zawsze i tak mnie nimi obdarowywuje.
 4. To zależy w jakie góry się wybieramy i jakie akurat panują warunki atmosferyczne. Buty to faktycznie podstawa i najlepiej kupić je w sklepie stacjonarnym, żeby mieć możliwość ich przymierzenia. Oczywiście odpowiednia odzież najlepiej termoaktywna, można zabrać kijki, bo często ułatwiają wspinaczkę, oczywiście coś od deszczu, w zimie raki. Warto zabrać np. jakieś batony, żeby mieć czym uzupełnić energię.
 5. Kupiłem w Holandii ładny i tani wózek 3tony, sprzedający powiedział wy w Polsce tam sobie bez problemu to naprawicie podał mi namiar na firmę Akureno regeneracja akumulatorów, okazało się że nowy akumulator do mojego wózka kosztuje prawie 25 000 zł co mnie prawie z nóg powaliło, zadzwoniłem do Akureno przyjechali zabrali akumulator i odwieźli, faktura 6000 zł, wózek na baterii śmiga już 1,5 roku.
 6. Dzisiaj
 7. Sklep internetowy www.mebledobiura.pl
 8. 20letnie auta też naprawiają?> :D
 9. Social Media, pozycjonowanie, adwords, marketing szeptany, mailing - bez tego ani rusz. Jeśli się nie znasz to musisz zlecić to na zewnątrz, ale podstawy działania musza być znane, żeby wiedzieć jak firmę rozliczać z realizacji działań. co ztego , że pokaż Ci jakieś wykresiki i powiedzą - jest dobrze, jeśli nie będziesz wiedzieć o co chodzi? rozumiem, że sklep jest już gotowy?
 10. nie szukaj polecenia bo każdy będzie chwalił swojego "znajomego, partnera" czy jakkolwiek to określić. zbierz oferty i sam porównaj. z pewnością nie polecam TENS .
 11. portale jak wspomniała jedna z osób wcześniej, oczywiście reklama z social media
 12. Koniecznie musi być strona internetowa. Znajoma popełniła błąd i strony nie założyła, uruchomiła natomiast fanapage bo uważała, że do kontaktu z klintami to wystarczy. Od pewnego czasu jej profil cyklicznie jest blokowany i usuwany przez Facebook bo ktoś zgłasza jej "stronę" . Traci całkowicie kontakt z klientami aktualnymi i nie ma szansu na "złapanie" nowych.
 13. Jeżeli mieszkacie w Okolicach Lublina to mogę wam polecić firmę www.master.lublin.pl, od której zakupiłem drzwi do swojego domu. Oferują drzwi od uznanej marki Gerda. Drwi przez nich sprzedawane są bardzo solidne, więc polecam ich wam.
 14. Ja jeżdżę na rowerze praktycznie przez cały rok. Chyba że chodniki są mocno zasypane śniegiem. Co do rowerów to mogę wam polecić firmę www.rowerowa.bydgoszcz.pl Mają szeroki wybór rowerów i części do nich.
 15. Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do profesjonalnej firmy, która zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń BHP od siebie mogę wam polecić www.sebal-bhp.pl Przeprowadzali szkolenie w mojej firmie i zrobili to bardzo profesjonalnie.
 16. Dobrą firmą, która zajmuje się budowaniem konstrukcji stalowych jest www.semi.net.pl Zajmują się wykonywaniem elementów wyposażenia hal produkcyjnych takich jak silosy, zbiorniki, kominy oraz winnymi konstrukcjami stalowymi. Zatrudniają świetnych fachowców, więc polecam ich wam.
 17. Sprawdzoną firmą, która oferuje wysokokalorycznych węgiel jest www.sklep.weglosmyk.pl Oferują pellet, ekogroszek i orzech. Sam zamawiam od nich ekogroszek i jestem bardzo zadowolony z jego jakości oraz ceny.
 18. Jeżeli lubicie kawę i rozglądacie się za ciekawymi w smaku kawami to polecam wam zajrzeć na stronę www.sklep-bicafe.pl Sprzedają kawy i herbaty oraz akcesoria do nich. Mają świetne produkty w swojej ofercie, które musicie warto zakupić.
 19. Ulotki zazwyczaj trafiają do wielu osób, niektóre się nimi zainteresują inne nie. Trzeba po prostu spróbować. Warto skontaktować się z dobrą firmą rozdającą ulotki, która rozniesie je na dużym obszarze. Od siebie mogę wam polecić https://www.pkt.pl/firma/small-repair-6591156 Z Szczecina. Roznosili ulotki dla mojej firmy i mogę wam powiedzieć, że wykonywali swoją pracę bardzo rzetelnie.
 20. Bardzo dobrą firmą, która świadczy usługi przewozowe na linii Polska-Holandia jest www.rysbus.pl Korzystałem z ich usług kilka razy i mogę polecić ich również wam. Posiadają sprawne i komfortowe busy oraz zatrudniają doświadczonych kierowców.
 21. Jeżeli chodzi o międzynarodowy transport morski lub lotniczy to polecam wam zgłosić się do firmy www.s-wverpackung.pl Świadczą profesjonalne usługi pakowania przemysłowego. Potrafią bardzo dobrze przygotować ładunek do transportu morskiego lub lotniczego.
 22. Mieszkam w Warszawie i tutaj uczyłam się jeździć. Zapisałam się do szkoły nauki jazdy www.sarbo.pl, która działa na terenie Bemowa, Bielan i Żoliborza. Na Bielanach znajduje się ośrodek WORDu, więc nauczenie się układu dróg w tych dzielnicach jest bardzo ważne.
 23. Również prowadzę sklep z dywanami. Jeżeli jesteście nowi narybku to mogę wam polecić firmę www.scaffo.com Firma ta zajmuje się wykonywaniem wzorników, w tym wzorników dywanów. Tego typu rzeczy są niezbędne w każdym sklepie z dywanami.
 24. Jeżeli prowadzicie własny sklep z dywanami to polecam wam zajrzeć na stronę www.scaffo.com Jest to firma, która zajmuje się wykonywaniem wzorników. W swojej ofercie mają między innymi wzorniki dywanów, które mogą dla was wykonać.
 25. Drukarnia jest dobrym pomysłem na biznes. Sam taką prowadzę. Mogę wam poradzić nawiązanie współpracy z firmą www.scinka.pl, która zajmuje się skupowaniem odpadów z drukarni. Każda drukarnia produkuje sporo niepotrzebnej makulatury.
 26. Bardzo dobrą firmą, która świadczy usługi związane z obróbką CNC jest www.p-aspi.pl Współpracowałem z nimi i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Dodatkowo zajmują się sprzedażą noży, frezów oraz innych narzędzi do obróbki drewna.
 27. Ja swoją halę wykonałem z płyt warstwowych. Zgłosiłem się do firmy www.pawilon-perfect.pl, która zajmuje się wykonywaniem hal właśnie z płyt warstwowych. Koszty nie były duże a hala jest bardzo solidna, więc polecam wam się do nich zgłosić.
 1. Załaduj więcej aktywności