Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Poza budową hali trzeba też pomyśleć o jej wyposażeniu. To też trochę trwa. Mi dość długo zajęło znalezienie dobrej firmy, która zajmuje się wzornictwem przemysłowym. W końcu trafiłem na www.modelarstwo-aa.com.pl Jeżeli poszukujecie firmy tego typu to polecam wam się z nimi skontaktować.
 3. Wczoraj
 4. Od jakiegoś czasu prowadzę punkt z używaną odzieżą. Ze względu na to, że już wcześnie robi się ciemno postanowił zamówić na reklama-efekt dwa kasetony reklamowe . Czy waszym zdaniem będę miał teraz więcej klientów?
 5. W tym przypadku moim zdaniem najbardziej rozsądnym rozwiązaniem byłoby posłuchanie się ekipy, która tą budową będzie się zajmować. Oni przeważnie wiedzą najlepiej.
 6. W poszukiwaniu tak konkretnych partnerów biznesowych, wydaje mi się, że dobrą opcją jest spojrzenie na lokalne ogłoszenia.
 7. Moim zdaniem warto tutaj poprosić o pomoc znajomych z danego miasta - tam gdzie chcesz otworzyć biznes, często ludzie z zewnątrz mają najlepsze pomysły.
 8. Moim zdaniem to dobry pomysł, na takie usługi jest coraz większe zapotrzebowanie więc klientów na pewno nie braknie.
 9. Takie interesy jak gastronomia, a szczególnie cukiernia, moim zdaniem mają sens tylko w jakiś większych miejscowościach. Przez Internet byłoby to trochę skomplikowane.
 10. W tym przypadku dużo zależy od pomysłu na sklep, oraz od asortymentu jaki będziemy posiadać.
 11. Wydaje mi się jednak, że lepszym pomysłem jest standardowa apteka, poniekąd dlatego, że ludzie mają po prostu do nich większe zaufanie.
 12. Na pewno jest to jakiś pomysł, jednak wydaje mi się, że obecnie na rynku panuje przesyt podobnymi usługami więc może warto by się było wstrzymać.
 13. Osobiście wolę tradycyjne kantory, jakoś mam większe zaufanie do nich i po prostu wydają mi się praktyczniejsze.
 14. Moim zdaniem sam pomysł na taki biznes jest dobry, a czy zakupiłeś dobry sprzęt to okaże się na miejscu. Warto postarać się o dofinansowanie państwowe.
 15. Tak jak twierdzą Przedmówcy, telefon powinien być przede wszystkim niezawodny oraz jak najmniej awaryjny,a do tego funkcjonalny bo to podstawowa kwestia. Co do systemu operacyjnego to do pracy jak i codziennego użytkowania zdecydowanie polecam android. Jaki budżet posiadasz na zakup telefonu?
 16. Moim zdaniem oczywiście wato, ponieważ takie rozwiązanie ma same plusy: niższe ceny i przede wszystkim duża wygoda, podstawa jest znalezienie dobrej, sprawdzonej apteki.
 17. Akurat tak się składa, że odszkodowaniami zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, możesz sprawdzić na Negocjato.pl w razie pytań jesteśmy do dyspozycji na forum :)
 18. Jest kilka dobrych i godnych polecenia firm kurierskich które warto brać pod uwagę, akurat z samą przesyłką czy nadaniem paczki nie powinno być absolutnie żadnego problemu.
 19. Jeden z oddziałów firmy, w której pracuje kupował teraz 10 aut różnego rodzaju właśnie w salonie ADF Auto z Wrocławia. Mogę polecić, bardzo dobre samochody, dobra oferta, rozsądne ceny jak na to miasto. Są atrakcyjne warunki, plusem jest duży wybór aut, wiadomo każdy prowadzi inny biznes i potrzebuje czegoś innego
 20. Wiele jest pytań dotyczących bezpieczeństwa maszyn. Bez dwóch zdań warto się zainteresować tematem, bo to podstawa. Tu z własnego doświadczenia mogę polecić kontakt z firmą Elokon. Mają wszystko, co jest niezbędne do wykonywania tego typu usług. Doświadczenie, wiedza, referencje
 21. Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da!
 22. Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da!
 23. Witam was wszystkich najserdeczniej jak się da!
 24. Teoretycznie tego by chodził płynie, by miał wsparcie do różnych aplikacji i miał w miarę dobry aparat. Myślałem o iPhone właśnie, nawet porównywałem w Komórkomacie te modele z Samsungami, ale sam nie wiem. Co jest lepsze Android czy iOS?
 25. Ze swojego doświadczenia mogę polecić nastartup.pl zwłaszcza jak oczekujesz dobrze zaprojektowanej i wykonanej strony, a nie chcesz przepłacić :)
 26. Wykonywaniem banerów, tablic, podświetlanych napisów oraz innych form reklamy zajmuje się firma http://literypodswietlane3d.pl/ Sam z nimi współpracuję i mogę wam powiedzieć że wykonują świetne materiały reklamowe dla mojej firmy.
 27. Każdy robi co uważa za słuszne, według mnie trening to świetna sprawa dla własnego zdrowia. Polecam najlepszy orbitrek magnetyczny świetnej jakości sprzęt do ćwiczeń w domu, niezły blog z rankingiem sprzętu na jaki warto zwrócić uwagę :)
 1. Załaduj więcej aktywności