Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Today
 3. W przypadku prowadzenia takiego salonu kosmetycznego warto nawiązać współpracę z jakąś hurtownią kosmetyczną. Moja żona prowadzi taki salon więc co nieco podpatrzę jak jej idzie i skąd zamawia. Już ponad rok słyszę tylko Beauty Nova https://beautynova.pl/ . Zerknąłem z ciekawości i faktycznie - asortymentu mają tyle, że odpuściłem. Myślę, że taki wybór zadowoli każdą kobietę.
 4. Porządna, profesjonalna i rzetelna firma którą mogę z czystym sumieniem polecić to www.mediaprojectgroup.com. Oferują również branding, prowadzenie social media- zajrzyj w zakładkę oferta.
 5. Nie możemy zapominać o tak podstawowej kwestii jaką jest pieczątka firmowa. Wszystkie dokumenty czy pisma będą wyglądały z nią dużo lepiej i budziły większe zaufanie wśród klientów czy kontrahentów. Jak jesteś z Poznania to możesz podejść do Cezara http://www.cezarpoznan.pl . Mają naprawdę niezłe ceny, a pieczątki wyrabiają bardzo szybko.
 6. Budowa domu to niezwykle wymagające zadanie. Masz przed sobą mnóstwo trudnych wyborów, spraw do załatwienia, a także musisz zaopatrzeć się w dość spore środki finansowe. Taki wysiłek trzeba także odpowiednio zabezpieczyć, tak by w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, być chronionym od jego konsekwencji. Najważniejsze w tym temacie jak dla mnie, jest ubezpieczenie mieszkania. Osobiście nie mieszkam w domu lecz w mieszkaniu, dlatego w pierwszej kolejności postawiłem na ubezpieczenie go od zalania - https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/cztery-katy/zalanie-mieszkania
 7. Właściwie to pierwszy raz słyszę o tego typu ofertach. Wydaje się być całkiem ciekawa, ale bardziej interesuje mnie ilość spraw, które kończą się pozytywnie. Tak czy inaczej, warto wiedzieć gdzie i kiedy zwrócić się o pomoc. Ja np. polecam poczytać również o tym, kiedy zgłosić się do ubezpieczyciela. Jest to niezwykle istotne, aby mieć gwarancję, że nasza sprawa zostanie rozpatrzona zgodnie z regulaminem. Bardzo ciekawy artykuł na ten temat znalazłem na stronie firmy Uniqa - https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/inwestuje-w-siebie/jak-szybko-zglosic-szkode-do-ubezpieczyciela
 8. Pozycjonowanie najlepsze, natomiast wymaga to sporo czasu i regularności aby osiągnąć z czasem wymarzony efekt.
 9. Polecam zainteresować się programami działającymi online. Są bardzo popularne i często aktulizowane np. ifirma, wfirma, fakturaxl.pl czy infakt.
 10. Witam, importuję towar od dystrybutora z Niemiec. Towar sprzedaję przez internet. Po zapłaceniu 23% vatu praktycznie nic nie zostaje. Podatek dochodowy to ryczałt 3,5%. Moje pytanie jest takie w którym kraju zarejestrować firmę aby VAT był najniższy lub w ogóle go nie było? Chciałbym dalej importować towar z Niemiec ale do magazynu w Polsce i z tą go wysyłać do klientów. Towar to gry planszowe/karciane i klienta interesuje tylko i wyłącznie całkowita cena do zapłaty a nie ile jest w niej podatków.
 11. morgom

  Pytanie o leasing

  Jeżeli planujecie wziąć samochód ciężarowy lub osobowy w leasing to skontaktujcie się w tej sprawie z firmą https://wmbrokers.pl/ Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja.
 12. Inwestując w mieszkania pod wynajem warto nawiązać współpracę z firmą, która będzie się zajmowała ich zarządzaniem. Jeżeli inwestujecie w Poznaniu to polecam wam skontaktować się z www.adminion.pl Na nich można w pełni polegać.
 13. Warto inwestować w nieruchomości. Jest to pewna inwestycja, która się zwróci. Jeżeli inwestujecie na terenie Poznania to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.adminion.pl Jest to świetny zarządza nieruchomości, który pomoże wam w zarządzaniu najmem.
 14. Jeżeli otwieracie własną restaurację w Warszawie lub okolicach to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy www.agnes.waw.pl Jest to firma, która zaopatruje restauracje w świetne wyroby garmażeryjne.
 15. Jeżeli zdecydujecie się na prowadzenie własnej restauracji to w pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która będzie wam dostarczała dobre jedzenie. Od siebie mogę wam polecić www.agnes.waw.pl Zaopatrują Warszawskie restauracje i firmy cateringowe w wyroby garmażeryjne.
 16. Hieronim332

  Skup aut

  A ja z kolei bardzo cenię sobie firmę Autoreduta z Warszawy - https://www.autoreduta.pl/serwis-landrover-warszawa Mają oni rewelacyjną ofertę jeżeli chodzi o samochody marek luksusowych. Nie tylko skupują auta, ale także je sprzedają, wynajmują czy naprawiają. Niezmiernie mnie to cieszy, że w końcu mam miejsce, w którym załatwię wszystkie sprawy związane z samochodem. Polecam w szczególności rozeznać się w ofercie wynajmu aut, bo można za naprawdę niewielkie pieniądze, otrzymać wysokiej klasy samochód na wygodny okres najmu.
 17. Jeżeli poszukujesz auta, które nie tylko będzie wygodne, ale także w bardzo dobrej cenie, to polecam ci zajrzeć na stronę firmy Autoreduta - https://www.autoreduta.pl/odkup-aut Posiadają oni bardzo szeroki zakres usług, w których skład wchodzi m.in. skup, sprzedaż, wynajem czy naprawa samochodów. Znajdziesz u nich tak naprawdę wszystko czego potrzebujesz jeżeli chodzi o samochody. Sam już nie raz korzystałem z ich oferty i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony. Pełen profesjonalizm.
 18. Jeżeli rozglądacie się za dobrym alkomatem to polecam wam zajrzeć na stronę www.alkolab.pl Od nich zakupicie alkomaty do użytku własnego oraz alkomaty profesjonalne. Mają szeroką ofertę w dużym przedziale cenowym więc na pewno znajdziecie coś dla siebie.
 19. Spory wybór alkomatów znajdziesz w ofercie firmy www.alkolab.pl Są tam alkomaty w preferowanym przez ciebie zakresie cenowym oraz sprzęt wyższej jakości. Sam mam alkomat od nich zakupiony i mogę powiedzieć że świetnie się sprawdza.
 20. Polecam zgłosic się do kancelarii pani notariusz Marty Kabat, na tej stronie jest kontakt: http://notariusz-kabat.pl Telefonicznie i bez żadnych opłat wstępnych, uzgodniłem wszystkie dokumenty jakie powinny być przygotowane przed zakupem nieruchomości, które zeskanowałem i przesłałem e-mailem na adres kancelarii. Ich oryginały dostarczyliśmy w dniu odbioru aktu notarialnego, sam akt został przeprowadzony bardzo sprawnie i szybko. Do tej pory korzystałem z wielu kancelarii, ale nie spotkałem się jeszcze z takim profesjonalizmem jak tutaj.
 21. W Warszawie znajduje się bardzo dobre biuro tłumaczeń przysięgłych, które nie ma problemu z tłumaczeniami. Jeżeli mieszkacie w okolicach tego miasta to polecam wam zgłosić się do www.alkon24.pl Oni na pewno wam pomogą.
 22. Przedsiębiorcy i przyszli właściciele firm ! Biuro Badań Społecznych Question Mark realizuje badanie na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii ! Celem projektu jest usprawnianie zakładania i prowadzenia firmy, dzięki rozwiązaniom, w tym internetowym, takim jak CEIDG oraz Biznes.gov.pl. Chcielibyśmy poznać Państwa oczekiwania, potrzeby i obawy związane z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Rekrutujemy uczestników FGI na trzy grupy: 1. przedsiębiorców korzystających z portalu CEiDG 2. przedsiębiorców niekorzystających z portalu CEiDG 3. osoby aktywnie zainteresowane założeniem działalności gospodarczej w Polsce, w przeciągu najbliższego roku. Terminy zogniskowanych wywiadów grupowych: 24.06.2019 (poniedziałek) godz. 18.00 - przedsiębiorcy niekorzystający z CEiDG 26.06.2019 (środa) godz. 16.30 - przedsiębiorcy korzystający z CEiDG godz. 19.00 - osoby zainteresowane założeniem działalności Badanie FGI potrwa około 2h - w ramach gratyfikacji za poświęcony czas oferujemy Państwu bon do wybranego sklepu (Empik, Ikea, Media Markt ) o wartości 150 zł (netto). Adres badania fokusowego: Al. 1 Maja 9/4 - Łódź Osoby chętne do udziału w badaniu prosimy o zgłoszenia w następujący sposób: mailowo: a.papis@questionmark.pl telefonicznie: 694 486 556
 23. Ja wolę jednak etui, które daje ochronę i dobrze się prezentuje. Dlatego gdy kupuję nowy telefon to zaglądam na stronę www.amazingphone.pl Oni mają fajne etui na telefony, które bardzo dobrze się prezentują.
 1. Załaduj więcej aktywności