Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. Czasem oprócz typowego złomu znalezionego podczas porządków w garażu mamy do sprzedania złom nietypowy. Jego skupem zajmuje się weglik.eu. W szczególności skupowany jest złom węglika spiekanego, stali szybkotnącej oraz metali szlachetnych i rzadkich. Ponieważ dostawcami tego rodzaju złomu najczęściej są fabryki i zakłady produkcyjne, to ceny ustalane są indywidualnie. Zależą od rodzaju złomu i zawartości poszczególnych metali.
 3. Jeśli chcesz np. uprawiać rośliny i sprzedawać je jako sadzonki lub nasiona, to warto zainwestować w tzw. growboxy, czyli kompletne zestawy do uprawy roślin. W skład takiego podstawowego zestawu oferowanego przez progrower.eu wchodzi namiot, energooszczędna lampa, wentylator i stacja pogody. Dzięki temu można zachować wewnątrz namiotu optymalne warunki do uprawy danego gatunku roślin. Przyspiesza to ich wzrost, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić na środkach ochrony roślin i nawozach.
 4. Wizytówka to często pierwszy kontakt klienta z firmą, dlatego musi być profesjonalna. Wysokiej jakości papier, odpowiednia czcionka, przejrzystość projektu. Można pokusić się o coś oryginalnego i nawiązującego do branży, w której się działa.
 5. Wykonanie strony internetowej może wynieść kilkaset, jak również kilka tysięcy złotych. Wszystko zależy od funkcjonalności danej witryny. Możesz równie dobrze wykonać ją samodzielnie przy użyciu bezpłatnych szablonów, jednak efekt nie będzie powalający. Takie strony są mało profesjonalne.
 6. Naleśnikarnia kokosów nie przyniesie. Duże nakłady inwestycyjne, ograniczenia sanepidu, spora konkurencja taniego i smacznego jedzenia powoduje, że może być trudno się przebić. Duże znaczenie będzie miała lokalizacja, a przede wszystkim smak.
 7. Drukarnia to ciężki kawałek chleba. Z jednej strony ogromna konkurencja, niskie ceny rynkowe, coraz większy udział mediów wirtualnych i świata cyfrowego. Z drugiej duże nakłady inwestycyjne. Aby się udało trzeba znać branżę, mieć wyrobione kontakty, markę, a także odpowiednie zaplecze techniczne. Bez tego nie ma co zaczynać swojej przygody z tym biznesem.
 8. Duże biuro projektów graficznych i IT szeuka zleceń z zagranicy. Chętnie podejmiemy współpracę. Wykonamy zlecenie po zrabatowanej cenie a osoba która z nami współpracuje będzie mogła fakturować usługi na swoją firmę. Jesteśmy otwarci także na inne formy współpracy. Czym się zajmujemy ? Tworzenie stron www Projekty graficzne tj - bannery internetowe, ulotki, plakaty, projekty logo z księgą znaku, wizytówki, etykiety itd itd Nasze portfolio - nielada.co kontakt 690 550 273 Zapewniamy fachową obsługę i szybkie terminy realizacji.
 9. Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się ubezpieczeniami komunikacyjnymi to polecam wam zgłosić się do http://ubezpieczenie-gizycko.pl/ Sam mam wykupione ubezpieczenie u nich i jestem z niego bardzo zadowolony.
 10. Jeśli chodzi o grafiki na opakowania wszelakiego rodzaju to zapraszam na www.nielada.co - Nasi graficy już temperują ołówki
 11. Jeśli chodzi o strony internetowe to koszt jest różny w dużej mierze zależy od nakładu pracy i udziwnień. U nas np str www typu onepage to koszt jedyne 1500 zł natomiast strona na wordpressie z cms to tylko 2500 zł netto. Mamy też klientów którym wykonujemy olbrzymie projekty, które kosztują powyżej 15000 zł netto Kwestia jaki biznes chce Pan rozwijać i jak ta strona ma być rozbudowana. Po wycenę warto zadzwonić do nas do biura na 690 550 273
 12. Nie wszyscy mają czas, aby samemu myć auto. Lepiej udać się do myjni. Jakiej? Parowe są chyba najdokładniejsze, szybko usuwają każde zabrudzenie, bez wpływu na karoserię. W Krakowie w serwisie IRMAR na ul. Makuszyńskiego mają taką myjnię - taka myjnia jest jest w stanie usunąć najgorszy brud bez użycia szkodliwych substancji.
 13. Mam dwu znajomych co prowadzą biznes w tej branży. Jeden produkuje wypieki na zamówienia z domów weselnych, hoteli i restauracji, drugi ma drogi lokal na deptaku w centrum miasta i jest znany z pomysłowych babeczek. W zasadzie obu idzie dobrze, ale ten pierwszy dużo ryzykuje. Lepiej jest chyba inwestować w lokal w centrum miasta i sprzedaż detaliczną z własną kawiarenką niż być producentem skazanym na zamówienia innych detalistów. Oczywiście to kosztuje. Na początku trzeba wydać trochę pieniędzy na reklamę. Odpowiedni szyld, neon, panel reklamowy, potykacze , czy ulotki reklamowe. To wszystko zamawia w Fabryce Reklamy z Łodzi . Taka inwestycja z czasem się zwróci i to wielokrotnie. Od początku pracuje się na swoją markę, a nie na markę naszych odbiorców. Jest to wygodne, ale nie daje perspektyw.
 14. Prowadząc własną drukarnię trzeba podjąć współpracę z firmami takimi jak www.topsa.pl Firma ta zajmuje się wytwarzaniem papieru makulaturowego. Moja drukarnia z nimi współpracuje i mogę polecić ich również wam.
 15. Ważne też by tu wspomnieć o e-marketingu. Reklama w internecie może być dla wielu firm ważniejsza niż reklama tradycyjna. Sklep internetowy nie zaistnieje bez odpowiedniej reklamy. Nasza firma w tym zakresie od lat korzysta z pozycjonowania stron internetowych w firmie New Project z Łodzi. Mają różne poziomy technik SEO służących reklamie w internecie naszej firmy i produktów. Dostosowują je do potrzeb i ilości pieniędzy jakie chcemy na nią przeznaczyć.
 16. Do restauracji trzeba obowiązkowo kupić meble ze stali nierdzewnej bo bez tego ani rusz. Takie meble najlepiej kupić w firmie, która robi taki meble - i my kupowaliśmy takie meble w tej firmie Zakład Ślusarski GREŃ w PSZCZYNIE. W tej firmie można zamówić również drzwi nierdzewne, stoły, balustrady nierdzewne, nierdzewne szafy, wieszaki i suszarki do butów, nierdzewne instalacje systemu mycia, wózki wędzarnicze oraz wózki transportowe.
 17. Co do firm zajmujących się transportem zwierząt to od siebie mogę wam polecić www.brt-transport.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Oferują transport krajowy i międzynarodowy.
 18. czesc witam
 19. Jeżeli macie jakieś wynalazki i chcielibyście je opatentować to polecam wam zgłosić się do firmy www.rzecznicypatentowi.eu Pomagają w patentowaniu wynalazków oraz w wielu innych sprawach spornych związanych z wynalazkami i prawami do nich.
 20. Myślę, że tutaj https://floper.pl znajdziecie wiele ciekawych i przede wszystkim oryginalnych rozwiązań. Miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Można tam bowiem zakupić spersonalizowane prezenty na naprawdę różne okazji. W ten sposób można kogoś obdarować wyjątkowym upominkiem przeznaczonym wyłącznie dla niego. Super sprawa!
 21. Świetną stronę sklepu online zrobił mi Litenet, nie mam problemów, stronka z dobrym hostingiem, bezawaryjna, radzi sobie z większym ruchem. Oby tak dalej. Sam projekt taki jak oczekiwałem, jasny, czytelny, klient nie musi się przebijać przez miliony kategorii żeby znaleźć ten produkt jakiego szuka.
 22. Ale warto o nie bardzo dbać.
 23. Zdrowie to trudny temat
 24. Wiele ostatnio słychać, że za granicą potrzebują wykwalifikowanej kadry medycznej i nie chodzi tu tylko o lekarzy czy pielęgniarki ale także o opiekunów medycznych. Osoby starsze, chore czy niesamodzielne często, np. w wyniku udaru lub paraliżu, wymagają profesjonalnej opieki medycznej, którą nie zawsze musi świadczyć wyłącznie pielęgniarka. W wielu czynnościach zawodowych z powodzeniem może zastąpić ją wykwalifikowany opiekun medyczny, dlatego pomyślałam o opcji 2 letniej: https://zak.edu.pl/aktualnosci/10087-zawod-medyczny-w-2-lata--jak-go-zdobyc- Co sądzicie o wyjeździe za pracą?
 25. Inwestowanie w nieruchomości jest bardzo opłacalne. Polecam wam podjąć współpracę z biurem nieruchomości, które pomoże wam w zakupie odpowiednich mieszkań oraz zarządzaniu nieruchomościami. Od siebie mogę wam polecić http://www.wronarentals.com/ Sam z nimi współpracuję I jestem zadowolony z jakości usług przez nich świadczonych.
 26. Cześć wszystkim... Pomóżcie proszę znaleźć niedrogą salę konferencyjną na Mazowszu? (dla min. 100 osób).
 1. Załaduj więcej aktywności