Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. Jakie macie zdanie na temat outsourcingu usługi informatycznej? Jesteście na tak czy na nie? Lepiej jest zatrudnic informatyka czy korzystać z uslug zewnętrznych firm?
 3. Cześć wszystkim, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z bonów na innowacje, które aktualnie można pozyskać z europejskich funduszy i mógłby dać mi kilka cennych rad. Z tego co rozumiem są to bony w wysokości od 60 do 400tyś złotych na wprowadzenie/stworzenie innowacji w już istniejących firmach. Moje pytania brzmią następująco: 1. Czy nowo zarejestrowana firma może się starać o bon? Czy firma musi już istnieć dłuższy czas i wykazywać przychody? 2. Czy produkt jakim jest aplikacja mobilna ma szanse na wsparcie finansowe? Byłyby to dwie aplikacje dające spore możliwości zarobkowe. 3. Czy to, że pracuję na etacie nie przeszkadza w otrzymaniu takiego wsparcia? Oczywiście + własna nowa działalność. 4. Czy jeżeli już uzyskam bon to czy część z tej kwoty mógłbym przeznaczyć na promocję/reklamę produktu? I jak to polak ma w naturze, dodam trochę swoich żali: Smutne jest życie pracując w korporacji na 3 zmiany kiedy ma się wg mnie i moich bliskich trafny pomysł. Jedyną przeszkodą w jego realizacji są ograniczenia finansowe i niestety kredyty. Proszę o pomoc i ewentualne inne pomysły jak można otrzymać wsparcie finansowe aby nie rezygnować z etatu. Pozdrawiam!
 4. Wczoraj
 5. Chciałbym by dzieciak się nie nudził ale też nie mam niewiadomo jakiej kasy na huśtawki i t d.. gdzie kupię tanie i fajne zabawki do ogrodu?
 6. A tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl już zaglądaliście? Jest tam blog prowadzony przez prawników, na którym znajdziecie wiele cennych informacji na temat spółek. Są tam porady i wskazówki. Każdy poruszony aspekt jest dokładnie wyjaśniony. Poza tym artykuły są napisane w taki sposób, aby każdy mógł je zrozumieć. Myślę, że warto skorzystać z takich informacji.
 7. Ciekawym rozwiązaniem jest też zaglądanie na blogi prawnicze. Jest tam wiele cennych informacji. Tutaj http://www.spolka-w-organizacji.pl warto sobie zerknąć . Jest tam sporo cennych informacji na temat spółek - zakładania, prowadzani czy też likwidacji i upadłości. Taka wiedza na pewno się przyda. Można bowiem skorzystać ze wskazówek, które tam znajdziecie. Czasem warto spojrzeć na problem z innej perspektywy.
 8. Witam, Jestem młodą, dobrze się zapowiadającą pod względem biznesu, dziewczyną. Z chęcią podejmę współpracę z firmą odzieżową, bądź kosmetyczną. Mam na myśli te, które się rozwijają, ale także te które są dopiero w planach. Mogę bez problemu zając się : Kontaktem z klientami, Towarem, Stronami typu social-media. Pytania proszę kierować na adres - blog.wiktori@wp.pl
 9. Witam, jeśli aktualne to proszę więcej informacji na priv. Z chęcią podejmę się współpracy. Doświadczenie jest jak najbardziej - blog.wiktori@wp.pl
 10. Warto udać się na jakąś praktykę. Zerknij na oferty pracy. Firmy często szukają kogoś na staż. Łatwo Ci sie będzie wkręcić do branży
 11. Typowo sezonowa opcja lecz wiem od znajomego, że pieniądze w sezonie są naprawdę duże
 12. dokładnie - być może wtedy całościowo wyjdzie nam sporo taniej
 13. Pewnie też z braku konsekwencji.. Przecież w biznesie jak i w życiu - mamy wzloty i upadki. Grunt to zacisnąć zęby w trakcie upadku.
 14. Jest szansa aby gdziekolwiek znaleźć prawdziwe 0zł za prowadzenie konta czy to wszystko pic na wodę?
 15. Warto rozważyć wprowadzenie rozwiązań telematycznych w samochodach firmowych. Jeśli kierowcy robią dużo kilometrów, a także zabierają samochody do celów prywatnych, to jest to konieczne rozwiązanie. Najważniejsze zalety tego typu systemów opisano tutaj https://teagle.io/telematyka-w-transporcie-czy-jest-potrzebna/. Od siebie mogę tylko dodać, że wiele kierowców dopuszcza się nadużyć, jeśli chodzi o paliwo. Świadomość bycia kontrolowanym wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy - przestrzeganie przepisów, a także na oszczędniejszą jazdę, zgodnie z zasadami ecodrivingu.
 16. Witam. Od jakiegoś czasu mamy przerwy w dostawie prądu do lokalu firmowego. Możecie mi polecić konkretny agregat prądotwórczy? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
 17. No wiadomo, nie każdy jest aktualizowany z dnia na dzień, dlatego trzeba trochę na to uważać, aby wybierać jedynie te, które są prowadzone fachowo. Jeżeli będziesz miał taki kalkulator, to nie będzie żadnego problemu, aby prawidłowo wyliczać wszystkie parametry.
 18. Mamy teraz pewien, jak sądzę przejściowy przestój, przez co rosną koszta, a zyski spadają. Zastanawiamy się nad możliwością restrukturyzacji kredytów. Pytanie, jak do tego podejść? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
 19. Planuje w tym sezonie robić trochę dłuższe dystanse. Jaką odzież polecacie na motocykl? Pewnie skórzana? A co powiecie o materiałowej? Zwykle są to drogawe rzeczy, więc trzeba się głęboko zastanowić nad zakupem.
 20. Jakie są według Was najlepsze Baseny w Warszawie? U mnie no 1 jest warszawianka ale w sumie mam na nią najblizej wiec jest to dość subiekwywna opinia. Jestem ciekaw co o tym sadzicie. Zależy mi przede wszystkim na torach pływackich, aby można było pójść i zrobić trochę długości przy jednym podejściu.
 21. Zastanawiam się nad możliwością uruchomienia takiego biznesu - tzn usługi tapicerskie? Tapicerowanie różnych przedmiotów, które z uwagi na zużycie, uszkodzenia mechaniczne itd wymagają takiej usługi... Pytanie o park maszynowy - na co zawracać uwagę przy zakupie? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
 22. W jakich dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności, funkcjonowaniem i konkurowaniem na danym rynku, można ciąć koszta, aby jeszcze bardziej poprawić swoją konkurencyjność?
 23. Mam dosyć dużą, rozbudowaną bazę nr telefonów do klientów. Nie chcę podawać szczegółów, ale jest to ilość liczona w tysiącach. Pytanie, czy można to wykorzystać do celów marketingowych? Czy potrzebne są jakieś dodatkowe zgody, oświadczenia, czy wystarczy zwykłe zaakceptowanie regulaminu, który można w przyszłości rozszerzyć o fakt, możliwości użycia danych do celów marketingowych... Kolejna sprawa, to w jaki sposób wykonać taką masową wysyłkę? Bo przecież nie z własnego nr telefonu?
 24. Czy zarabianie poprzez oszczędzanie, a więc odkładanie tego co się zarobi na lokacie lub koncie oszczędnościowym to dostatecznie dobra taktyka?
 25. jakoś bym chciał wykupić leki przez net ale nie mam odwagi przez net, co sądzicie?
 26. Ostatni tydzień
 27. Szukam osób zainteresowanych sprzedażą kostiumów kąpielowych prosto od producenta z Turcji. Dobra jakosc, dobra cena!
 28. Warto przed jakąkolwiek decyzją skontaktować się z doradcą kredytowym. Sam tak zrobiłem i nie żałuję.
 1. Załaduj więcej aktywności