Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Today
 3. Witam, Prowadzę spółkę, która zatrudnia 5-osobowy zespół. Poszukuje inwestora-wspólnika, który swoim doświadczeniem i wiedzą pomógłby mi również w kwestiach prowadzenia działalności i zajął się finansami (dlatego mile widziane doświadczenie z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce). Chciałbym skupić się przede wszystkim nad rozwojem gry i nad zarządzeniem samego produktu. Jesteśmy w trakcie finalizowania prac nad grą (na premierę i wydanie gry, ponieważ pracę przy grze będą cały czas trwały by ją ulepszać i rozwijać). Grafika jest tylko jeden szczebel gorsza od gry typu Widźmin, GTA, Skyrim itd. gdzie budżety są liczone w setkach milionów dolarów. Gra jest również innowacyjna, z całkiem nowymi rozwiązaniami taktycznymi w tym konkretnym gatunku gry. Nieoficjalnie mamy prawie 3 tys zamówień na płatne wersje gry (marketing szeptany + zamknięte testy gry), a sam model biznesowy jest podzielony na: F2P (bez zawartości dodatkowej), 75 zł wersja premiuim i 120 zł wersja deluxe oraz oczywiście mikropłatności. W razie zainteresowania po więcej szczegółów prosiłbym o pozostawienie adresu mailowego (jeśli oferta będzie wciąż aktualna to na pewno odpisze).
 4. Auto nie nadaje się do samodzielnej podróży, więc pozostaje wynajęcie lawety. Pytanie, jakie mogą być koszta z tym związane? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?
 5. Czy ktoś może przerabiał tematykę związaną z wypożyczalnia sprzętu budowlanego? Czy i ile można na tym zarobić? Byłbym wdzięczny za wszelkie sugestie z tego zakresu.
 6. Chodzi o średniej wielkości firmę z branży usługowej szukającej usług z zakresu obsługi informatycznej - a wiec dostarczenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem których można będzie świadczyć określone usługi. Czy ktoś już to może wczesniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć - co gdzie i za ile?
 7. Potrzebuję jakiegoś sprawdzonego oprogramowania ecommerce - z przeznaczeniem do handlu internetowego. Możecie polecić coś z tego zakresu? Na co należy zwrócić uwagę przy jego wyborze?
 8. Hej. Powiedzcie mi jak zapanować nad paczkami za pobraniem i zwrotami pieniędzy perz firmę kurierską. Mój sklep działa na platformie WORDPRESS z woocommerce. Paczki wysyłam za pośrednictwem DHL. Konto w banku PKO. Co prawda DHL codziennie przesyła listę wpłat pobrań za paczki i jest to za 5 poprzednich dni. Paczek pobraniowych jest coraz więcej. Jak nad tym zapanować aby mieć pewność, że firma kurierska za wzszsytko prześle pieniądze i nie zapomni o niczym? Jk to zautomatyzować?
 9. Witam Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem pasywnym zapraszam do kontaktu i do dołączenia do naszej grupy. Zarabiamy 10% w skali miesiąca z dzienną kapitalizacją. Od zainwestowanej kwoty. Minimalny wkład to 550$. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się i zarabiaj z nami.
 10. Wczoraj
 11. My ostatnio byliśmy na spotkaniu integracyjnym w restauracji https://staremetropolis.pl i powiem Ci, że było naprawdę świetnie 😄 Posiedzieliśmy sobie przy lampce wina i genialnym jedzeniu, które do tej pory każdy wspomina. Mają przepyszne pasty i dania z grilla, mniaaaam 😄 A że mamy do nich z biura niedaleko, to bardzo często wpadamy sobie do nich na obiad. Uwielbiam włoską kuchnię!
 12. Prowadzić takiego skupu nie prowadzę, ale zdarza się, że podjeżdżam do skupu z zalegającymi elementami metalowymi. Mam taki jeden sprawdzony w okolicy - https://www.skupzlomumsk.pl/ Zawsze wszystko załatwiamy w błyskawicznym tempie. Wycena na miejscu a kasa do ręki .
 13. Pracowników trzeba przeszkolic z BHP. Jesli nie macie firmy szkoleniowej, która to dobrze zrobi, to możecie smiało zwrócić się do https://4telpartner.pl/oferta/bhp-i-ppoz/. Są bardzo profesjonalni, mają dużą wiedzę, więc spokojnie odpowiadają także na dodatkowe pytania pracowników. Dodatkowo są w stanie także przeprowadzić BHP w firmie pod kątem braków związanych z zabezpieczeniem miejsca pracy.
 14. Spokojnie halę postawi ci http://www.inter-tech.net.pl/?site=kontakt . Robili już konstrukcje stalową dla mojego brata, efekt jest naprawe solidny. Dodatkowo, jeśli będziecie miec ptorzebę to mogą także wykonać wszelkie prace związane z automatyką przemysłową, bo to także jedna z ich specjalizacji.
 15. My musieliśmy oddać babcię do domu opieki - niestety rodzina porozjeżdżała się po różnych miastach, a babci stan zdrowia nagle uległ znacznemu pogorszeniu i wymaga stałej opieki. Znaleźliśmy najlepszą placówkę, w której będzie się czuła dobrze i spokojnie. W https://www.jadwinin.pl/ ma świetną opiekę, dużo nowych znajomych! A przede wszystkim pewność, że gdy np. zasłabnie - pomoc będzie jej udzielona natychmiastowo. A my regularnie ją odwiedzamy, aby nie czuła się samotna.
 16. A ja polecam znaleźć jakiś nietypowy kurs, zrobić go i iść w taki zawód. Jako przykład podam np. ofertę kursów morskich od http://www.oszgm.com/ . Moim zdaniem to świetna przyszłość, zwłaszcza dla osób, które kochają morze! Można zostać ratownikiem morskim, osobą dowodzącą siłownią okrętową itp.
 17. Jeśli ta istniejąca hala jest w dobrym stanie to warto przejąć - odejdzie cała masa obowiązków i formalności związanych z budowa od początku:) Grunt to dobrze potem taką halę wyposażyć. Przydać sie mogą różnego rodzaju przewody i druty nawojowe. Jeśli takich będziecie szukać to nie omińcie oferty od https://el-drut.com.pl/Oferta.html . Mają produkty wysokiej jakości, elastyczne podejście do klienta i dobre ceny.
 18. Hala, zdecydowanie :) Taka jest rowniez moja rekomendacja. U mnie w rodzinie szwagier prowadzi taki biznes i jest z hali stalowej zadowolony. A co do samej działalności - myslałes o tym, aby skorzystać ze wsparcia firmy http://pgsystems.pl/oferta.html , która pomaga w opracowaniu procesu, w projektowaniu maszyn i stanowisk? Mój szwagier korzystał i bardzo sobie chwalił współpracę z nimi - warto!
 19. Dobry start dla firmy produkcyjnej to także nawiązanie współpracy z partnerem biznesowym, który zorganizuje dla takiej firmy cały proces organizacji maszyn i stanowisk, wykona odpowiednie instalacje czy ułoży odpowiednio cały proces dzialania. Takiego wsparcia udziela np. http://pgsystems.pl/oferta.html . Są zdecydowanie godni polecanie - moj kuzyn z nimi współpracuje w zakresie urządzeń do automatyki przemysłowej i jest bardzo zadowolony.
 20. Mi po głowie chodzi otwarcie placówki bankowej na zasadzie franczyzy. Ktoś może napisać jakieś sugestie, porady w tym temacie? Włąśnie zbieram informacje na ten temat.
 21. Najlepiej to naprawiać w zaufanym warsztacie :) Ja taki na szczęście mam i jestem pewna, że nie zostanę oszukana, a na dodatek,że części, które zostaną zamontowane w moim samochodzie pochodzą od zaufanych i sprawdzonych producentów. Np. ostatnio miałam wymieniane przewody hamulcowe, wiem że mój mechanik zamówił je w firmie https://przewody-paliwowe.pl/, która oferuje bardzo dobrą jakość produktów.
 22. Gdzie najtaniej i najlepiej kupić domenę? Chciałabym założyć dwa blogi o, jeden o tematyce lifestylowej oraz motoryzacyjnej. Potrzebuje dwóch domen pl. Pytanie gdzie je założyć? Jakieś propozycje?
 23. Myślicie, że warto wykupywać ubezpieczenie od utraty kapitału? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłbym w stanie podpowiedzieć co gdzie i za ile? Które towarzystwa ubezpieczeniowe mają dobre oferty na tego typu usługi ubezpieczeniowe?
 24. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na oszczędzanie energii elektrycznej? Ceny rosną - a miały stać w miejscu, co bezpośrednio przekłada się na koszta związane z funkcjonowaniem firmy. Pytanie - w jaki sposób oszczędzać energię elektryczną?
 25. Wilgoć, las, trawa i inne czynniki - to wszystko są super warunki do życia dla kleszczy, a co za tym idzie zagrożenie dla ludzi. W jaki sposób efektywnie ochronić się przed zagrożeniami związanymi z chorobami jakie przenoszą.
 26. Pożyczki bez BIK w dalszym ciągu istnieją, ale w odróżnieniu od sytuacji sprzed kilku lat znacznie trudniej je dostać. Przede wszystkim drastycznie ograniczyła się liczba instytucji, które nie sprawdzają BIK. Na ponad 100 różnych firm pożyczkowych działających online w tej chwili tylko 6 czy 7 firm pożycza bez BIK (warto sprawdzić tabelę zestawiającą pożyczki pozabankowe na chwilowapozyczka.pl/pozyczki-bez-bik między innymi właśnie pod kątem sprawdzania BIK - stosowne dane zawarte są w rubryce "Więcej informacji"). Ale to nie wszystko. Jest jeszcze kilkanaście firm, które przymykają oko na drobne zaległości ze spłatą dotychczasowych zobowiązań finansowych. Jeśli więc nie przeskrobałeś zbyt dużo z opóźnieniami płatności to masz szansę na pożyczkę bez BIK w ponad dwudziestu firmach pozabankowych.
 1. Załaduj więcej aktywności