Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. Wczoraj
 3. jakie miejsca polecacie na lunche w Zielonej Górze:) żeby tak rachunek nie wyniósł milionów monet, a by jedzenie było smaczne i by porcje były spore. Macie jakieś takie mejscówki? 🙂
 4. Wydaje mi się, że wszystkie narzędzia jak to nazywasz są podobne. Tylko w cenie trzeba się rozeznać, bo za jeden płacić musisz niezależnie od tego czy z danych funkcjonalności korzystasz czy nie, a inne mają stopniowanie abonamentu i płacisz tylko za tyle ile chcesz. Chyba własnie w ten sposob można zaoszczędzić.
 5. Witam wszystkich gorąco
 6. Macie szklane panele w swoich mieszkaniach? Przyznam, że naprawdę ładnie wyglądają. Tak bardzo nowocześnie. Bardzo praktyczne są te włączniki, które można obsługiwać za pomocą pilota. Tutaj https://gajwer.pl jest sklep, w którym można się kompleksowo zaopatrzyć w tym zakresie. Sklep posiada różnorodny asortyment i ceny są tam ok. Warto sobie tam zerknąć.
 7. Witajcie! Jaki GPS-zegarek można kupić dla dziecka 7 lat?
 8. Temat jest tak obszerny, że ciężko byłoby mi go streścić w jednym poście. Na początku musisz szukać klientów na własną rękę. Prawie każdy tak zaczynał. Ja zająłem się przewozem osób w zasadzie przypadkiem. Miałem busa i zastanawiałem się w jaki sposób mógłby zacząć na siebie zarabiać. Ktoś mi podpowiedział abym zainteresował się zabudową takowego i zrobić z niego osobowy. Oddawałem do firmy Hitbus https://zabudowabusa-hitbus.pl/ . Robotę wykonali na tyle dobrze, że gwarantuję - nie rozpoznasz jeśli nie wiesz.
 9. Ja chodzę do Platinum Dent. Mają lokalizację na placu Górnośląskim. łatwo do nich trafić 🙂 a klinika jest super. Kompleksowo zadbają o zęby, mają świetnych stomatologów i wszyscy są super mili 🙂
 10. Takie są moje przemyślenia . Czy trafne nie wiem. Starałem się podpowiedzieć coś nie tylko reklamować jak większość na tym forum
 11. Spółka z okolic Bydgoszczy finalizująca projekt wdrożenia innowacyjnej technologii w zakresie produkcji prefabrykatów budowlanych na osnowie polimerów pilnie poszukuje inwestora posiłkowego. Szczegółowe informacje udzielane telefonicznie 798203035
 12. Ogromny wybór zabawek mam w https://krainazabawy.pl/.Mam pociechy w różnym wieku i o rożnym zapotrzebowaniu i zawsze znajdę tam coś dla każdego z nich. Dobre ceny, często promocje lub wyprzedaże.
 13. Zgadzam się z przedmówcą. Regały magazynowe, to przede wszystkim jakośc wykonania. Muszą być trwałe inaczej wszystko nie ma sensu. Firma, która zajmuje się produkcją takich regałów, to www.q-box.pl. Zakupiłem tam regały stojące, wiszące, pojemniki magazynowe i jestem zadowolony z jakości wykonania.
 14. Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
 15. cześć. Czy jest tutaj może jakiś właściciel Forda ? mam forda Mondeo, z tych nowszych modeli i przed wyjazdem na wakacje chce zrobić taki przegląd. Widziałam, ze jest bardzo fajna akcja https://akcjaserwisowa.pl/wakacje
 16. Witam, mam firmę z potężnym potencjałem , zatwierdzone kontrakty zagraniczne, szukam INWESTORA/ WSPÓLNIKA. Jeśli jest ktoś poważnie zainteresowany i nastawiony na inwestowanie a potem duże zyski i prestiż to proszę o kontakt. 666884882
 17. Witam, mam firmę z potężnym potencjałem , zatwierdzone kontrakty zagraniczne, szukam INWESTORA/ WSPÓLNIKA. Jeśli jest ktoś poważnie zainteresowany i nastawiony na inwestowanie a potem duże zyski i prestiż to proszę o kontakt. 666884882
 18. Jak się orientowałem w sprawie kredytu na firmę na start to niestety żaden bank nie ma tego w ofercie. Firma musi mieć minimum 6 miesięcy żeby móc wziąć na nią kredyt.
 19. Po szkole średniej plany na przyszłość mogą Ci się zmienić jeszcze kilkukrotnie 😉 W każdym razie powodzenia!
 20. Nie tylko start-up'u upadają, ale zwykłe nowe firmy też. Wpływ mają na to różnorodne czynniki, trudno jednoznacznie określić czemu tak jest.
 21. Jeśli szukacie wysokiej jakości produktów, rozpuszczalników do kupna to nie ma lepszej firmy w tym zakresie niż http://synpeko.pl jeden z najlepszych dostawców rozpuszczalników w Polsce a testowałem sporo, lepszego nigdzie indziej nie kupiłem !
 22. Siema wszystkim obecnym
 23. Jeżeli zdecydujecie się na prowadzenie agroturystyki to na pewno musicie mieć ładną i dobrze wyposażoną farmę. Co do wyposażenia to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.agro-milk.pl/ Jest to firma oferująca kompleksową obsługę gospodarstw mlecznych.
 24. Jeżeli jesteście na etapie budowy biurowca lub się do tego przymierzacie to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.alukon.krakow.pl/ Oni wykonują nowoczesne konstrukcje z wykorzystaniem szkła i aluminium. Nadadzą eleganckie wykończenia waszemu budynkowi.
 25. Subskrypcja linii finansowania w Finiacie jest na 6 miesięcy. Po tym czasie musisz na nowo złożyć dokumenty do analizy. Czas spłaty kwoty wypłaconej to 6 miesięcy. Tu nie potrzeba żadnego doradcy, bo z tego, co się dowiedziałem to zasady pożyczki są proste.
 26. W Krakowie swoją siedzibę ma bardzo dobra agencja ochrony. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa małopolskiego to polecam wam skontaktować się z http://www.aoguardia.com/ Na nich można w pełni polegać.
 27. Poszukuję wspólnika do nowej firmy, która będzie zajmowała się szkoleniami w Warszawie. Najbardziej odpowiednią osobą byłaby taka, która interesuje się tematyką szkoleń. W firmie w sumie będzie 3 wspólników. Szczegóły po kontakcie na email toskento@gmail.com
 1. Załaduj więcej aktywności