Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Chcę złożyć zamówienie na meble ogrodowe. Na przykład zamówienie do innego kraju. Czy mogę liczyć na śledzenie mojego pakietu? Zalecono mi korzystanie z tego serwera - https://pkge.net/pl/couriers/china-ems co o tym sądzisz?
  3. Witam! Jestem programistą z ponad 20-letnim stażem. Mam dobrze płatny etat i generalnie jestem zadowolony, ale... kondycją ludzką jest chcieć więcej niż aktualnie się ma. Jako że programowanie jest też moim hobby, w ciągu kilku ostatnich lat napisałem swoje własne rozwiązanie web-servera, który ma jakieś tam unikalne cechy (szybkość, ultra-niskie TCO, elastyczność...). Jestem w stanie rozwiązać wiele problemów, które trapią większe przedsiębiorstwa, na przykład integracja starych baz danych z interfejsem internetowym itp., ale nie mam realnego pomysłu jak się za to zabrać od strony biznesowej. Tak jak doskonale dogaduję się z maszynami, tak kiepsko mi idzie z ludźmi. Tzn. towarzysko jest dobrze, ale biznes... Robiłem już w życiu parę rzeczy na własną rękę, ale nie umiałem umówić się na takie pieniądze żeby to było dla mnie opłacalne. Mój najnowszy projekt to aplikacja dla znajomego, za którą biorę 2 tys. zł, kiedy konkurencja za podobne rzeczy bierze 10 tys. Z drugiej strony wiem że on nie wyda 10 tys. A może się mylę? Jakieś myśli? Z góry dziękuję minimax
  4. Today
  5. Ja polecam z całą pewnością firmę www.dar-trans.mazowsze.pl, która oferuję takie usługi jak : transport specjalistyczny, ponadgabarytowym , transport różnego rodzaju maszyn i tym podobne. Posiada wszystkie uprawnienia i pozwolenia.
  6. W Warszawie fachowo archiwizacją dokumentów zajmie się firma http://www.niszczenie-dokumentow.info/. Wysoka jakość świadczonych usług i przyjemna współpraca. Dokumentacja jest przechowywana zgodnie ze standardami.
  7. Mój mężczyzna lubi niebanalne i oryginalne prezenty. Lubi także być zaskakiwany. Jako, że na co dzień jest elegancki, bo taki ma rodzaj pracy i chodzi pod krawatem, to postanowiłam kupić mu piękne drewniane pudełko na krawat w firmie www.bornwood.pl. To był strzał w dziesiątkę. Odkąd ma te pudełeczko, jego ulubiony krawat leży w nim niezmiennie.
  8. W Warszawie na solidne usługi tłumacza przysięgłego języka niemieckiego można liczyć u http://www.mawil.pl/.Świetna specjalistka i przemiła osoba. Współpracuje się lekko i przyjemnie:), a efekt pracy wysokiej jakości.
  9. Na imprezę firmową spokojnie mogę polecić ten lokal www.elladasouvlakibar.pl. Organizowałam tam kolacje dla moich klientów i było super. Bardzo ogarnięty menadżer zadbał o każdy szczegół. Wszystko było zgodnie z ustaleniami. Zaserwowali wspaniałe greckie dania. Fajna klimatyczna knajpa
  10. Prawda jest taka, że Google i tak wie na Twój temat wszystko. Wystarczy, że połączysz swoje konto Google ze smartfonem. W dobie Internetu bardzo ciężko o to aby Twoje dane gdzieś nie wyciekły ^^
  11. Suplementy diety przydają się kiedy jesteś w procesie odchudzania i chcesz przyspieszyć metabolizm do spalania tłuszczu. Na DOZ PRODUCT znajdziesz wiele suplementów w dobrych cenach. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.
  12. Wbrew pozorom sytuacja jest wtedy ułatwiona. Z uwagi na to, ze nie trzeba wyprzedawac majatku . Oraz cała upadłość może zostac przeprowadzona szybciej. Upadłość mozna ogłosić zarówno w sytuacji jak ma się majątek, jak również w sytuacji jak tego majątku się nie posiada. Zerknij sobie tutaj: https://upadlosc-konsumencka.biz.pl/ile-tak-naprawde-kosztuje-ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej/ Na stronie jest opisane ile może kosztować ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Warto skorzystac z pomocy adwokata. Dzięki temu przeprowadzenie procesu upadłości bedzie prostsze.
  13. O zdrowie można dbać na różne sposoby i oczywiście jak najbardziej trzeba to robić. Polecam stronę https://psychostrefa.wordpress.com/, bo pomaga ona w kontrolowaniu stanu zdrowia.
  14. Z czystym sumieniem mogę polecić eskperci-wrzesnia.pl - najlepsze oferty w porównaniu z innymi doradcami
  15. Ja również bardzo chętnie poleciałbym w jakieś dalekie miejsce Aktualnie radzę sobie dość dobrze tak wiec moze i kasa nie jest problemem, ale problemem jest czas bo nie jestem w stanie zostawić swojej firmy na dlużej niż na tydzień. Tak więc jak na razie pozostaja mi europejskie kierunki. Poza tym lubie raz na jakiś czas wyskoczyć sobie w jakieś fajne miejsce w Polsce, jest o wiele taniej i nie ma przynajmniej problemu z dojazdem. Polecam szczególnie Małopolskę: http://www.e-wczasy.pl/blog/kilka-powodow-dla-ktorych-warto-odwiedzic-malopolske/ Równiez poza sezonem, jest spokojniej i mniej turystów. Można tam na przykład zobaczyć Wieliczkę Kraków Doliny krakowskie ewentualnie wybrać sie do Zakopanego, samo Zakopane jest dość komercyjne ale trzeba przyznać, że są tam najładniejsze trasy w samych górach
  16. Wczoraj
  17. Każdy ma inne zdanie w tym temacie, ja osobiście wolę kupić niż wziąć w leasing 😉
  18. Czy to naprawdę się opłaca? Dużo firm zwraca uwagę na adres siedziby? Bo dla mnie nie ma to żadnego znaczenia
  19. poszukaj czegoś w Focus Park. Może Charlie Food And Friends?
  20. Witam, Po wielu dekadach mieszkania w Kanadzie, wracam do Polski wkrotce, bede mieszkala we Wroclawiu. Jestem dynamiczny liderem z szerokim zrozumieniem i doświadczeniem w sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu i szkoleniach organizacyjnych. Główny nacisk na budowanie i prowadzenie wysoce efektywnych zespołów, kierowaniem kluczowymi imperatywami biznesowymi i wydajnością. Współpracuje efektywnie z globalnymi i lokalnymi zespołami. Biegle władam językiem angielskim, francuskim i polskim. Doswiadczenie: pracowalam w Kanadzie w firmach Fortune 100 & Start ups w Produktach Medycznych/Biotechnologii/Produktach Laboratoryjne/SaaS i Sprzedazy detalicznej) jako Sales Manager, Marketing Manager, Product Manager, zazadzalam duzymi druzynami sprzedawcow/duzymi budzetami, ponad 20 lat doswiadczenia. Edukacja: Bachelor of Arts/MBA. Mam pomysl, aby otworzyc firme konsulting ktora bedzie trenowala zespolow sprzedawcze & "customer service" w tym, jak dawac najwyzszy poziom servisu na standarcie Ameryki Polnocnej (ktory jest bardzo wysoki). Mam duze doswiadczenie trenowania grup spzedawczych w Kanadzie, mam tez materialy, ktore juz sa gotowe (prezentacje), ktore moglabym uzywac do treningu w Polsce (po malych zminanach). Szukam partnera, ktory ma doswiadczenie w treningu & seminariach & prezentacjach dla duzych grup. Bede mieszkala we Wroclawiu, ale partner moze byc gdziekolwiek w Polsce, mam zamiar Market to do kompanii w calym kraju. Jesli jestes zainteresowany/a, prosze bardzo o kontakt.
  21. Polecam profesjonalną agencję interaktywną specjalizującą się między innymi w tworzeniu stron internetowych https://solv.pl/ Można wykonać darmową wycenę takiej strony. Ja skorzystałam, dziś firma przynosi mi zyski.
  22. Każda firma potrzebuje odpowiedniego oprogramowania to dobrego funkcjonowanie. Jakie macie u Was rozwiązania? Sprawdzają się w rzeczywistości? Miał ktoś styczność z tym systemem https://www.system-smart.pl/ ?
  23. Sklasadoslubu.pl super auto, sympatyczny kierowca w pakiecie
  24. Cześć, Z tego co zauważyłem w ostatnim czasie, sporo osób interesuję się różnego rodzaju inwestycjami i pomysłami na biznes. Taki obraz bardzo mnie cieszy, bo znaczy, że sporo ludzi szuka kreatywnych i ekonomicznych rozwiązań. Niestety, ale w większości przypadków, polecane inwestycje kończą się na nieruchomościach. Nie oszukujmy się, ale tego typu inwestycje nie są dla każdego, chociażby ze względu na wysokie wymagania finansowe. Własnie dlatego chciałbym polecić wam znacznie ciekawszą i tańszą formę inwestycji, jaką są dzieła sztuki. Na stronie domu aukcyjnego Desa Unicum - https://desa.pl/pl znajdziecie wiele ciekawych obrazów, sławnych, a także mniej znanych artystów. Inwestując np. w obraz możecie zyskać nie tylko inwestycję, ale także przepiękny element wystroju waszego mieszkania. Jeżeli można połączyć przyjemne z pożytecznym, a do tego doznać wielu emocji podczas aukcji, to myślę, że taka opcja będzie dla was idealna.
  25. Idonuu

Basen

Jeśli basen w ogrodzie to tylko zgrzewana gruba folia! Żadne kafelki, bo odpadną po pierwszej zimie. Taka folia jest bardzo wytrzymała i przyjemna w dotyku.
  26. Dzień dobry Mam 20 lat i właśnie skończyłem szkole. Planuje zacząć wynajmować sprzęt medyczny. Przy wkładzie własnym jaki posiadam na dzień dzisiejszy dochód miesięczny z wynajmu wynosiłby +/- 1300zl. Teraz pytanie jako że jestem "zielony" w tym temacie jak wygląda zalegalizowanie takiej działalności? Czy przy dochodzie tak małym jest obowiązek rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej? Jakie będą wydatki co miesiąc które będę musiał przeznaczyć na podatki? Czy otworzenie działalności z tak małym dochodem ma w ogóle jakiś sens? Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi
  27. Ja mam Huawei P20 i jestem bardzo zadowolony. Tak naprawdę czy wybierzesz markę z USA, Chin czy Korei to tak czy siak ktoś będzie patrzył w Twoje dane. Sam musisz sobie odpowiedzieć komu wolisz przekazać informacje o sobie.
  1. Załaduj więcej aktywności