mirek86

Użytkownik
  • Zawartość

82
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mirek86

• Ranga
    Zaawansowany
  1. oprócz kosmetyków warto wspierać się suplementami diety, ja bardzo chwale sobie kapsułki Neoglandyna polecane są osobom z rożnymi chorobami skóry w wyprysku atopowym, trądziku i łuszczycy, także pomagają przy mocno przesuszonej skórze - nawilżają ją od środka i zapobiegają jej podrażnianiu
  2. jak już mowa o meblach to mogę polecić wysokiej jakości urządzenia i meble do salonów urody, chodzi mi o marke BiNatural oferuje pełne wyposażenie gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej - dobra cena, łatwa obsługa i nowoczesne wykonanie 🙂
  3. w tym roku ferie nam się nie udały, nasz syn podczas zabawy na górce mocno skręcił nogę... a mieliśmy wykupiony wyjazd na narty, musieliśmy go odwołać, dobrze, że mały już dochodzi do siebie, bardzo pomogły mu zbiegi w komorze hiperbarycznej Atamed to skuteczna metoda leczenia różnych chorób i urazów polegająca na oddychaniu czystym tlenem, polecam przy różnych chorobach, kontuzjach i nie tylko
  4. razem z rodziną co roku jeździmy nad morze na majówkę, a tamtym roku pogoda była nie za dobra, bardzo wiało i padał deszcz.... miałam szczęście, że przed wyjazdem skorzystałam z terapii keratynowej Amazon Keratin dzięki niej moje włosy były gładkie, proste i ładnie się układały pomimo złej pogody 😛 polecam i wam
  5. ja swojej kobiecie najczęściej daje w prezencie kosmetyki lub opłacam różne zabiegi upiększające 😛 niedawno wkupiłem zabieg wykorzystujący urządzenie Bloomea jest to pierwsze w Polsce urządzenie oferujące efekt mechanicznego resurfacingu twarzy, szyi i dekoltu. W zabiegach na ciało sprawdza się przy redukcji bruzd, blizn czy rozstępów - bardzo ucieszyła się z prezentu
  6. moja bardzo ucieszyła się z zabiegu keratynowego na włosy Amazon Keratin wybrała sobie keratynę winogronową . Zabieg wygładza włosy i prostuje je, moje żonie na tym bardzo zależało i była zadowolona z prezentu 🙂 zafundowałem jej też kosmetyki polecane po i przed zabiegiem
  7. HEJKA, w tym roku robiłam remont w swoim salonie kosmetycznym, zmieniłam stare fotele i leżanki na wysokiej jakości meble marki Binatural dodatkowo dokupiłam piękne zasłony, dywanik i kilka wazonów. Mój gabinet wygląda świetnie, fotele dają maksymalną wygodę dla klientów, a dodatki tworzą przyjemną atmosferę 😄
  8. cześć, miesiąc temu skorzystałam z terapii keratynowej wykonywanej keratyną fryzjerską Amazon Keratin rodzaj czekoladowy, bardzo byłam zadowolona z efektu moje włosy stały się grube, lśniące i proste!! Minął miesiąc i efekt dalej jest wspaniały - utrzymuje się do 3 miesięcy nie wierzyłam ale to prawda! polecam więc każdemu to prawdziwa rewelacja w świecie fryzjerskim 😄
  9. podczas podróży miałam poważną kontuzję, miałam wypadek na skuterze, zadarłam sobie skórę i mocno skręciłam nogę i rękę... po powrocie z wakacji postanowiłam skorzystać z zabiegów komorze hiperbarycznej Atamed to naprawdę działa. Tlenoterapia korzystnie działa na skórę oraz pozwala szybciej wrócić do zdrowia po przeróżnych urazach
  10. hello! ja lubię wykonywać różne zabiegi pielęgnacyjne, albo sama albo w gabinetach kosmetycznych. Ostatnio korzystałam z urządzenia Bloomea ,ktore poprawia zagęszczenie skóry , doskonale nawilża i oczyszcza ją 😄 dzięki zabiegowi zniknęły moje bruzdy potrądzikowe - polecam wszystkim z niedoskonałościami 😛
  11. u mnie włosy rosły bardzo wolno, często używałam prostownicy, która miała na moje włosy tragiczny wpływ... jakiś czas temu udałam się na zabieg keratynowy Amazon Keratin wybrałam keratynę jabłkową, dzięki zabiegu moje włosy się odbudowały i stały się proste. W szybkim czasie zauważyłam, że zaczęły szybciej rosnąć 😄 obecnie cieszę się pięknymi długimi i gładkimi włosami
  12. Jakiś czas temu byłam klientką kliniki ClinicaNova wraz z córką, z całą odpowiedzialnością możemy polecić usługi Pani Joanny (tak się nazywa Pani która prowadzi klinikę). My korzystałyśmy z zabiegu mezoterapii igłowej, tutaj macie informacje o zabiegachhttp://www.clinicanova.pl/ Wysoka jakość proponowanych usług, przemiła atmosfera, odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, myślę, że to najlepsza klinka medycyny estetycznej w Gdańsku. Polecam dla każdego :)
  13. Hej, jak myślicie, czy podarowanie pieska dla swojej żony to dobry pomysł? Od kilku lat żona napiera na psa, jednak ja do tej pory nie byłem przekonany. Ostatnio byłem u kolegi, który ma psa Border Colliera, tutaj możecie o nim poczytać https://www.krakvet.pl/artykuly/border-collie/ pies bardzo mi się spodobał myślę, że mojej żonie też by przypadł do gustu, jak myślicie?
  14. Witam, ostatnio przyszła do mnie klienta z dziwnymi objawami przypominającymi łupież pstry, czy ktoś z was się spotkał z czymś podobnym. Tutaj możecie poczytać o łupieżupstrym https://twojmedyk.pl/lupiez-pstry-proste-sposoby-leczenia-domowego/ nie bardzo wiedziałam jak jej mogę pomóc i odesłałam ją do lekarza
  15. Hej, oprócz cateringu polecam zakup ozdób, które nadadzą wyjątkowego charakteru dla całej imprezy. Zobaczcie sami jakie mają świetne ozdoby https://www.victoriacoburg.pl/akcesoria-i-dodatki/dekoracje/kule-papierowe.html te wyjątkowe kule papierowe nadadzą nietypowego charakteru całej uroczystości. Dodatkowo świetnie wyglądają na zdjęciach :D polecam!