mirek86

Użytkownik
  • Zawartość

108
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mirek86

• Ranga
    Ekspert
  1. W końcu zdecydowaliśmy się na remont kuchni i łazienki - wzięliśmy jednego specjalistę od płytek, a meble praktycznie zamontowaliśmy sami, Dużo urządzeń wybraliśmy w Świat Łazienek. Mają wyjątkowo wysokiej jakości wyposażenie, dodatkowo wszystkie urządzenia dostępne w różnych kolorach i czy z różnym wykończeniem, bez problemu można dopasować do siebie poszczególne urządzenia, ponadto ceny są atrakcyjne i zróżnicowane, dzięki temu każdy znajdzie u nich model dla siebie 🙂
  2. Prowadzę firmę produkującą artykuły dla niemowląt, dla mnie najlepszą inwestycją jest inwestycja w reklamę, wielokrotnie się przekonałem, że wydatek na reklamę oczywiście odpowiednio przygotowaną zwraca się podwójnie albo i lepiej, jeżeli ktoś z was jest z Warszawy i planuje skorzystać z pomocy firmy marketingowej to gorąco polecam agencję 4 mat. To doskonali specjaliści od działań marketingowych, sprawdzają się przy organizacji przeróżnego rodzaju eventów, mają rozbudowane kontakty i nic nie stanowi dla nich problemu. Dla mojej firmy przygotowali wiele zjawiskowych eventów, a także zachęcili do outsourcingu sprzedaży, który okazał się strzałem w 10
  3. moja żona bardzo chciałaby powiększyć piersi, ale póki co staramy się o drugie dziecko, po urodzeniu i wykarmieniu naszego malca, być może poprę jej decyzje, póki co żona korzysta z monitorowania cyklu w przychodni Multimed https://multimed.pl/ jeżeli jesteście z Warszawy to polecamy to miejsce! Przyjmują tam wspaniali lekarze, mają nowocześnie wyposażone gabinety i można się umawiać telefonicznie
  4. hello:) miałam problem z mocno wysuszonymi i zniszczonymi włosami, koleżanka z pracy poleciła mi zabieg pielegnacyjny u fryzjera, ostatecznie zdecydowałam się na zabieg keratynowy Amazon Keratin, który to wykonuje się używającej jednej z 3 keratyn: jabłkowa, czekoladowa i winogronowa. Pozwala on nawilżyć, wzmocnić, wygładzić i odżywić włosy. Dodatkowo je prostuje i dodaje im blasku, po zabiegu już nie trzeba prostować włosów. Jak już się zdecydujecie to polecam używać masek, szamponów i odżywek tej samej marki
  5. mirek86

Reklama

Reklama firmy - usług czy produktów to bardzo ważny priorytet! Bez dotarcia do potencjalnych klientów ich ilość się nie zwiększy, tak więc bez reklamy ani rusz. Jeżeli nie jesteście dobrzy w działaniach marketingowych to najlepiej powierzyć marketing dla osób znających się na fachu. Ja prowadzę kilka interesów w Warszawie i mi od lat pomaga agencja marketingowa 4MAT to zespół ludzi kreatywnych i świetnie się uzupełniających, sprawdzają się przy organizacjach imprez firmowych, eventach, udziałach na targach. Ponadto zaproponowali usługi merchandisingowe które również przyniosły świetne rezultaty
  6. popieram kolegę, najpierw lekarz potem leki, a nie odwrotnie… mój brat nazamawiał jakiś specyfików przez Internet i narobił sobie ogromnej szkody… na jądrach pojawiły mu się dziwne guzy, usg jąder wykonał sprawnie w przychodni Multimed https://multimed.pl/ gdzie mają innowacyjny sprzęt, na szczęście w czas wdrożono leczenie i jest coraz lepiej
  7. Jeśli chcecie się poczuć wyjątkowo przed ślubem to polecam jakiś masaż, zabiegi depilacji i zabieg na włosy z którego ja byłam i jestem zachwycona! Chodzi mi o zabieg keratynowy wykonywany za pomocą keratyny Amazon Keratin Ta keratyna dostępna w trzech rodzajach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa - najdłużej się trzyma i jest najsilniejsza. Po tym zabiegu wasze włosy staną się gładkie, mocne i lśniące. Poczujecie się piękne i atrakcyjne, a wasz mąż nie będzie mógł od was oderwać rąk 😜
  8. mirek86

Suplementy

myślę, że te suplementy to słabo działają... ja brałam przez 4 msc suplement na włosy, niby dzięki niemu miały się wzmocnić, odżywić i stać się gęstsze, ale niestety nie zauważyłam żadnej różnicy... lepiej po prostu iść do dobrego fryzjera, niech wam dobierze odpowiednią pielęgnacje, kosmetyki i być może wykona jakiś zabieg odżywiający? osobom z Warszawy polecić mogę salon Akademia Perfect Hair mają bardzo fajną ofertę i dobre ceny, wykonują przeróżne profesjonalne zabiegi fryzjerskie od farbowania, strzyżenia, po pielęgnacyjne i odbudowujące. Dodatkowo można iść do nich z brodatym mężem - profesjonalny Barber 🙂
  9. gratuluje zajścia w ciąże, my z żoną bardzo długo się staraliśmy i w końcu się udało, pomogło nam monitorowanie cyklu które żona wykonywała w przychodni Multimed https://multimed.pl/ jeżeli jesteście z Warszawy to polecamy to miejsce! Przyjmują tam wspaniali lekarze, mają nowocześnie wyposażone gabinety i można się umawiać telefonicznie
  10. Witam!!! pewnie znajdą się tutaj osoby z wrażliwą skórą głowy lub uczulone na różne kosmetyki, ja do takich należę, dlatego przez długi czas miałam problem z doborem farby do włosów. Aż od niedawna trafiłam na farbę od producenta Color&Soin to farba bogata w naturalne składniki odżywcze, nie ma w składzie amoniaku, parabenów, rezorcyny i silikonów. Jest jedynym rozwiązaniem dla osób ze skłonnościami do alergii, skutecznie kryje stary kolor, ponadto dodaje blasku i wygładza włosy
  11. mirek86

bóle brzucha

Może warto zrobić USG jamy brzusznej? Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy to polecić mogę przychodnię Multimed https://multimed.pl/ jest nowocześnie wyposażona, na miejscu przyjmują doświadczeni i mili lekarze, a dzięki wysokiej jakości sprzętowi wyniki badań są czytelne i precyzyjne
  12. Hejka, jeśli chodzi o włosy to same kosmetyki nie wystarczą, ważne są też regularne wizyty u fryzjera. Dodatkowo lepiej unikać suszenia włosów suszarkami i ich stylizacji np. prostownicą. Jeśli są tutaj osoby z Warszawy to polecić mogę fachowców od włosów, chodzi mi o salon Akademia Perfect Hair to fryzjerzy z powołania, mają bogatą ofertę ,w której nie tylko znajdziecie profesjonalne zabiegi fryzjerskie (farbowanie, strzyżenie) ale również usługi Barbera. Jeśli chcecie wykonać jakąś metamorfozę to tylko u nich, dobiorą kolor, fryzurę itd. Ponadto obecnie w czasach pandemii jest u nich bezpiecznie i nadal miło 🙂
  13. Hejka ja lubię krem nivea mi wystarcza, ten zwykły co znajdziecie w każdym sklepie
  14. Nie zapominajcie o reklamie, jeśli szukacie w tej kwestii specjalistów to polecam agencję z Warszawy 4mat - to grupa ambitnych ludzi, którzy traktują każdego wyjątkowo, dopasowując ofertę do oczekiwań, potrzeb i zamierzonych efektów. Oferują pomoc przy organizacji imprez/eventów, outsourcing sprzedaży oraz usługi merchandisingowe. Z ich pomocą moja firma osiągnęła naprawdę wiele, tutaj macie ich ofertę https://4mat.pl/ pozdrawiam
  15. mirek86

Suplementy

przez długi czas brałam suplementy na włosy chciałam aby przestały mi wypadać i stały się miękkie oraz błyszczące... jednak efekty były marne.. koleżanka z pracy poleciła mi zmienić farbę do włosów na naturalną, chodziło jej o farbę producenta Color&Soin która nie ma w składzie amoniaku i dzięki temu nie niszczy struktury włosa, a także nie uczula. Kupiłam i użyłam, doskonale pokryła stary kolor, dodatkowo włosy stały się miękkie i ładnie się błyszczą. Użyłam jej już 4 krotnie i widzę, że stan moich włosów bardzo się polepszył 🙂