RobertW

Użytkownik
  • Zawartość

76
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O RobertW

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Dzięki za filmik. Fajne są te spostrzeżenia. To ja jeszcze polecę ten tekst o tym jak przygotować się do zmiany: http://www.hellozdrowie.pl/psychologia/5-k...c-sie-do-zmiany Wiadomo przecież, że postanowienia noworoczne mają właśnie doprowadzić do jakieś zmiany.
  2. U mnie świetnie się sprawdzała nauka z pomocą tej szkoły językowej Supermemo: http://szkolasupermemo.pl/nasza_szkola/kontakt ich największy plus to na pewno nielimitowane konwersacje. Mogłem prowdzić z lektorem rozmowy tak jakby to był mój klient. No naprawde bardzo praktyczne to jest, a te spotkania to są obok zwykłych zajeć. Zdecydowanie wie sie tutaj, za co się płaci.
  3. Jeżeli chodzi o wykonaniue parkingu, to chyba standardem jest jakaś kostka. Może warto sobie pomyśleć przykładowo nad ułożeniem z takiej kostki brukowej brukbet. Wygląda dośc ciekawie, a jęzeli to też nie będzie jakiś duży parking, to koszty wcale nie będą się bardzo różniły niż przy standardowej kostce. Lepiej jednak dowiedz się jaką ma ona wytrzymałość, by nie było później zdziwienia, że coś się kruszy.
  4. Orientujecie się może jak to jest z tym podatkiem od obligacji? trzeba go samemu odprowadzać czy to jest tak jak w przypadku lokat, że od razu jest potrącany podatek od zysku? Trochę sobie tutaj to czytałem w tym tekście - obligacje podatek. Mimo wszystko mam trochę niejasności, więc jak ktoś ma w tym doświadczenie, to bym był wdzięczny za pomoc.
  5. To może zrobić jakąś podróż sentymentalną do miejsc jej dzieciństwa? Poza tym też przykładowo zafundować przejażdżkę takim traktorem ursus c 360. Na pewno jej się przypomną dawne lata, bo jednak większośc ludzi wtedy miało akurat kontakt z rolnictwem. Oczywiście jeżeli ktoś nie chce się napracować, to bukiet kwiatów lub jakaś ciekawa książka będzie wystarczająca :-) Babcia po prostu ucieszy się za pamięć.
  6. Takie niszowe hobby zdecydowanie zeszły do internetu. Tam lepiej szukać takich akcesoriów.
  7. No sorry, ale z takim pytaniem to chyba lepiej pójść na jakieś forum dla kobiet.
  8. Nie wiem za bardzo czy nad polskie morze warto się wybrać jesienią. Cenowo to nie będzie jakoś bardzo atreakcyjnie, a można trafić na naprawdę paskudną pogodę i tylko spędzić czas w hotelu. O wiele lepiej jest się wybrać w cieplejsze rejony. Na tej stronie są podane ciekawe pomysły na wyjazd. Poza sezonem można naprawdę znaleźc atrakcyjne wycieczki do egiptu czy turcji, gdzie mimo wszystko nawet jesienią są zdecydownie letnie temperatury.
  9. Wydaje mi się, że jeżeli masz mniejszą działalność gospodarczą, to lepszym wyjściem będzie wzięcie kredytu niż leasingu. Ogólnie dostaje się w przypadku kredytu lepsze warunki. Zobacz sobie przykładowo ofertę kredytów samochodowych na tej stronie uwagafinanse.pl. Od razu poprzez tę stronę można sobie spokojnie złożyć wniosek o kredyt w konkretnym banku. Dodatkowo plusem kredytu jest to, że można go wziąć również na auto używane.
  10. Dokładnie, nie ma co oszczędzać podczas remontu czy też budowy, bo to później wychodzi np. poprzez to, że coś się szybciej zuzywa lub po prostu już nam się nie podoba. Sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy podczas prac budowlanych jest wynajem maszyn. Ciekawy artykuł znajdziecie na tej stronie w kwestii tego jakie maszyny budowlane są najpotrzebniejsze. Dzięki temu będzie można w łatwy sposób rozeznać się później w kwestii wyszukiwania odpowiednich ofert ich wynajmu.
  11. Podstawowymi metodami na promocję jest zdecydowanie mailing oraz pozycjonowanie. Wydaje mi się, że rozkręcając swój biznes warto się właśnie najpierw na tym skupić, a dopiero później szukać jeszcze dodatkowych rozwiązań. Pomocna przy tym może być firma Bizzit specjalizująca się w pozycjonowaniu stron, a dodatkowo też można tam uzyskać inne wsparcie, jak np. wirtualne spacery po biurze czy zdjęcia 360. To będzie na pewno dobre uzupełnienie samego pozycjonowania.
  12. To oprócz samej siłowni warto też pomyśleć nad dietą. Przecież nie od dziś wiadomo, że dobra dieta jest odpowiedzialna w 3/4 za sukces w ćwiczeniach. W innym razie na marne będziemy się męczyli na siłce. Pod tym względem warto pójść do specjalisty jak przykładowo do tego dietetyka w Katowicach. Praktycznie już w każdym większym czy średniej wielkości mieście można znaleźć sporo dietetyków cz trenerów personalnych, którzy pomogą w ułożeniu właściwej diety.
  13. To co myślicie na temat Sony Xperia Z? Widziałem, że teraz już wchodzi model Z3 i nawet jest atrakcyjna przedsprzedaż w Sony Center i dodają smart watch za darmo: http://sony-centre.okazjum.pl/gazetka/gaze...09-2014,8639/1/ Warto się zdecydować na taki telefon, czy jednak te ponad 2tys. to zdecydowanie za dużo?
  14. Dla mnie bardzo przydatna jest strona z gazetami promocyjnymi http://okazjum.pl/gazetki-promocyjne/ Wiadomo, że każdy jakoś chciałby oszczędzać, a dzięki szybkiemu porównywaniu ofert w różnych marketach można naprawdę sporo zaoszczędzić. Niektórzy się z tego śmieją, ale dla mnie to jest realnie zaoszczędzona kasa i to całkowicie bez wysiłku, bo i tak większość marketów mam obok siebie.