kaweczka

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kaweczka

 • Ranga
  Początkujący
 1. Mnie pomogli oni: 32 445 75 17 Dzięki nim dostałam pożyczkę na 100 tys zł bez zbędnych formalności. Nie sprawdzali BIK, nie wymagali też zaświadczeń z ZUS i US.
 2. Korzystną pożyczkę na mieszkanie można dostać u nich: 32 445 75 17 BIK nie sprawdzają, nie wymagają też żadnych zbędnych zaświadczeń. Mają uproszczone formalności.
 3. Wzięłam niedawno pożyczkę w http://pozyczkadlazadluzonych.info ale raczej mnie nie okantowali. Dostałam niezłą sumę na dobrych warunkach. Maja uproszczone formalności,więc wszystko dość szybko załatwiłam.
 4. U nich: pozyczkadlazadluzonych.info warto wziąć pożyczkę konsolidacyjną. Można dostać nawet 300 tys zł na 30 lat. Pożyczka bez BIK, z uproszczonymi formalnościami, z atrakcyjnym oprocentowaniem.
 5. A ile to kosztuje? Daj link. Piszesz o samym biurku, czy całym zestawie? U nas problemem był brak przestrzeni, musieliśmy po prostu kupować meble na wymiar. Gotowiec nie wykorzystałby powierzchni.
 6. Prawda - robili mi zestaw mebli biurowych na wymiar. Minęły 2 lata, a do tej przy każdym spotkaniu dostaję pytanie o te meble. Czy dopiero co kupione, jaka cena. Większość firm nie szuka, kupuje gdzie popadnie i przepłaca. A to oczywiście jedna wielka bzdura.
 7. Jeśli nie będziemy mieć dobrego pomysłu na biznes: http://mspinfo.pl/category/pomysl-na-biznes/ jeśli nie będziemy potrafili zarządzać firmą, nawet reklama nam nie pomoże. A Twój pomysł jest całkiem dobry. Myślę, że możesz mieć z tego duże zyski.
 8. Często trudno stwierdzić, który kredyt jest najkorzystniejszy: http://pomocnapozyczka.biz/najkorzystniejs...edyt-gotowkowy/ Tym bardziej, jeśli ktoś nie zna się na kosztach kredytów i nie wie na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy.
 9. kaweczka

  Niższy ZUS

  Niższy ZUS płacisz podczas dwóch pierwszych lat prowadzenia działalności. Zobacz: http://skladkizus.waw.pl/niski-zus-przez-pierwsze-2-lata/ Warunek jest również taki, że przez ostanie 5 lat nie prowadziłeś działalności.
 10. Czy opłaca się wziąć kredyt studencki- http://pomocnapozyczka.net/pozyczka-dla-studenta-5/ ? Moi znajomi go wzięli, ale ja mam obawy. Czy jest sens go brać?
 11. Mnie bardzo spodobały się Włochy. W zeszłym roku byłam w Bibione, w tym roku jeszcze nie wiem gdzie wyjadę. Włochy są naprawdę piękne :)
 12. Ja bym jednak polecała zagranicę. W Polsce jak wiadomo pogoda jest bardzo niepewna, więc nigdy nie wiadomo czy całego pobytu nie będziemy musieli spędzić w pokoju. Ja bym nie ryzykowała.
 13. kaweczka

  Ćwiczycie?

  Kiedyś ćwiczyłam codziennie. Teraz albo nie mam czasu albo mi się nie chcę :/ Zbliża się wiosna, więc trzeba by znów zacząć ćwiczyć.