arek32

Użytkownik
 • Zawartość

  487
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O arek32

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Sprawdźcie sobie również tutaj http://kominkiwaligora.pl ofertę, jeśli chodzi o kominki. Firma specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach od lat. Mają różne propozycje dopasowane do konkretnych potrzeb. Stawiają na jakość i to też jest bardzo ważne. Można w ten sposób dopasować produkt, który będzie spełniał konkretne potrzeby.
 2. arek32

  Pytanie o leasing

  Sporo informacji na temat leasingu znajdziecie tutaj https://leasingpolski.pl/. Taka opcja jest naprawdę warta rozważenia. Przede wszystkim jest to dobry pomysł na zwiększenie floty w nowo powstałych firmach. Wiadomo jak to jest z funduszami na zakup auta i ze zdolnością kredytową. Można właśnie w ten sposób rozwiązać ten problem. Oczywiście są różne umowy leasingowe i zawsze należy je dokładnie czytać.
 3. Poczytajcie sobie koniecznie tutaj http://fit-out.warszawa.pl o realizacjach fit out . Jedna firma zajmuje się kompleksowym remontem. Wykonują wszystkie prace. Oczywiście jest to poprzedzone wykonaniem projektu, który uwzględnia wszelkie potrzeby. W ten sposób można stworzyć biura dopasowane do konkretnych potrzeb czy też uniwersalne rozwiązania pod wynajem.
 4. Ulotki są, były i będą dobrą formą reklamy. Można w ten sposób zaprezentować swoją firmę i swoją ofertę. Trzeba przemyśleć jakie ulotki będą najlepszym rozwiązaniem. Można sobie zerknąć tutaj https://web-to-print.pl/ulotki-skladane/ i zobaczyć jak się to cenowo przedstawia. Nie jest to duży wydatek, a korzyści można mieć z tego tytułu naprawdę wiele. Trzeba stawiać na jakość, bo przez pryzmat takiej ulotko będzie postrzegana nasza firma.
 5. Cała firma stanowi jedną całość, dlatego też trzeba zadbać o to, aby wszystko ze sobą współgrało. Trzeba bowiem dbać o spójny wizerunek. To jest podstawa. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad realizacją fit out . Biura powinny być nie tylko ładne, ale i funkcjonalne. Tutaj http://fitout.waw.pl jest namiar na firmę, która się tym zajmuje bardzo kompleksowo.
 6. arek32

  RODO

  A wiecie, że zmieniło się od maja 160 ustaw? Weszły w życie przepisy dostosowujące ustawodawstwo krajowe do RODO i to właśnie spowodowało zmiany. Warto być na bieżąco z tym tematem, aby nie narazić się na karę. Dobrze, że kancelaria Klisz i Wspólnicy organizuje szkolenie z omówieniem tych zmian, bo nie wiem jak bym to sam ogarnął. Jak kogoś ten temat interesuje, to tutaj jest namiar https://www.spolka-w-organizacji.pl/rodo-szkolenie/ . To chyba jedyne takie szkolenie ze zmian, bo na nic innego nie trafiłem.
 7. Kancelaria Klisz i Wspólnicy organizuje szkolenia prawne. Warto pozyskiwać wiedzę od osób, które nie tylko mają odpowiednie kwalifikacje, ale i doświadczenie. To jest niezwykle ważne. Tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ jest wykaz szkoleń dla pracowników i osób zarządzających przedsiębiorstwem. Każde szkolenie jest dokładnie opisane. Na pewno warte jest uwagi szkolenie dotyczące umów.
 8. Nie znam firmy. Z tego co wiem, to na pewno EuCO zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Nie da się ukryć, że mają w tym spore doświadczenie. Najlepiej do nich zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć.
 9. Ta kancelaria, co na jej stronie jest ten artykuł zajmuje się takim sprawami. Ona nazywa się Klisz i Wspólnicy. Mają tam świetnych prawników. Obecnie zajmują się sprawami w Poznaniu, Wrocławiu I Gdańsku, wiec jak z okolic jesteś, to umów się do nich i będziesz wiedziała co i jak, żebyś nie spłacała czegoś bez sensu.
 10. Nowe firmy mogą mieć duży problem z uzyskaniem kredytu. Nie ma w tym nic dziwnego. Nie maja historii kredytowej, więc banki mają obawy. Można jednak skorzystać leasingu, który jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku. Tutaj https://leasingpolski.pl/index.php/leasing-na-start są szczegóły takiej propozycji. Myślę, że jest to propozycja, którą każdy przedsiębiorca powinien rozważyć.
 11. Z Roletexu je macie? Faktycznie dobrze się sprawdzają, szczególnie jak często okno się robi na uchył
 12. Może ktoś mi jasno wyłożyć jaką odpowiedzialność ponoszą członkowie zarządu spółki i jak należy się zabezpieczyć przed ewentualnymi problemami? Zdaję sobie sprawę z tego, że temat nie należy do prostych, łatwych i przyjemnych.
 13. Czy ktoś może mi pomóc? Mam problem z wordpressem . Konkretnie z wtyczką woocommerce. Chodzi o to, że po dokonaniu zakupu w sklepie i na każdym etapie realizacji zamówienia nie wysyła automatycznych maili do kupującego. Wcześniej wszystko było ok. Nie nic było zmieniane. Ustawienia są takie jak były domyślnie, mail nadawcy również podany. O co chodzi? Gdzie może być problem?
 14. Sklep eobuwie ma fajną opcję zwrotu. Tutaj https://kobiecyswiat.pl/eobuwie-opinie-reklamacje-zwrot/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Myślę, że takie zakupy to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Można bowiem bez wychodzenie z domu zamówić buty, a gdy rozmiar nam nie pasuje lub nie leżą na nodze tak jak to sobie wyobrażaliśmy wymieć je lub zwrócić. Jest to naprawdę wygodne.
 15. Kojarzę to miejsce. Przyjmuje tutaj Beata Pruszkowska. Faktycznie jest bardzo dobra.