Similquak

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Similquak

• Ranga
    Początkujący
  1. Od dłuższego czasu chodzi za mną pomysł stworzenia serwisu, którego nie ma jeszcze w sieci. Opiszę z grubsza pomysł jaki wpadł mi jakiś czas temu. Serwis byłby odmianą gier bukmacherskich. Główną podstawą systemu byłyby ankiety, w których użytkownicy mogą obstawiać wydarzenia bieżące z różnych dziedzin życia. Użytkownicy mieliby do wyboru zawsze jedną z dwóch opcji: tak lub nie. Po rozstrzygnięciu danego wydarzenia, np. po otrzymaniu sprawdzonej informacji w prasie, radiu lub telewizji, pula włożonych monet, lub żetonów w to wydarzenie byłaby dzielona na tych, którzy poprawnie wytypowali to wydarzenie. Prowadzę już DG oraz miałbym kapitał na wstępne rozkręcenie takiego serwisu. Kontaktowałem się z różnymi agencjami w celu wyceny owego projektu i znam wstępne koszty. Pytanie jest czy założenie takiego serwisu będzie miało sens, oraz czy znajdą się użytkownicy. Generalnie ludzie szukają łatwych metod zarabiania pieniędzy. Wg mnie takie rozwiązanie nie wymaga wielu kalkulacji tak jak to jest w przypadku sportowych zakładów bukmacherskich. Mam jednak jeszcze kilka wątpliwości jak to rozwiązać ze strony prawnej. Czy trzeba będzie mieć na to jakieś szczególne koncesje i odprowadzać dodatkowe podatki? Może wygodniej byłoby zarejestrować to za granicą?