thejim

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O thejim

• Ranga
    Początkujący
  1. thejim

Wasze samochody

Pozdrawiam założyciela tematu, jeździmy takim samym sprzętem :) Już od 3 lat, więc niedługo będzie trzeba pomyśleć o zmianie, choć nie pali mi się - przywiązałem się do mojego wraka :)
  2. Moja kolejna pasja :) Choć nie idzie mi oszałamiająca (jestem minimalnie na plusie, choć gram już 3 lata) to adrenalina jest doprawdy fantastyczna :) Połączenie zabawy z pożytecznym, pasji z zarabianiem - to lubię.
  3. Uwielbiam małe, polskie miejscowości wypoczynkowe na Mazurach i w Kujawsko Pomorskim. Kocham Kraków - to moje miasto i Pragę. Nie przepadam za to za polskimi miejscowościami nadmorskimi - kosmiczne ceny ;)
  4. thejim

Wasz komputer

Laptop Procesor: Intel Core 2 Duo 2,1GHz RAM: 1GB Dysk twardy: 160 GB Karta graficzna: nVidia GeForce 7300 Od niedawna, przeskok ze starego blaszaka - po prostu byłem oszołomiony szybkością tego cuda.
  5. Cóż, ja jestem dzieckiem Neostrady i to nieco opóźnionym w rozwoju ;) 1mb nie satysfakcjonuje mnie coraz bardziej, ale póki co dzielnie się trzymam, więc z pewnością należą mi się brawa za wytrzymałość ;)
  6. thejim

Polityka

Politykę lubię śledzić, nie doprowadza mnie ona do białej gorączki... Jeśli chodzi o naszą politykę, to z pracy Rządu jestem umiarkowanie zadowolony i jak większość Polaków znieść nie mogę najbardziej znanej pary bliźniaków w Polsce :) oglądanie ich i słuchanie przemówień to dla mnie prawdziwa katorga, do tego nie przepadam za polityką 'najpierw rozprawimy się z przeciwnikami, potem pomyślimy o kraju i Polakach'.
  7. thejim

Sport

Sport to moja pasja i choć nie mam czasu grać w piłkę czy siatkówkę, to z chęcią oglądam wszelkie relacje. Uwielbiam polską ligę piłkarską (a co!), a także hiszpańską i angielską. Nie wyobrażam sobie życie bez Canal+Sport. Do tego lubię pojeździć rowerem, na to czasem znajdzie się czas :)
  8. To chyba jeszcze gorszy od kasy w Biedronce. Powiedziałbym stanowcze nie, nawet gdybym miał w perspektywie spędzić nieco skromniej wakacje... Tyle jest innych, dużo lepszych fuch, tylko trzeba dobrze poszukać.
  9. Co prawda nie mnie pytałeś, ale odpowiem - być może brakuje Ci jakichś kodeków (jeśli w ogóle się nie wczytuje) albo najnowszego odtwarzacza. Jeśli natomiast się zacina, to już wina internetu niestety. Z tego powodu nie korzystam z internetowej telewizji ;)
  10. Mam na imię Bartek i jestem w zasadzie początkującym biznesmenem. Prowadzę niewielką działalność, a interesują się sportem, muzyką, zakładami bukmacherskimi, polityką, filozofią i ekonomią... ufff... :) Forum bardzo przypadło mi do gustu więc będę tu czasem wpadał. Pozdrawiam!
  11. Chyba, że sprzedający skłamałby w aukcji i napisałby, że to jego baza. Wtedy nie byłaby to nasza wina, a wszelkie wątpliwości na adres tamtego pana...
  12. Korzystam z usług 'prywatnego' kuriera, więc nie mogę narzekać i wszystko jest bardzo szybko. Swojego czasu tylko Poczta, później tylko UPS, ale zarówno jedno jak i drugie nie sprawiało mi wielkiej satysfakcji. Który jest najlepszy? Nie ma ;)
  13. Mój pierwszy biznes był zarazem ostatnim, bowiem młody jestem, a to co zacząłem całkiem dobrze mi idzie (odziwo). Postanowiłem swojego czasu zaryzykować, wbrew nieprzychylności bliskich mi osób i wyszło na moje :) Sklep z obuwiem przynosi całkiem fajne doświadczenie i nie żałuję postawionego kapitału.
  14. Sklep obuwniczy - już 4 rok. Ciekawe przetarcie się w świat biznesu :)
  15. Czy uważasz, że jeśli byłby to nieskazitelny super interes, ludzie mówili by Ci, że to super sprawa? ;) Myślę, że wszystkiego trzeba się samemu przekonać, a rady innych traktować z przymrużeniem oka. I możesz mi zaufać - działałem kiedyś w związku z własnym umysłem, a nie innych i nieźle na tym wyszedłem.