pawelz88

Użytkownik
  • Zawartość

6
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O pawelz88

• Ranga
    Początkujący
  1. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy w jakimś programie partnerskim, który daje możliwość dodatkowego zarobku.
  2. Jestem zainteresowany dorobieniem sobie trochę kasy. Szukam interesującej oferty gdzie mogę trochę sobie dorobić za stosunkowo nieduży wkład. Wiem że marketing sieciowy daje takie możliwości, dlatego jestem zainteresowany jakimś biznesem podobnym do MLM. Proszę dzwonić do mnie na skypa z ofertami: SzogunZ
  3. "Nie mam kasy" , "Nie mam czasu na biznes" , " Nie znajdę nikogo do biznesu" . Czyli wszystko na Nie!. I pod koniec sobie powiesz ... NiE! dałem rady i nic nie osiągnąłem . Jeśli chcesz coś osiągnąć zapraszam do współpracy z firmą zajmującą się handlem złota. Kontakt skype: SzogunZ
  4. Jeśli chciałbym kogoś oszukać na pewno nie umawiałbym się z różnymi osobami na skaypie żeby przedstawić fimę. Tu są ludzie którzy już zarobili na tym biznesie https://www.facebook.com/emgoldex.polska
  5. Oferuję współpracę z firmą która niedawno weszła na polski rynek . Firma zajmuje się handlem materiałami szlachetnymi a w szczególności handlem złota. Współprace z firmą można rozpocząć na 2 sposoby: jako inwestor możemy po prostu kupić złoto z strony firmy i czekać z sprzedażą aż wzrośnie na wartości. Można także wejścia do programu biznesowego jako przedsiębiorca. Firma w programie biznesowym wynagradza każdą osobę za współprace i pozyskiwanie nowych klientów dla firmy. Pracę można traktować jako dodatkową lub na stałe to zależy od Ciebie i twojego zaangażowania. Firma którą reprezentuje oferuje naprawdę bardzo dobre zarobki i oddaje aż 93% swoich dochodów nowym klientom dzięki czemu bardzo szybko się rozwija. Firma zajmuje się handlem złota na terenie całego świata i wynagradza w złocie, które oczywiście możemy wymienić na euro. Nie przegap tej okazji. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem jestem dostępny na skypie: szogunz. Można też wysłać mi swój Nick do skypa a ja zadzwonię do ciebie i przedstawię ci dokładnie ofertę współpracy z firmą, oraz korzyści jakie oferuje firma. Swój Nick do skypa możesz wysłać mi na PW lub pawelz247małpagmail.com Za pomocą skypa robię prezentacje multimedialną, aby ułatwić tobie odczyt ważnych informacji dotyczących firmy i tego biznesu. Jeśli to co ci przedstawię zainteresuje cię wtedy możemy się spotkać i dogadać.
  6. Zacznij zarabiać konkretne pieniądze, w firmie która bardzo szybko rozwija się w Polsce. Nie przegap tej okazji. Możliwość zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy bez wychodzenia z domu. Można od czasu do czasu jechać na szkolenia lub do klienta, ale nie trzeba bo większość rzeczy można załatwić przez Internet. Pracę można traktować jako dodatkową lub na stałe – to zależy od Ciebie i twojego zaangażowania. Firma którą reprezentuje oferuje naprawdę bardzo dobre zarobki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jestem dostępny na skypie: szogunz. Można też wysłać mi swój Nick do skypa a ja zadzwonię do ciebie i przedstawię ci dokładnie ofertę współpracy z firmą, oraz korzyści jakie oferuje firma. Swój Nick do skypa możesz wysłać mi na PW lub pawelz247@gmail.com Za pomocą skypa robię prezentacje multimedialną, aby ułatwić tobie odczyt ważnych informacji dotyczących firmy i tego biznesu. Jeśli to co ci przedstawię zainteresuje cię wtedy możemy się spotkać i dogadać.