Adam Wrona

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Adam Wrona

• Ranga
    Początkujący
  1. A jeśli już byłoby to uczciwie prowadzone, to aby zarobić te 75 dolarów z pewnością trzeba się ostro natrudzić, jeśli np. ocen jakiejś strony to 0,00000001$...
  2. Adam Wrona

Sport

Uwielbiam grę w karty (o ile można to nazwać sportem) oraz brydża. Jeśli chodzi o nieco bardziej fizyczne dyscypliny - tylko piłka w telewizji i skoki, ale raczej od biedy i bardzo rzadko.
  3. Założyłbym wielkie schronisko dla zwierząt o najwyższym standardzie w Europie, gdzie psy i inne zwierzaki czułyby się jak w hotelu. Moja filozofia jest bowiem taka, że powinny mieć one niekiedy więcej praw od bestialskich ludzi, przywiązujących je do drzewa lub wyrzucające w zimę na dwór.
  4. A mnie to działa, ale straszliwie zacina się obraz. Z pewnością powodem tego jest moje nie najszybsze łącze, więc telewizja tylko we właściwym odbiorniku ;) A jeśli już to seriale online, i nic więcej.
  5. Cóż, mnie też to trochę denerwuje, a najbardziej mi się podobają tłumaczenia typu 'może i pracujemy tylko tyle godzin w tygodniu, ale proszę zauważyć jak ciężka ta praca, zarówno fizycznie jak i przede wszystkim psychicznie'. Co mają powiedzieć w takim razie budowlańcy, który pracują na kilkunastometrowych rusztowaniach, które w każdej chwili mogą runąć. Polska...
  6. Nie mam wielkiego doświadczenia, ale w ankiecie postawiłem zdecydowanie na kontakty. Bez znajomości jest dużo ciężej wystartować, choć oczywiście nie jest to niemożliwe. Najgorszy jest właśnie start, a jeśli wystarczy cierpliwości to z dystrybucją i zaopatrzeniem nie będzie problemu. Kontakty + cierpliwość + nerwy ze stali + dobra organizacja i wszystko może iść znakomicie (choć nie musi...).
  7. Całkiem ciekawy pomysł, tymbardziej, że sezon się zaczyna i niedługo się rozkręci. Zaczne grać za kilka tygodnii i jeśli będzie mi szło pochwalę się typami i wynikami :)
  8. Niedawno spotkałem się z opinią pewnego człowieka, który chwalił się, że zarabia pieniądze na jakiejś stronie za to, że ocenia strony internetowe. Z doświadczenia jednak wiem, że tego typu 'interesy' nie są poważane w 9internecie i często okazują się być oszustwem. Co wy na ten temat sądzicie> Niestety nie wiem jaka to strona...
  9. Chciałbym prosić o rady. Mieszkam w 50 tysięcznym mieście i sklep istnieje chyba 1 :D Dlatego skusiło mnie to, a ryby to moja pasja. Ale tu moje pytanie - czy jest to kosztowny interes i skąd miałbym brać ryby, jak wyglądałby ich transport itd. Liczę na konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam.