Johnyy_b

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Johnyy_b

• Ranga
    Początkujący

Profile Information

1. Moze ktos wiecej sie wypowie w temacie. Administrator np?
  2. To moze udaloby sie to jakos zmienic? Nie wiem, jakas cicha promocja przez aktywnych uzytkownikow, moze zmiana struktury forum, wyczyszczenie nieaktualnych watkow, jakdyby zaczac od 0?
  3. Witam, jakis czas temu dolaczylem do tego forum i musze powiedziec, w pierwszym momencie bylem zauroczony. Stosunkowo rzeczowe posty, brak spamu, dalo sie odczuc wysoki poziom kultury (czego nie mozna powiedziec, o forum, na ktorym udzielam sie rownolegle). Niestety, martwi mnie to, ze forum wydaje sie byc martwym. Nowe watki pojawiaja sie raz na dwa dni, odpowiedzi do nich jeszcze rzadziej. Czy to oznacza koniec? Czy jest jeszcze sens w tym, by zagladac tutaj. Szczerze mowiac, po kilkunastu dniach, w ktorych nic ciekawego sie nie wydazylo, mnie jako nowego uczestnika, forum znaczaco zniechecilo do siebie. Czekam na opinie innych uzytkownikow. Moze wspolnymi silami uda nam sie przywrocic je do zycia. Pozdrawiam, Johnyy_b
  4. Witam, mam 18 lat, 5-10tys. na inwestycje, szczere checi i... to czego przegladajac duuuzo podobnych tematycznie for, a tam setek setek tematow, nie znalazlem u innych - podstawowa, a moze i sredniozaawansowana wiedze przydatna do prowadzenia jakiegokolwiek biznesu. Interesuje sie marketingiem, zarzadzaniem - znam podstawy, a moze i cos wiecej. Lubie to i caly czas sie ksztalce w tym kierunku (sam, ale jednak cos robie). Dodatkowo opanowalem pare przydatnych technik w kontaktach miedzy ludzkich, co rowniez uwazam za swoj atut. Jako, ze od dluzszego czasu chodza mi rozne pomysly na biznes po glowie zaczalem poszukiwania w Internecie i tak o to trafilem na strone MamBiznes.pl Chcialbym zasiegnac Waszej opini, moze udzielicie tez jakis porad Pierwszy pomysl, na ktory wpadlem wczoraj w nocy (niestety skonczylo sie to jej nieprzespaniem) polega na stworzeniu portalu spolecznosciowego. Wiem, ze jest ich teraz wysyp, ale przegladajac zasoby internetowe nie znalazlem ani jednego o podobnym przeznaczeniu jak moj. Mysle, ze moglby on odniesc sukces w kregach, na ktore bedzie nastawiony (musze przeprowadzic jednak dokladniejsza analize, troszke zasiegnac slowa...). Chcialbym sie dowiedziec, bo nie ukrywajac - na informatyce, programowaniu, tworzeniu stron sie nie znam - co jest potrzebne do zalozenia takiego serwisu profesjonalnie. Czy jestem w stanie prowadzic taki serwis na poczatku sam, zatrudniajac tylko ludzi do wykonania projektu, czy jednak bede musial z kims wspolpracowac? Jak stworzyc projekt takiej strony, by wszystko sprawnie dzialalo? Tak jak wyzej napisalem, kapital poczatkowy to ok 5-10tys. Drugim pomyslem jest zalozenie Wędzarni(z ojcem, takze kapital znajdzie sie wiekszy niz te 10 tys.). Jako, ze mieszkam w miescie ok 50tys. 40 km od Łodzi, mysle, ze problemu na zbyt przyzadzanych wlasnymi metodami, naturalnych wedzonek by nie bylo. Jednakze intereseuje mnie bardzo, jakie wymogi musialaby spelnic taka wedzarnia, by prowadzic wszystko legalnie. Jakie normy unijne obowiazuja, czy jest mozliwosc uzyskania dofinansowania. Jak wyglada sprawa z sanepidem? Dodatkowo (bez wzgledu czy przedsiewziecie z wedzarnia sie uda) mamy zamiar utworzyc wlasna marke piwa. Jak sadzicie, czy takie cos ma sens? Czekam na opinie i porady Pozdrawiam, Johnyy_b