Barbarka

Użytkownik
  • Zawartość

142
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Barbarka

• Ranga
    Ekspert
  1. Macie czasem tak, że koniecznie chcecie mieć w czymś rację w pracy, i tak się na tym skupiacie, że zapominacie zarabiać, pracować, bo skupiacie się żeby komuś udowdnić że on racji nie ma? I przez to tak naprawdę tracicie to, co moglibyście zarobić w tym czasie?
  2. jak nauczysz się sama, to wiedza Ci zostanie... a tak jakaś maszyna robi za ciebie, wiec się tego nie nauczysz
  3. czyli jeśli dobrze rozumiem, to jest coś takiego jak automat na forex, tylko w modelu proptrading czyli że ich kasą jest handel robiony, a nie moją? tak w skrócie?
  4. Jak to powazna firma, to na pewno ów pan ma facebooka, wystarczy trochę poszpiegować 😉
  5. eee bardzo mi miło, że się tak witacie, ale ja tu konkretne pytanie zadałam, a nie powitajki i wesołki:) Jeśli macie coś do powiedzenia w temacie automaty na forex - to super, czekam na sugestie, a jeśli nie to nie śmieccie tu wątku:)
  6. Automat forex - da się na tym zrobić biznes? Nie chodzi mi nawet o to, żeby komuś sprzedawać, ale żeby samej znaleźć taki automat na forex, który faktycznie w dłuzszym czasie więcej pozwoli zarobić niż stracić?
  7. Jak rozliczać zyski z proptradingu? Czyli gdy się pracuje w biurze tradingowym jako trader, ale handluje kapitałem firmy i dostaje od niej kasę na konto bankowe? Czy lepiej miec firmę do tego, czy na osobę prywatną można się rozliczać?
  8. Czy zimą można malować mieszkanie od środka? Chodzi mi o to że trudniej wywietrzyć i czy mieszkańcy się nie poduszą...?
  9. Masaż na napięte barki od roboty? Jaki wybrać? Siedze na stronie jednego salonu ale to chore ile masaży jest do wyboru, a ja chcę tylko żeby mi ktoś odprężył barki i ramiona.. ?
  10. Ból gardła latem - jak się go szybko pozbyć? Sprawdzone patenty, żeby urlop nie marnował się na boleściach?
  11. Podatki - przez biuro rachunkowe w 2 osobowej firmie? Czy to nie jest wyrzucanie kasy w błoto?
  12. Myjka jak się mocno zabrudzi, żeby trawnika nie zajechać:) Ale w środku to sami myjemy i odkurzamy, sama przyjemność, a jeszcze jak planujemy odkurzacz taki profi kupić, z podobnych do tych tutaj: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/odkurzacz...-najlepszy/331/ to już w ogóle. P.S to fajne oderwanie się od rodziny marudzającej, chociaż na chwilę:)
  13. Ogród, dziecko - jakie atrakcje poza piaskownicą itp rzeczami? Bo w sumie mamy i to i zjeżdżalnie i tak dumamy co jeszcze można fajnego wymyślić.
  14. Nie no, taka nadziana to nie jestem, raczej interesuje mnie tania reklama w internecie chociaż zdaję sobie sprawę, że to może być tak, że jakbym zapłaciła bańkę to wszedzie by o mnie trąbili, no ale weź skołuj skądś bańkę:) Powolutku, jak się będzie zarabiać więcej to i więcej się zapłaci za reklamę.
  15. Czy ja wiem... różne wnętrza i różne aranżatorskie pomysły mi się podobają, nie mam takiego jednego total ulubionego, może dlatego że jestem ogólnie dość otwarte na nowości:) tu https://www.deconova.pl/5-projektowych-post...orocznych-2016/ masz kilka ciekawosek opisanych co do różnych mieszkaniowych zmian i inspiracji, ale wiadomo, że to tylko jedna rzecz z wielu możliwości. Poza tym tez style i moda się zmieniają, więc wiadomo.