wesola

Użytkownik
  • Zawartość

51
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O wesola

• Ranga
    Średniozaawansowany

Ostatnio na profilu byli

5593 wyświetleń profilu
  1. Warto? Korzysta ktoś z aplikacji albo stron umożliwiających tpo? Klienci chwala czy to jest raczej dla nich utrudnienie? czekam na wszystkie opinie! :rolleyes:
  2. systemów do rezerwacji jest sporo, zależy czego dokłądnie szukasz. ja korzystam z booking-please i to jest dobre rozwiązanie, działa bez zarzutu nie jest drogie i proste w obsłudze
  3. szukałam oferty leasingowej jak kupowaliśmy w firmie samochód i zdecydowaliśmy się ze wspólnikiem na idea bank http://www.ideabank.pl/leasing Wygodnie, bo bez zbędnych zaświadczeń i papierków, i bardzo szybka decyzja o przeznaniu leasingu, czekaliśmy coś koło 1 godziny
  4. wygodna :) zwłaszcza jeśłi przechodzi się z takiego tradycyjnego kantoru na wersję online to można poczuć sporą różnicę. przede wszystkim zaoszczędza sie czas, nei trzeba stać w kolejkach, a wymienione pieniądze są po kilkunastu minutach. jak dla mnie sprawdzona opcja i korzystam przy każdej potrzebie z Lidera https://liderwalut.pl/
  5. wesola

ANG dla pracownika

Jeśli pytasz o szkoły językowe w Krakowie to zdecydowanie polecam szkołę Lincoln. Profesjonalna kadra, racjonalne ceny i przede wszystkim wymierne efekty kształcenia. Wiem też, że mają specjalną ofertę dla firm, sprawdź sobie na ich stronie.
  6. skąd wziąć pieniądze na rozruch firmy? mam świetny pomysł, trochę oszczędzności - ale ciągle mało - i już pierwsze kroki poczynione w tym kierunku.... tylko kasa jak zwykle blokuje. kredyt oczywiście wchodzi w grę ale nie chcę się wkopać w jakieś bezsensowne spłącanie do końca życia....
  7. Pytanie do osób, które mają biznesy kosmetyczne = sprzedają kosmetyki. Jak sprzedajecie internetowo? Macie własne sklepy czy przez allegro?
  8. Chciałabym otworzyć mały biznes internetowy, czy według was sprzedaż na allegro jest oplacalna, czy lepiej otworzyć własny sklep? Jak wy robicie?
  9. możecie doradzić mi jakiś system rezerwacji? coś co obsłuży i małe biuro podróży i mały hotelik?
  10. generalnie otwierając restauracje to pomyśl tez o jej funkcjonowaniu. Masz lokal w dobrym miejscu? jakiego rodzaju kuchnia będzie? Częściowo wyposażenie zależy od rodzaju kuchni jaką będziesz serwować. Wiadomo, że inne naczynia do wykwintnej francuskiej a co innego do chińczyka ;) i też pomyśl o tym jak będziesz zachęcac ludzi do odwiedzania. Może jakiś system rezerwacji online? przecież łatwiej tak rezerwować stoliki niż przez telefon. A booking please daje taką możliwość :)
  11. ja właśnie się zastanawiam na ile bezpieczne są takie wirtualne kantory? ktoś ma jakieś doświadczenie? chętnie bym podjęła współprace z jakimś kantorem ale szukam czegoś bezpiecznego i sprawdzonego.
  12. Chcemy złożyć się na jakiś fajny prezent dla kolegi z pracy bo kończy 40 lat i szukamy ciekawego i oryginalnego pomysłu. Może wy macie coś, co dobrze sie sprawdzilo i mozecie mnie zainspirowac? :)
  13. ja robiłam w zimie depilacje laserowa w klinice idealist na chodkiwewicza i jestem bardzo zadowolona. nogi są gładziutkie i teraz juz tylko odliczam dni do wakacji :)
  14. a ja podrzucę pomysł od siebie. bardzo fajna opcja z którą ostatnio spotkałam się w salonie fryzjerskim to możliwośc rezerwacji online wizyty. Nie trzeba dzownić i próbować znaleźć termin w którym i fryzjer i klientka są wolni. Można sobei spokojnie otworzyć swoj kalendarz i tak to dopasować. Są systemy takie jak booking please, które umozliwiają własnie takie rezerwowanie. Wg mnie bardzo dobry pomysł ;)
  15. jaka kancelaria prowadzi obsługę prawną dla przedsiębiorstwa, wiecie jakieś pisemne opinie prawne, przygotowywanie umów itp. Chętnie Kancelaria, która może wykonywać takie czynności w formie zdalnej