autor12

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O autor12

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Cały czas sam badam temat z darmowej dość fajny aspekt to google plus, twiter i fb , zależy tez jaka branża a wiec tez opcja ogłoszeń tez daje dużo użytkowników no i skuteczne pozycjonowanie oparte na brandzie czyli nie ważny tyle link co nazwa naszej działalności z płatnych myślę że reklamy w Google skuteczne jak sie dobrze słowa kluczowe dobierze no i pozotsja rożne agencje które swoimi drogami tez potrafią klientów przyciągnąć.
  2. Niestety ale taki biznes to duży wklad bez dużych pieniędzy na reklamę lub unikatowych produktów raczej dużo nie zdziałasz Jak myślisz pod tym kontem to sklep z produktami wstydliwymi jak środki na potencje , przedwczesny wyt... itd to ma popyt bo wiele osób nie idzie po to do apteki tylko szuka w necie
  3. Wiadomo ze inwestycja w własna domene to zarazem nic aż tak drogiego po drugie podnaszaca wartośc firmy na przykład przy sprzedaży a i ak uzykownicy jako potecjalni klienci nie zwracaja wiekszej uwagi na to . Lecz prostszy adres unikatowy jest łatwiejszy do zapamiętania i łatwiej się pozycjonuje wiec ma to kilka plusów a po drugie zakóp domeny i hosting możesz wliczyć w koszty mysle ze inwestycja godna uwagi!!
  4. Prawde mówiąc w takich programach zarabia głownie adminisrator po drugie większość to sciema
  5. Od dawana zastanawiam sie czy poszło by cos takiego jak doradztwo finansowe online.z jednej strony na około widzę co chwila takie punkty w mieście które cały czas dobrze prosperuje myślałem o czyms takim jak ta strona http://geldmarket.pl/ o pożyczkach pozabankowych Tylko czy taka strona przynosi dochody z provizji czy tylko z reklamy ewentualnie bo nie chce brac prowizji od uzytkownikow tylko od firm które bym reklamował taki biznes ma sens?? i ile można zarobić na takiej stronie
  6. W zyciu rozkrecilem i sprzedałem 6 firm Nie powiem ze malo z tego zarobiłem ale nie ukrywam ze jestem rozczarowany podejsciem wielu inwestorów czy nawet potencjalnych wspólników Mam pomysł przedstawiam biznesplan szczególowy plan działania i zawsze słysze ze to nie da rady nie wypali nie inwestuje a z góry okeslam ze na biznes zawsze potrzebowałem maksymalnie 20tys Co dlaej nastepuje swoimi siłami rozkrencam swój projekt i kiedy zaczyna nagle przynoscic niemałe zyski pojawiaja sie inwestorzy i wspólnicy którzy dostali propozycje wspólpracy tylko po co mi ono teraz?? Czasem mysle ze w tym kraju trudno znaleśc dobrego inwestora czy wspólnika zawsze pojawiaja sie kiedy ci wyjdzie takie moje rozgoryczenie tu opisuje ale wiele osób z mojego kregu ma ten problem Ja mam schemat stwórz rozwiń i dobrze sprzedaj dziś juz inwestorów mi nie potrzeba ale taka informacja dla wielu myslacych o własnym biznesie nie podawajcie sie !! Ja gdybym pasował i gdybym sie podawał nie znajdujac inwestorow dzis nic bym nie miał!! Dzis nadal bym tylko marzyl!! Do dzieła nie podawajcie sie
  7. Ok a tak dylikatniej szerzej chociaz dzial biznesu??
  8. Ciekawa propozycja mysle ze chyba skorzystam z zorganizowania tam swojej imprezy integracyjnej dla parcowników