Piotr79

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Piotr79

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dołączam do pytania, bo sam prowadzę własne przedsiębiorstwo i chciałbym usprawnić cały proces obiegu dokumentów w firmie. Zaciekawił mnie ostatnio jeden z systemów elektronicznej wymiany dokumentów - Platforma Logito. Może ktoś z Was korzysta już z tego rozwiązania? Tutaj można przeczytać na ten temat - http://logito.myfreesites.net/
 2. Na abonament czy na ich kupno?
 3. Ciężko powiedzieć, na pewno od kilkudziesięciu tysięcy w górę
 4. Chyba najskuteczniejsze jest połączenie tradycyjnych form reklamy z reklamą internetową. Sam prowadzę własny biznes, jak dotąd skupiałem się przede wszystkim na ulotkach czy ogłoszeniach w gazetach. Ale dochodzę do wniosku, że to rzeczywiście zbyt mało, by się wybić - z tego też powodu pomyślałem o pozycjonowaniu firmowej strony www. Chciałbym nie tylko zyskać nowych klientów, ale także sprawić, żeby moja firma stała się bardziej rozpoznawalna w okolicy której mieszkam. Zastanawiam się przede wszystkim nad zleceniem pozycjonowania Agencji Interaktywnej Ideo Sp. z o.o., tutaj znajdują się podstawowe informacje na ich temat - http://ideopl.blogspot.com/. Może ich kojarzycie?
 5. W takim razie może zastanowisz się nad LemmonHouse? Tutaj znajdziesz więcej informacji na ich temat - http://www.lemmonhouse.pl/. Znam ich, ponieważ od dawna opiekują się osiedlem na którym mieszkam. Ich pracę oceniam dobrze, bo widać, że radzą sobie z tym tematem :) Osiedle jest czyste, schludne i zadbane. Jeśli już zdarzają się jakieś awarie to są błyskawicznie naprawiane, dlatego jak najbardziej mogę ich polecić.
 6. Ja lubię pizzę włoską na rynku - jak coś mogę podać namiary
 7. Dołączę do tematu, bo również mam pytanie związane z nauką języka angielskiego. Planuję w przyszłym roku zapisać się na kurs Technical Aviation English - http://www.tae.innpuls.pl/oferta/. Myślałem aby na początek skorzystać ze stacjonarnego kursu podstawowego, bo angielskiego uczyłem się jeszcze na studiach, a od tego czasu trochę czasu minęło. Czy ktoś z Was korzystał z tej firmy szkoleniowej? Jak ją oceniacie?