wejcher

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O wejcher

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Mi bardzo pomogło większe zainteresowanie tematyką planowania budżetu. Regularnie czytam blogi w tym temacie i staram się jakoś przekładać tę zdobytą wiedzę na praktykę. Wiadomo, nie jest łatwo, szczególnie jeśli w przeszłości miało się tendencje do rozrzutności. Teraz z tego starego stylu życia pozostało mi niestety trochę długów i wpis na listę dłużników prowadzoną przez biuro informacji gospodarczej. Na szczęście jeszcze kilka miesięcy i wreszcie wyjdę na prostą :)
  2. Jeśli miałabym się wtrącić to osobiście nie uważam, że szukanie tak wysokiego kredytu będąc osobą zadłużoną to dobry pomysł. Już samo spłacanie kredytu kolejnym jest błędnym kołem, a jeśli potrzebujesz 10tyś na to by je wydać to szczerze odradzam. Wiele ofert, które zostały Ci tu polecone mają drobne druczki i ukryte pułapki przez które będziesz otrzymywać coraz częstsze wezwania do zapłaty a odsetki będą rosnąć. Owszem, istnieją teraz firmy, które działają według zasady jaką jest miekka windykacja i są bardziej wyrozumiałe wobec dłużników, pomagają dług rozłożyć na raty jednak zawsze lepiej jest zapobiegać niż leczyć… tym bardziej, że ty już masz co leczyć;)
  3. przed wzięciem kredytu warto zadbać o swoją wiarygodność płatniczą, czyli posiadać wpisy pozytywne w BIG o uregulowanych na czas zobowiązaniach czyli ze jesteśmy rzetelnymi płatnikami, Pozytywna informacja gospodarcza jest równie istotna jak negatywna. Niestety wiele osób nie wie ze istnieje taka możliwość i jak uzyskać informacje pozytywną.
  4. No NK wykorzystała niszę w Polsce, bo jeszcze FB nie był tak popularny, no ale niestety działali lokalnie, więc przegrali z FB, a teraz to coś nowego podobno koniec FB będzie w 2017 roku