andrzejj

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O andrzejj

• Ranga
    Początkujący
  1. Ja mam nawigację tomtom go 60 i jestem bardzo zadowolony. Nawigacja ma czytelny, sześciocalowy, dotykowy ekran i bardzo dobrze sprawdza się w trasach również poza granicami Polski. Poza tym ma wiele przydatnych funkcji, np. trójwymiarowe mapy, informowanie o natężeniu ruchu i korkach, a nawet o punktach, gdzie są fotoradary. Producent zapewnia również dożywotnie aktualizowanie tras i muszę przyznać, że jak na razie zawsze dobrze wskazywało mi najlepszą drogę przejazdu, nawet gdy były jakieś objazdy czy remonty.
  2. Skorzystaj z outsourcingu. Możesz zlecić komuś np. zajmowanie się księgowością czy systemem informatycznym
  3. Zawsze można sobie wykpić program dla biur rachunkowych i zająć się tym na własną rękę
  4. Mnie dzrewka owocowe średnio kojarzą się z ogrodem z prawdziwego zdarzenia, bardziej z sadem
  5. Jak znam kobiety... a chyba trochę znam, bo mam żone i dwie nastoletnie córki ;) to sądzę, że popyt na damskie buty nigdy nie zmaleje, a raczej ciągle będzie rósł. Moje kobiety mają chyba setki par butów, wiec tak - myślę, że to dobry kierunek inwestowania. Jeśli jednak chcesz otworzyć sklep wyłącznie on line to musisz pamiętać o tym, że najważniejsze jest to, żeby się jakoś wyróżniać! Wyróżniający jest na pewno oryginalny, nieszablonowy towar dobrej jakości i profesjonalny sklep internetowy. Jeśli fotografia produktu będzie wykonana na odpowiednim poziomie, a opisy będą zawierać dokładne dane dotyczące materiałów, rozmiarówki i zasad kupowania, to zapewne znajdziesz klientki. Proponuję, żebyś obejrzała strony znanych marek - większość z nich pozwala obejrzeć but z każdej strony w postani prezentacji obrotowej. Myślę, że to niebawem będzie już standard jeśli chodzi o obuwnicze sklepy internetowe, więc lepiej w to zainwestiować od razu, żeby wyprzedzić konkurencje i przyciągnąć klientów. Ja też korzystam z takiej prezentacji na swojej stronie i widzę, że to wpłynęło na wzrost zainteresowania moim sklepem. Pozdrawiam!
  6. Pewnie jest wiele takich darmowych programów, ale według mnie i tak nie unikniesz wydatkow związanych z założeniem sklepu internetowego. Co z tego, że pozornie zaoszczędzisz na stworzeniu sklepu, skoro mało kto zdecyduje się na zakupy w takim sklepie? Na początku musisz zrozumieć,że oszczędności nie przyniosą Ci zysków. Teraz ludzie są coraz bardziej wymagający, dlatego e-sklep musi być profesjonalnie przygotowany. Wlaściwie koniecznością są już interaktywne prezentacje, technologia packshot, szczegółowe opisy, interesujący interface strony. Jeśli zainwestujesz w swój sklep, to zdobędziesz klientów. To prosta reguła.
  7. Ja uważam, że atmosfera w pracy jest najlepszym motywatorem. Fajne są też takie imprezy, które pozwalają pracownikom spędzić trochę czasu z własnymi dziećmi
  8. JA chodzę na basen - to mi pomaga wyrzucić z siebie zle emocje. No i codziennie czytam ksiązki
  9. Fajny pomysł, myślę że to ożywi wnętrze i sprawi, że będzie niebanalne. Ja bym poszukał drukarni oferujących takie usługi w Internecie