Gregamy

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Gregamy

• Ranga
    Początkujący
  1. W temacie chwilówek, kredytów itp. Podsyłam ciekawe info na temat budowania swojej historii kredytowej, jak się okazuje swoją wiarygodność finansowa budujemy wtedy kiedy terminowo spłacamy raty czy terminowo płacimy rachunki itp. Dane te trafiają do biura informacji gospodarczej, które sprawdzają np banki. Jeśli kogoś zainteresuje temat to więcej info na stronie https://infopozytywni.pl
  2. Pomysł, aby wziąć kredyt na realizację marzeń jest dobry, jednak zastanów się, czy dacie radę go spłacić. Jeśli do tej pory nie miałaś problemu z spłacaniem rat, czy opłacaniem zwykłego abonamentu za tel., zadbaj również, o to abyś otrzymał pozytywny wpis na temat terminowo płaconych przez Ciebie rachunków. Taką możliwość daje biuro informacji gospodarczej, a wpis ten może Ci znacznie ułatwić otrzymanie kolejnej pożyczki
  3. No podobno tak jest, że zła opnia zostanie powtórzona 10 razy, a dobra tylko 4 czy 5
  4. Ja uwielbiam naleśniki, ja właśnie poszłabym w specjalizację - tylko nalesniki. Np. w Opolu jest jest jedna słynna naleśnikarnia i cały czas jest tam ruch, ale fakt mają bardzo dobra lokalizację