janko

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O janko

 • Ranga
  Początkujący
 1. Jeśli dysponujesz określoną kwotą, którą możesz przeznaczyć na ten właśnie cel to udaj się do firmy, która się zajmuje reklamą w internecie...no chyba, że sam się na tym znasz to możesz sam się tym zająć, serwisy społecznościowe to pierwszy kanał gdzie możesz sam zareklamować sklep i aktualnie widać, że taka forma daje rzeczywiście rezultaty a jest zupełnie bezpłatna.
 2. Jeśli tylko firma Ci oferuje taką opcję to jak najbardziej na + dla Ciebie jak i firmy. Większość firm rzeczywiście daje taką możliwość ale też w dużej ilości wymagana jest tkw lojalka czego już nie jestem zwolennikiem z punktu widzenia pracownika. To że się pracodawca zabezpiecza jest jakby zrozumiałe.
 3. Jeśli się nie znamy na komputerowych sprawach zalecam jednak żeby zlecić to specjalistą, którzy się znają na temacie bo tak jest łatwiej i przynajmniej zainwestowane pieniądze się zwrócą. Kiepska strona nie zdziała zbyt wiele.
 4. Ulotki, ulotki i jeszcze raz ulotki bo zakładam, że nie muszę wspominać o wysokiej jakości jedzenia i obsługi.
 5. Znaleźć miejsce na mieszkanie, które zawsze będzie się cieszyło popytem jest wręcz niemożliwe a niestety coraz częściej zdarza się tak, że najemcy są bardzo nieuczciwi a jak wiemy prawo polskie zabrania nam wyrzucić najemcę na bruk, nawet jeśli niepłaci. Mając kwotę do dyspozycji jak na mieszkanie bardziej poleciłbym inwestycję w maszyny, np budowlane: http://www.mascus.pl/budownictwo kupujesz jedną czy dwie maszyny, no chyba, że stać Cię na więcej to masz jeszcze większe pole do popisu i wynajmuję takie maszyny przedsiębiorstwom.