Michal_Stark

Użytkownik
  • Zawartość

9
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Michal_Stark

• Ranga
    Początkujący
  1. Trochę czasu spędzili nad promocją mojej firmy ludzie z agencji Adawards ( www.adawards.pl) ale trzeba przyznać, że się ta inwestycja świetnie zwraca. Wszystkie wyniki poszły mi w górę, w końcu firma zaczęła sensownie zarabiać. Polecam właśnie ich. Są dokładni, uczciwi.
  2. Jak chcesz skutecznie wypromować nową markę, to koniecznie zamieść tekst o jej kosmetykach na stronach serwisu pod adresem www.trustedcosmetics.pl. To jeden z najbardziej popularnych wśród internautów portal, który opisuje wszystkie nowinki i wydarzenie w dziedzinie zdrowia i urody. Pojawienie się na jego stronach na pewno przyniesie ci oczekiwaną popularność .
  3. Jakbym miał polecać konkretnego producenta to na pewno Merlo ( www.merlo.com). Nikt inny tak nie dba o komfort jazdy, bezpieczeństwo, wygodę w kabinie itp. Przekładnie hydrostatyczne we wszystkich modelach, pełna gama maszyn od małych po ogromne 12T, wiele nagród i wyróżnień za innowacyjność. Firma, której generalnie nie trzeba przedstawiać w Europie i na świecie.
  4. Moim zdaniem strony największego serwisu z ogłoszeniami znajdziesz tutaj polskieinfo.eu. To najbardziej popularne wśród Polaków zamieszkujących na stałe bądź tymczasowo różne kraje europejskie miejsce wymiany się ofertami. Znaleźć tam można anonse z zakresu praca, mieszkanie, usługi oraz przewozy. Sam często korzystam więc polecam!
  5. Można założyć konto w kantorze wymiany walut online. To dobry wybór, bo można korzystać codziennie, nawet nie wychodząc z domu. W ten sposób oszczędza się czas i nie rzadko pieniądze, bo w takich kantorach jest taniej. Polecam www.amronet.pl.
  6. Może firma netvestmentsmedia.pl? Informatycy z NetVestments Media potrafią sami coś zaprojektować, a nie tylko korzystać z gotowych szablonów. Cenię kreatywność więc zawsze korzystam z ich usług. Dodatkowo mają bardzo atrakcyjne ceny.
  7. Dobre warunki oferuje mBank i z tego co wiem, bo się pytałem ludzi w pracy to z biegiem czasu nie robią jakiś jaj ze zmianą warunków i zmianą cennika, tak jak inne firmy. Planuję u nich założyć konto. Znalazłem nawet stronę gdzie dają pendrive za założenie rachunku -www.pendrivezakonto.pl. Wygląda to wszystko dość przejrzyście, bez ściem i zakamuflowanych kosztów.
  8. Michal_Stark

Niższy ZUS

Z legalnych sposobów na niepłacenie ZUS-u to ja ostatnio poznałem coś takiego jak zakładanie spółek z.o.o. Chodzi tu o to, że jako spółka nie płaci się ani złotówki zusowi. Jest tam pare zawirowań (uniknięcie podwójnego opodatkowania etc.), ale na plus jest też fakt, że z dochodowego trzeba się spowiadać tylko raz do roku. Miedzy innymi można poczytać o tym na www.zusplus.pl.
  9. Widziałem, że firma fitchoice.eu organizuje nadruk reklamowy największym koncernom działającym w Polsce. Według mnie warto się z nimi wstępnie skontaktować i dopytać o szczegóły współpracy.