FranczyzaBankuPL

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O FranczyzaBankuPL

• Ranga
    Początkujący
  1. Specjalizuje się we franczyzie bankowej. Jeśli ktoś ma pytania / problem w tej materii to zapraszam do kontaktu :rolleyes: pozdrawiam, Maciek
  2. Witam, mam do sprzedania kilka placówek Banku w ciekawych lokalizacjach, z bazami klientów! Placówki w pełni wyposażone zgodnie z wymogami banku. Zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu. pozdrawiam, Maciek
  3. Nie ma takich :) Rozwiń temat, czy chcesz zainwestować w: - produkty finansowe typu: lokaty, obligacje, produkty strukturyzowane, akcje - nieruchomości - biznes, działalność gospodarczą, spółkę? Najważniejsze ile chcesz zainwestować? :P pozdrawiam, Maciek
  4. W przypadku konta firmowego jak również indywidualnego trzeba porównać obszary, w których mogą być naliczane opłaty oraz pomyśleć przyszłościowo i sprawdzić wymagania stawiane przez bank w przypadku linii debetowej itp. itd. Napisałem artykuł o obszarach, gdzie mogą być naliczane opłaty dot. konta, pod tytułem: Konto za 0zł - prawda czy fałsz?. Warto przeanalizować swoje konto, bo przyzwyczajenia kosztują :) Należy sprawdzić super promocyjne oferty i zweryfikować je ze swoimi potrzebami i preferencjami. To, że bank pobiera opłatę za kartę, a dany Klient nie potrzebuje jej, bo korzysta tylko on-line, to nie będzie miała dla niego żadnego znaczenia opłata w tym obszarze. Chyba, że karta jest obligo :P pozdrawiam, Maciek