Renia

Użytkownik
  • Zawartość

10
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Renia

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Nie wiem, co się Wam bardziej opłaca, bo widzę, że wokół tego kręcą się posty, ale nie wyobrażam sobie wynajmować jakiejś zapyziałej starej hali. Zależy, kto jakim budżetem dysponuje, ale szczerze daleka jestem od podejmowania decyzji typu opłaca/nieopłaca, bo w przypadku hali zmiennych jest więcej. Od współpracuję z Protan Elmark i patrząc na to, jakim zainteresowaniem cieszą się ich hale, myślę, że znam odpowiedź na pytanie co warto ;) Nasi klienci są zawsze zadowoleni, a są wśród nich fabryki, warsztaty, rolnicy.
  2. Ja myślę, że to super pomysł. Sama mam często styczność z tą branżą. Dobrze sobie radzą takie firmy, pierwszy lepszy przykład: http://elmark-wynajem.pl/hale-magazynowe/ - najpierw lokalnie, potem na całą Polskę. Spróbuj, bo zapotrzebowanie nie maleje. Akurat wynajmowanie hal namiotowych ma też tę zaletę, że jak już pozyskasz klientów to oni będą Cię polecać, a Ty będziesz mógł mieć coraz więcej namiotów, aby móc ich wszystkich obsłużyć. To oczywiście optymistyczna wersja, ale ja jestem optymistką ;)
  3. Moim zdaniem na blogach zarabiają Ci, którzy wcale sobie tego w wyrachowany sposób nie zaplanowali. To kombinowanie o czym tu pisać, żeby potem się sprzedało, jest wbrew specyfice trendów w internecie. One się zmieniają co chwile, więc jesli coś tam sobie obliczycie, że teraz jest fajne, ale nie macie do tego serca, to może przy odrobinie szczęścia zarobicie jednorazowo...wygra zawsze i tylko prawdziwa wartość treści.
  4. Ja podziwiam wszystkie innowacyjne startupy, nie mam pojęcia skąd biorą te pomysły! Nie wiem, na ile wam to pomoże, ale w parku naukowo technologicznym, w którym wynajmuję są takie przedsięwzięcia. Dla takich innowacyjnych firma prowadzą jakieś wsparcie i chyba nieźle to działa, bo startupów pojawia się tam coraz więcej, głównie IT i medycyna, biotechnologia. Poczytajcie o tym: http://younick.pl może Was to zainspiruje. ja wciąż szukam niszy dla siebie i to moje wielkie marzenie, żeby móc się pochwalić kiedyś innowacyjnym startupem w zakresie projektowania usług i UX <3
  5. Ja pracuję w Poznaniu, ale w czasach, gdy pracowałam jeszcze dla korpo wysyłali mnie na spotkania do wieżowca przy pkp, tam na samej górze jest takie właśnie biznesowe miejsce do spotkań - pure sky club. Fajnie bo po 18 dają wino za darmo ;)
  6. Dokładnie, zależy od gabarytów i od sezonu. Ja w zeszłym roku zamawiałam sobie ujeżdżalnię dla koni, konstrukcja stalowa, poszycie pcv. Spodziewałam się, że 2-3 dni i mam halę, ale niestety trafiłam w szczyt sezonu, każdy chciał akurat zadaszyć swoje konie i w zasadzie mogłam korzystać po tygodniu z hali. To oczywiście nie problem, ale warto wiedzieć jak to wygląda przed zakupem czy wynajmem. Zresztą z drugiej strony, ile się słyszy o zawalonych halach stawianych na prędce. wolałam poczekać :) Polecam wam profesjonalną ekipę z Protan elmark.
  7. Słuchanie to jedno (początkującym polecam bbc raczej niż seriale, które kipią niepoprawną angielszczyzną;) ), koniecznie trzeba sobie zapisywać. nawet to, co wydaje się banalne, ja tak zapisywałam całe zeszyty, szybko okazało się, że zdania, z którymi się oswoiłam mogę wykorzystać w rozmowie, w korespondencji, więc polecam!
  8. Na kursy chodzę rzadko, ale sama w domu się ciągle dokształcam. książki branżowe wylewają mi się z półek tyle ich mam, subskrybuję amerykańskie kanały branżowe na yt, czytam blogi z usa. warto zobaczyć jak robią to za granicą, bo do nas trendy przychodzą z opóźnieniem. kursy na pewno też są fajne, ale boję się trochę, że usłyszę to, co już wiem. jesli już to chodzę na darmowe, w moim coworkingu jest wiele i kursów, i warsztatów.
  9. Na kursy chodzę rzadko, ale sama w domu się ciągle dokształcam. książki branżowe wylewają mi się z półek tyle ich mam, subskrybuję amerykańskie kanały branżowe na yt, czytam blogi z usa. warto zobaczyć jak robią to za granicą, bo do nas trendy przychodzą z opóźnieniem. kursy na pewno też są fajne, ale boję się trochę, że usłyszę to, co już wiem. jesli już to chodzę na darmowe, w moim coworkingu jest wiele i kursów, i warsztatów.
  10. Ja też jestem zachwycona moim biurem, akurat w poznaniu, w suchym lesie. pozanałam w nim wiele fajnych osób, no i wsparcie administracji jest nieocenione. płacę różnie w zależności, czy planuję przychodzić codziennie, czy kilka razy na miesiąc - jak mam wyjazdy ten system się super sprawdza. teraz cieszę się, że otwierają restaurację w biurowcu, więc już w ogóle mam high life. szukajcie, a znajdziecie swoją doskonałość :)