gregorz111

Użytkownik
  • Zawartość

25
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O gregorz111

• Ranga
    Początkujący
  1. SMS - tak. A te inne działania to np. punkty lojalnościowe i rabaty dla stałych klientów.
  2. Nie słyszałem nigdy o pokryciu kosztów studiów. Ale zawsze warto poszukać, być może znajdziesz odpowiedni dla siebie program.
  3. Na pewno jeszcze nie we wszystkich miejscach można płacić kartą, ale jest coraz więcej takich sklepów. Myślę, że za parę lat wszędzie będzie można płacić kartą.
  4. Jeśli są gdzieś niższe stawki, to zawsze warto zmienić firmę. W przyszłości będą to duże oszczędności dla zakładu.
  5. Jakie kroki można podjąć w takim przypadku? Jak udowodnić winę sprawcy?
  6. Reklama tv powinna się sprawdzi, np. zrobiona przez http://aimart.pl/reklama-tv.html. Ale pod warunkiem że będzie ciekawa, ludzie nie lubią nudnych i nachalnych reklam. Możesz też pomyśleć o reklamie w internecie lub w lokalnej gazecie.
  7. Jakie żarowki kupować, które najmniej męczą wzrok? Czy zwykłe żarówki jarzeniowe będą dobrym rozwiązaniem?
  8. Czy taką chłodnie kupowac w Polsce czy lepiej sprowadzić z zagranicy?
  9. Każda reklama jest dobra, ale reklama typu film promocyjny jest jedną z najlepszych. Nadaje się ona praktycznie do zareklamowania każdego produktu lub usługi
  10. Pomyśl o ociepleniu domu styropianem, powinno to przynieść duże oszczędności na ogrzewaniu. Rachunki za ogrzewanie mogą być wysokie, więc warto pomyśleć o oszczędnościach.
  11. Na jaki zysk może liczyć wspólnik, który się zdecyduje na to przedsięwzięcie? Proszę podać więcej informacji na temat.
  12. Przepisy bhp mówią, że pracownikom powinna być zapewniona odpowiednia temperatura w miejscu pracy. Więc klimatyzatory na pewno by się przydały w biurze.
  13. Kalendarz jest mi bardzo przydatny na co dzień, dlatego muszę mieć przynajmniej jeden. Bez kalendarza trudno zaplanować pewne sprawy.
  14. Można organizować szkolenia, ale tylko takie które są naprawdę potrzebne pracownikom i firmie. Nie ma sensu organizować szkoleń na siłę, które nic nie wnoszą.