Marina

Użytkownik
 • Zawartość

  93
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Marina

 • Ranga
  Zaawansowany
 1. Jeżeli szukasz miejsca na konferencje toja polecam Ci zajrzeć do ich http://hoteldana.pl/ oferty. Mają świetną sale konferencyjną z dobrym wyposażeniem. Uważam, że warto zajrzeć do ich oferty bo jest ciekawa :)
 2. Najlepiej od znalezienia odpowiedniego miejsca na konferencje. Sala konferencyjna musi być duża by wszystkich pomieściła no i oczywiście musi byc odpowiedni sprzęt. Wszystko to znajdziesz w tym http://www.rezydencjahotel.pl/pl/hotel/o-hotelu hotelu. Jest on bardzo luksusowy i ma piękną salę konferencyjną z nowoczesnym sprzętem :)
 3. Jeżeli chodzi o hotele w Krakowie to ja polecałabym Ci Q Hotel Plus Kraków . Jest to hotel o wysokim standardzie, z restauracją w której dobrze zjemy ,no i pięknymi pokojami w których wypoczniemy. Uważam, że warto się tam zatrzymać. Zajrzyj sobie też do ich pakietów bo czasem są o wiele bardziej opłacalne niż pojedyńcza rezerwacja :)
 4. Wiesz co na gastronomii się nie znam ale koniecznie zainwestuj w dobry program do fakturowania chociażby https://wfirma.pl/ Dobra księgowość pozwoli Ci się skupić na tym co naprawdę chcesz robić a nie na papierach. No i też masz pewność, że wszystko będzie ok w całej papierologii. Poczytaj sobie na stronie co oni oferują i naprawdę będziesz spokojniejszy.
 5. Marina

  zaćma

  Zaćma to coraz częściej spotykana choroba, zazwyczaj się ją operuje. Warto jednak postawić na dobrego specjalistę by operacja poszła gładko :) Wiem, że bardzo dobrą specjalistką w tej dziedzinie jest dr Iwona Szendzielorz można ją znaleźć w klinice Centre de la vision. Warto tam zadzwonić i się umówić bo sprzęt jest bardzo nowoczesny. Moja babcia robiła tam operację zaćmy i była bardzo zadowolona.
 6. Uważam, że upadłość konsumencka daje drugą szansę. Wiele osób na prawdę nie widzi wyjścia jeśli chodzi o długi przez co życie dla nich to ciągle narastająca frusracja. Myślę, że warto o niej przeczytać więcej np w tym https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka artykule . Jest w nim wiele przydatnych informacji :)
 7. Myślę,że fototapety na ścianę to ogólnie dobry pomysł czy to do domu czy do biura. Ważne jest jednak to by odpowiednio dobrać wzór. Wiem, że są one teraz w modzie i można fajnie odświeżyć nimi pomieszczenie :)
 8. Myślę, że w biurze powinno być coś stonowanego i eleganckiego. Na Twoim miejscu postawiłabym na czernie lub biel. Dużo wybór tapet jest tutaj http://pieknetapety.pl/ może znajdziesz coś co będzie dobrze wyglądało w Twoim biurze :)
 9. Myślę, że dane w chmurze nie są, aż tak bezpieczne jak by się to nam wydawało dlatego trzeba rozważyć fakt czy warto tam przenosić wszystkie ważne pliki. Poza tym mając istotne informacje czy to na komputerze czy na tablecie warto odpowiednio je zabezpieczyć. Trzeba postawić na bezpieczeństwo it bo bez niego możesz wiele stracić. Wiem, że warto wdrożyć rozwiązanie Disaster Recovery, które będzie stało na straży bezpieczeństwa i zapewni ciągłość funkcjonowania biznesu.Wiem, że takie rozwiązania proponują oni http://www.integratedsolutions.pl/pl/ofert...aster-recovery/ więc sobie zajrzyj. Myślę, że jest to bardzo ważne.
 10. Według mnie jest to bardzo istotna kwestia i warto mieć w firmie kogoś kto będzie podnosił efektywność pracy pracowników. Najlepiej wysłać dość ogarniętego pracownika na kurs facylitacji. Jeżeli nie wiesz co to takiego, kto nim może być i jakie korzyści będziesz miała z takiej osoby to warto zajrzeć sobie tutaj http://facylitacja.com/facylitacja/rozne-role.html bo mają informaacje na ten temat oraz szkolenia.
 11. No wtedy grozi Ci zajęcie majątku przez komornika. Jeżeli masz problem z długami to powinieneś poszukać artykułów o treści „Jak wyjść z długów” . One powinny pomóc Ci stawić pierwsze kroki do wyjścia z długów, a w takich przypadkach dobrze korzystać z każdej pomocy. Warto też pomyśleć skąd wziąć dodatkowe pieniądze na spłatę długów. Może masz jakieś umiejętności, które pomogłyby Ci troszkę zarobić np odnawiasz meble, fotografujesz lub np malujesz. Myślę, że warto nad tym pomyśleć a na pewno będzie Ci łatwiej
 12. Marina

  Przeprowadzka

  Według mnie przeprowadzka to jedna z gorszych rzeczy w życiu która każdego czeka. Osobom, które nigdy się nie przeprowadzały polecam wynająć kogoś do pomocy. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźc kogoś z Twojej oolicy to polecam zajrzec do tego http://www.przyjacieldowynajecia.pl/pl serwisu.PrzyjacielDoWynajecia.pl to nie jest serwis randkowy ani strona z anonsami towarzyskimi. To profesjonalny serwis dla osób, które w swoim wolnym czasie chcą dodatkowo zarobić, robiąc to co lubią i potrafią, przy okazji dobrze się bawiąc. Myśle, że warto jest tam zaglądać.
 13. Według mnie czasem zwyczajne warsztaty samochodowe są lepsze od tych autoryzowanych.Wszystko zależy. Najlepiej jest porównywać sobie ceny i opinie. Mnie najtrudniej było znaleźć miejsce gdzie są naprawiane silniki samochodów ciężarowych. Po długich poszukiwaniach znalazłam tą http://reifentor.eu/pl/naprawa-silnikow-wy...preznych/6,17,0 firmę i powiem szczerze, że ma bardzo fajną ofertę.
 14. Najlepiej stawiać na taki samochód , który będzie dla nas jak najbardziej praktyczny. Warto też dowiedzieć się jakie firmy oferują naprawę takich samochodów czy np naprawę silników, ponieważ ja jakiś czas temu szukałam kogoś kto zajmuje się naprawą silników i ciężko było mi coś znaleźć. W końcu znalazłam tą http://reifentor.eu/ firmę ma sporo pozytywnych opinii no i przystepne ceny za usługi.
 15. Zgadzam się z tym, że mając firmę posiadanie strony internetowej jest bardzo potrzebne. Teraz wszystko dzieje się w sieci dlatego też uważam, że dobrze że chcesz taką stworzyć dla swojej firmy. Jeżeli nie wiesz komu to zlecić to ja polecam zaglądać do nich http://armadadesign.pl/ bo mają bardzo ciekawą ofertę :)