Mateusz111

Użytkownik
  • Zawartość

11
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Mateusz111

• Ranga
    Początkujący
  1. Ale czy taki biznes jest dochodowy? Na jakie przychody można liczyć miesięczne, jeśli taka gazeta prosperowała by naprawdę dobrze? Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, że darmowy biuletyn może przynosić spore zyski...
  2. Wszystko w tych programach jest często na 'szybcika' (np. sprawy o morderstwo, które trwają pół godziny), choć wiadomo - program ma ograniczone ramy czasowe ;) Ilośc publiki też jest przesadna, sale sądowe rzadko są przepełnione. ale ogólnie to program jest ok, dość dobrze odwzorowany... Choć ekspertem nie jestem, bo byłem w sądzie na rozprawach tylko 2 razy ;)
  3. Nie ulega wątpliwości, że użytkowników przybędzie sporo. Tymbardziej, że już coraz większe jest nasze grono. A zarówno serwis jak i forum zasługują na duży krąg użytkowników ;) Pozdrawiam.
  4. Blokady moralne w biznesie nie mają racji bytu. Jeśli interes jest opłacalny - brać w ciemno. A sexshop to żaden hańbiący interes wg. mnie. Produkty dla normalnych ludzi, chcących urozmaicić swoje życie - nie widzę w tym nic złego czy zaniżającego moralność czyjąkolwiek.
  5. No właściwie jestem pewien. A co w tym dziwnego? ;)
  6. oczywiście, baner będzie duży, na jakieś kilkadziesiąt metrów, nie ma bata ;) Cieszy mnie to, że jako kierowca poszukujesz fast foodów, znaczy, że jest Was więcej ;)
  7. Tak własnie che zrobić, do tego mam zamiar otworzyc coś na wzór McDrive'a, czyli będę obsługiwał kierowców bezpośrednio przy okienku. Co do reklamy - z tym nie powinno byc problemu. Akurat wiem, że ludzie w moim mieście chętnie widzieli by coś takiego w naszym mieście, dlatego tym bardziej ten pomysł wydaje mi się być dobry :)
  8. Bawiłem sie w to przez jakiś czas, by dorobić do wakacji i w sumie byłem zadowolony. Na pisaniu zarobiłem jakieś 5 stów w 2 miesiące. Niby nie dużo, ale jednak bez wychodzenia z domu i w sumie nie poświęcałem na to jakoś marginalnie dużo czasu. Na pewno dobra robota na dorobienie sobie, a co do życia z tego - takich doświadczeń nie mam i chyba mieć nie będę :D
  9. Ja zawsze, od samego początku mam problemy z kurieram. Nie wiem z czego to wynika, ale po prostu zawsze łatwiej było mi korzystać z Poczty Polskiej. UPS mnie zraził tym, że strasznie wszystko opóźniał, a DHL, że mój produkt przyszedł wymiętolony, jakby nim rzucali i wciskali do bagażnika pełnego produktów, gdzie nic już nie mogo się zmieścić :) O Schenkerze nie słyszałem, tzn nigdy nie korzystałem, więc sie nie wypowiem...
  10. Według mnie dobrym sposobem na zrobienie interesu jest gastronomia. Odnoszę wrażenie, że ulubionym zajęciem jest jedzenie i wydawanie pieniędzy właśnie na nie. Im więcej restauracji, pizzeri, fast foodów, tym bardziej ludzi ciągnie do nich i są bardziej zadowoleni :) Zerknijcie także w mój topic o założeniu restauracji :)
  11. Witam forumowiczów :) Mieszkam w dość dużym mieście (około 50 tyś mieszkańców) i wpadłem na dobry wg. mnie biznes. Otóż chcę otworzyć bar szybkiej obsługi (coś jak fast food) dla podróżników i miejscowych. Z zawodu jestem kucharzem i gotowałbym posiłki wraz ze wspólnikiem. Sami byśmy się zajmowali wszystkim, łącznie ze sprzątaniem. W naszym mieście nie ma restauracji MCDonald's i ogólnie miasto jest ubogie w restauracje i tego typu punkty. Jak uważacie - jest szansa, by się udało? ;)