Gimli

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Gimli

• Ranga
    Początkujący
  1. Jakbyście dopiero planowali działalność to warto otworzyć pralnię. W sprzęt zaopatrzycie się tu www.pralus.pl/ Mają wszystko co trzeba. Kuzyn jakiś czas temu rozkręcał taką działalność i tam się zaopatrywał, już całkiem nieźle mu to wychodzi. Nawet mnie chciał w to wkręcać, ale już mam swoją firmę i wystarczy.
  2. Gimli

pomoc drogowa

Z opolskiego sprawdzi się AUTO CZOK. Bardzo dobrze ich oceniam, szyba reakcja, nieprzesadzone ceny, wszystko fachowo ogarnięte. Dysponują samochodami zastępczymi i oferują naprawy, bardzo szybko mój samochód od nich wrócił, terminowi.
  3. Gimli

Pomoc drogowa

Z okolic Opola jest www.autoczok.pl/ Mega dobra pomoc drogowa. Ostatnio korzystałem i profesjonalnie się wszystkim zajęli, na miejscu byli migiem. Do tego samochód zastępczy no i naprawy powypadkowe, także kompleksowo działają. Duży plus za rozsądne ceny.
  4. Fajna sprawa to dom opieki dziennej, czegoś takiego moim zdaniem brakuje. To opieka nad osobami starszymi w godzinach mniej więcej 8-17, czyli wtedy kiedy większość z nas jest w pracy i nie może się zając osobą bliską. Moja ciocia bywa w takim domu - DDP Seniorek z Rudy Śląskiej - i widzę jakie to super rozwiązanie.
  5. Gimli

Eleganckie okna

U nas fajnie się sprawdzają parapety z MDF-u. Są wytrzymałe, nie zniszczą się szybko a i wyglądają bardzo estetycznie. No i cena to atut. Kupowane w toram.pl A jeszcze na plus ogromny wybór kolorów i możliwość dowolnych kształtów i wymiarów.
  6. Na skalę lokalną to warto iść w klasykę i podrukować takie rzeczy jak ulotki czy plakaty, notesy, torby papierowe, naklejki, podstawki pod kubki. Z fajnych rzeczy jeszcze to we wrocławskim AQRAT wydrukują wam firmowe puzzle, też fajna sprawa, klientom się to podoba. AQRAT to drukarnia cyfrowa, mega fajna bo zawsze ekipa jest tam pomocna a wszelkie druki obieram na czas, co więcej kilka razy korzystałem z opcji druku na ostatnią chwilę i zawsze dawali radę.
  7. Zgadzam się, że S2M Polska, kontenery solidne, dobrej jakości, cenowo w porządku, wszystko załatwione porządnie, dostawa migiem. Ponadto firma zajmuje się montażem i proponuje wyposażenie meblowe do kontenerów socjalnych.
  8. Na pewno dobre meble wypoczynkowe znajdziecie w Gorzowie Wielkopolskim w salonie Verlani. Maja tam meble Calligaris – włoskiej, dobrej marki. Kupiliśmy od nich kilka rzeczy, w tym sofę i stół z krzesłami i jesteśmy z tych mebli bardzo zadowoleni. Są solidne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i mają dobry design.
  9. Jeśli chodzi o budynki inwentarskie, obory, chlewnie, kurniki to sprawdzi się firma Ślusarstwo Roboty Budowlane z Chodzieży. Kompleksowo i profesjonalnie zajmują się budową w pełni zautomatyzowanych budynków inwentarskich. U rodziców własnie oni budowali i sprawdzili się bardzo dobrze. Wykonują tez magazyny, hale, wiaty, garaże. Co do cen to całkiem ok.
  10. Jak chcecie mieć ładny trawnik to mogę doradzić trawnik z rolki to najlepsze rozwiązanie dla ogrodowych leniwców. Nie trzeba dużo przy tym robić by wyglądał dobrze. My mamy trawnik z rolki od Green Flor z województwa podlaskiego i super się sprawdza. Rośnie gęsto, zdrowo (bez chwastów), wygląda po prostu dobrze.
  11. Jeśli chodzi o cukiernię czy kawiarnię to warto sobie zapamiętać firmę Holger Food. Dostaniecie tam masy do polewania ciast czy na bazy do nadzień, a także sztuczny miód. Prowadzę kilka cukierni, z Holger Food współpracuję od dawna i mogę się o nich wypowiedzieć tylko jak najlepiej.
  12. Jak chcecie pozwiedzać Wrocław to mogę doradzić hotel Sleep na Kominiarskiej w dobrej, spokojnej okolicy ze świetnym połączeniem do centrum. Bardzo dobrze oceniam ten hotel, jest na poziomie, z dobrą obsługą no i smacznie tam karmią :)
  13. U nas z kolei sprawdziła się firma transportowa Maximus z Poznania. Korzystamy z ich transportu, spedycji, obsługi celnej i magazynu. Już kilka lat współpracujemy i współpraca idzie bardzo dobrze. Firma jest bezproblemowa, godna zaufania, pilnują terminów no i mają dobre stawki.
  14. Gimli

Ślub i wesele

Z kolei odnośnie sali to jak lubicie klimaty rustykalne i karczmiane to spodoba wam się Czarna Owca w Nowym Targu. Bardzo klimatyczne miejsce. Byliśmy tam na weselu w te wakacje i było super, najlepsze wesele na jakim byłem a to zasługa m.in. miejsca własnie.