Gimli

Użytkownik
  • Zawartość

39
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Gimli

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. To ja mogę wam pomóc jeśli chodzi o wyposażanie gabinetu w sprzęty laserowe. Sprawdźcie sobie markę FormaTK Systems i jej polskiego dystrybutora KT Medical. FormaTK Systems to znana na światowym rynku firma oferująca wysokiej klasy lasery i IPL. To wiodąca marka w kwestii sprzętów do epilacji, likwidacji zmarszczek, przebarwień czy fotoodmładzania. Ich lasery są skuteczne, bezpieczne a w KT Medical nie przepłacicie za nie. My od dawna pracujemy na tym sprzęcie i z naszej strony jest pełne zadowolenie z wyboru.
  2. Jakbyście szukali sklepu internetowego z okuciami meblowymi to zgłoście się do ALEX alex-okucia.pasaz24.pl To dobrze zaopatrzony sklep, maja solidnej jakości produkty i szybko realizują zamówienia, także my jestesmy z ich oferty zdecydowanie zadowoleni. Sprawdźcie ich sobie.
  3. Podbijam temat. Jakie macie doswiadczenia z prowadzeniem takiego salonu?
  4. W sprawie transportu taśmowego odsyłam was do Mettech mettech.pl Firma zajmuje się produkcją elementów przenośników taśmowych, gumowaniem bębnów i całodobowymi naprawami serwisowymi przenośników taśmowych. Solidni są, można na nich polegac, ceny tez mają zdecydowanie ok.
  5. Jeśli mowa o otworzeniu warsztatu to ja mogę wam doradzić kontakt do dobrej firmy handlującej częściami i akcesoriami LPG – AG Sklep. To sklep internetowy, także wszystko możecie sobie obejrzeć online. Ja ich lubię, odpowiada mi mega dobra obsługa klienta i terminowość, zamówienie jest zawsze u mnie migiem. Plus też za rozsądne ceny.
  6. Bardzo jestem zadowolony z usług firmy Maximus z Poznania. To rzetelna firma, wierzę że wam również spodoba się jakość świadczonych przez nich usług. Oprócz transportu zajmują się spedycją, magazynowaniem, rozładunkiem i załadunkiem towaru a także usługami celnymi, także zakres ich działalności jest szeroki. To bardzo dobrzy specjaliści w tym fachu, mi odpowiadają w 100 %, bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje, można na nich polegać. Będziecie zadowoleni także z ich cen a to w końcu również bardzo istotna sprawa.
  7. Też się zastanawiam nad amerykańskim autem, marzy mi się Jeep Grand Cherokee. Macie, jetescie z niego zadowoleni?
  8. Dla maluchów to my kupowaliśmy w Barline, to sklep internetowy www.barline.eu/produkty/akcesoria-i-zabawki-dla-niemowlat,2,46039 Mega szybko wysyłają zamówiony towar a zabawki sa dobrej jakości, porządnie wykonane.
  9. Tak, wspólny wyjazd to jest to! Żonie marzyła się wycieczka do Islandii i jedziemy. To jest mój prezent dla niej na gwiazdkę. Sylwestra spędzimy na Islandii. Jedziemy z Kiribati Club bo organizują świetne wyjazdy. Zobaczcie www.kiribaticlub.pl/wyprawa/315/islandia-sylwester-reykjavik.html Szykuje się dobra zabawa :)
  10. Ja z kolei mogę wam doradzić produkty do polewania wyrobów cukierniczych, fondanty, sztuczny miód czy syropy glukozowo-fruktozowy i glukozowy. Te wyroby najlepszej jakości znajdziecie w Holger Food. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje bo, tak samo jak my, stawiają na jakość i dobry kontakt z klientem. Do tego ceny mają zupełnie rozsądne.
  11. Jakbyście dopiero planowali działalność to warto otworzyć pralnię. W sprzęt zaopatrzycie się tu www.pralus.pl/ Mają wszystko co trzeba. Kuzyn jakiś czas temu rozkręcał taką działalność i tam się zaopatrywał, już całkiem nieźle mu to wychodzi. Nawet mnie chciał w to wkręcać, ale już mam swoją firmę i wystarczy.
  12. Gimli

pomoc drogowa

Z opolskiego sprawdzi się AUTO CZOK. Bardzo dobrze ich oceniam, szyba reakcja, nieprzesadzone ceny, wszystko fachowo ogarnięte. Dysponują samochodami zastępczymi i oferują naprawy, bardzo szybko mój samochód od nich wrócił, terminowi.
  13. Gimli

Pomoc drogowa

Z okolic Opola jest www.autoczok.pl/ Mega dobra pomoc drogowa. Ostatnio korzystałem i profesjonalnie się wszystkim zajęli, na miejscu byli migiem. Do tego samochód zastępczy no i naprawy powypadkowe, także kompleksowo działają. Duży plus za rozsądne ceny.
  14. Fajna sprawa to dom opieki dziennej, czegoś takiego moim zdaniem brakuje. To opieka nad osobami starszymi w godzinach mniej więcej 8-17, czyli wtedy kiedy większość z nas jest w pracy i nie może się zając osobą bliską. Moja ciocia bywa w takim domu - DDP Seniorek z Rudy Śląskiej - i widzę jakie to super rozwiązanie.
  15. Gimli

Eleganckie okna

U nas fajnie się sprawdzają parapety z MDF-u. Są wytrzymałe, nie zniszczą się szybko a i wyglądają bardzo estetycznie. No i cena to atut. Kupowane w toram.pl A jeszcze na plus ogromny wybór kolorów i możliwość dowolnych kształtów i wymiarów.