ursam

Użytkownik
 • Zawartość

  154
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ursam

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Moim zdaniem smycze reklamowe i gadżety reklamowe nie są fajną opcją, lepiej moim zdaniem zainwestować w marketing internetowy, który zostaje w sieci na lata, agencja interaktywna https://solv.pl wykonuje tą usługę od kilu lat i warto im to powierzyć
 2. Agencja interaktywna Katowice https://solv.pl zajmuje się tworzeniem reklam jak i tworzeniem stron internetowych, nic z tych rzeczy nie jest dla nich obce, warto zakupić tą właśnie usługę u nich
 3. Wydaje mi się jednak, że w tych internetowych hurtowniach jest znacznie prościej o jakieś przekręty. Dlatego pozostaje lekki strach składając duże zamówienie Jest jakaś opcja, żeby nie nadziać się na jakieś oszustwo?
 4. Preferujecie hurtownie lokalne - w których odstawa jest zwykle błyskawiczna, a mniejsze dostawy można zabrać nawet samemu, a może jednak internetowe, gdzie ceny jednak bywają znacznie niższe?
 5. Ja jednak zwracam uwagę na komfort, bo większość moich wyjazdów jest w sprawach biznesowych, więc ważne jest dla mnie, abym był wypoczęty i pełen energii. Jedne z najwygodniejszych łóżek był w Szczecińskich apartamentach http://apartamentykamienica.pl/ z tego co pamiętam, to nie zapłaciłem za nie aż tak wiele.
 6. Może nie znam wielu tego typu kalkulatorów, ale w zupełności powinien wystarczyć Ci https://77nma.oferty-kredytowe.pl/ dla mnie jest on na obecną chwilę najwygodniejszy. Nie dość, że jest bardzo intuicyjny i nie trzeba długo się bawić, żeby porównać interesujące oferty, to ma w sobie sporo różnych ofert pożyczkowych.
 7. No wiadomo, nie każdy jest aktualizowany z dnia na dzień, dlatego trzeba trochę na to uważać, aby wybierać jedynie te, które są prowadzone fachowo. Jeżeli będziesz miał taki kalkulator, to nie będzie żadnego problemu, aby prawidłowo wyliczać wszystkie parametry.
 8. Swoje szkolenia zawsze przeprowadzasz w tej samej firmie, czy jednak starasz się je zmieniać i szukać tej najlepszej? Czy przy większej ilości osób ( załóżmy, że wysłałbym pięciu swoich pracowników na szkolenie), dostałbym jakąś zniżkę, czy cena jest cały czas ta sama?
 9. Z takich ciekawszych to pod uwagę warto na pewno wziąć firmę https://www.transclient.pl/ z ich usług korzystam już od kilku lat i cała współpraca przebiega pomyślnie, zawsze wszystko jest prawidłowo sporządzone.
 10. Istnieje jakaś appka na androida, która zawiera zbiór aktualnych zniżek? (chodzi mi tutaj o zniżki we wszystkich sklepach)
 11. Niestety nie wszystkie mają to w swojej ofercie, jednak jeżeli trochę poszukasz to na pewno znajdziesz :D
 12. Które z odbytych szkoleń w waszym przypadku przyniosły jakieś rezultaty, np znaleźliście lepszą pracę, lub rozkręciliście swój biznes?
 13. ursam

  Wybór pożyczki

  Istnieje jakaś różnica pomiędzy różnymi darmowymi pożyczkami, czy może jednak każda firma tego typu będzie oferowała dokładnie to samo?
 14. Planuje w najbliższym czasie wzięcie pożyczki, jestem jednak ciekawy, czy pożyczki 0% to jakaś ściema, czy naprawdę są takie oferty. Proszę osoby doświadczone w tym temacie o jakieś opinie.
 15. No tak, tylko zawsze można trafić na takiego sprzedawcę, który będzie chciał wcisnąć najgorszy syf. Jak się przed tym ustrzegać?