ursam

Użytkownik
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O ursam

 • Ranga
  Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Swoje szkolenia zawsze przeprowadzasz w tej samej firmie, czy jednak starasz się je zmieniać i szukać tej najlepszej? Czy przy większej ilości osób ( załóżmy, że wysłałbym pięciu swoich pracowników na szkolenie), dostałbym jakąś zniżkę, czy cena jest cały czas ta sama?
 2. Z takich ciekawszych to pod uwagę warto na pewno wziąć firmę https://www.transclient.pl/ z ich usług korzystam już od kilku lat i cała współpraca przebiega pomyślnie, zawsze wszystko jest prawidłowo sporządzone.
 3. Istnieje jakaś appka na androida, która zawiera zbiór aktualnych zniżek? (chodzi mi tutaj o zniżki we wszystkich sklepach)
 4. Niestety nie wszystkie mają to w swojej ofercie, jednak jeżeli trochę poszukasz to na pewno znajdziesz :D
 5. Które z odbytych szkoleń w waszym przypadku przyniosły jakieś rezultaty, np znaleźliście lepszą pracę, lub rozkręciliście swój biznes?
 6. ursam

  Wybór pożyczki

  Istnieje jakaś różnica pomiędzy różnymi darmowymi pożyczkami, czy może jednak każda firma tego typu będzie oferowała dokładnie to samo?
 7. Planuje w najbliższym czasie wzięcie pożyczki, jestem jednak ciekawy, czy pożyczki 0% to jakaś ściema, czy naprawdę są takie oferty. Proszę osoby doświadczone w tym temacie o jakieś opinie.
 8. No tak, tylko zawsze można trafić na takiego sprzedawcę, który będzie chciał wcisnąć najgorszy syf. Jak się przed tym ustrzegać?
 9. Podobają się wam obrączki ślubne, które są dwukolorowe? Według mnie są interesujące, jednak boję się trochę, o jakoś ich wykonania, ponieważ czytałam, ich łączenia są często tandetne i brzydko wyglądające, jak jest naprawdę?
 10. Nie jest to żadną koniecznością, nigdzie nie ma tego zapisanego w wymogach, tak jednak jest ona niezwykle przydatna i osobiście nie wyobrażam sobie pracy bez niej. W mojej firmie klimatyzacja Gliwice została zamontowana przez firmę http://www.alkonsystem.pl/ - posiadają bardzo dobry sprzęt, pomimo tego, że była zakładana kilka lat temu, to działa bezproblemowo.
 11. Sporo jest możliwości w kwestii reklamy. Ja skupiłbym się jednak na marketingu w internecie, ponieważ to on ma moim zdaniem daje najciekawsze efekty i to przy niskich kosztach. Jego wykonaniem zajmują się takie agencje interaktywne jak https://solv.pl
 12. Posiadam własną firmę, jednak mało brakowało, a musiałabym ją zamknąć przez brak klientów. Udało mi się jednak znaleźć agencje https://solv.pl/uslugi/, która zajęła się dla mnie marketingiem internetowym, w ten sposób pozyskałam sporo nowych klientów.
 13. Mało osób przywiązuje uwagę do marketingu internetowe w swojej firmie, zwłaszcza wtedy, gdy jest to lokalny biznes. To jeden z najgorszych błędów, które ich ograniczają. Ja jednak nieustannie inwestuje w reklamę od https://solv.pl/uslugi/ i widzę jak dużo ma to zalet.
 14. Akurat kosztów reklamy nie warto zmniejszać. Powiem więcej, moim zdaniem warto nawet podnieść wtedy reklamę, aby zdobyć nowych klientów, którzy zwiększą zyski firmy. W agencji interaktywnej https://solv.pl zostaniesz fachowo obsłużony, zorganizują dla Ciebie najciekawsze propozycje marketingu w Twoim biznesie.
 15. Teraz każdy biznes jest powielany, dlatego trudno jest się wybić. Musisz więc być wyróżniający się. Dlatego wybierz https://solv.pl, ta agencja interaktywna zbuduje dla Ciebie witrynę, jak również zapewni pozycjonowanie, marketing internetowy i prowadzenie social media, to wszystko sprawi, że utrzymasz się na tynku