maksik

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O maksik

 • Ranga
  Początkujący
 1. No to może ja jednak dołoże kilka groszy i kupię tego iPhone. Może faktycznie warto.
 2. A jakiś konkretny model iPhone możesz polecić? To znaczy, ze co Xioami czy Samsung się wiesza?
 3. Myślę, że jakieś 1500 - 2000 zł. I niby przez Komórkomat sprawdzam i pokazuje mi iPhony, Xioami i Samsungi. Tylko zastanawiam się czemu te Xioami są tak mocno tańsze niż inne?
 4. Teoretycznie tego by chodził płynie, by miał wsparcie do różnych aplikacji i miał w miarę dobry aparat. Myślałem o iPhone właśnie, nawet porównywałem w Komórkomacie te modele z Samsungami, ale sam nie wiem. Co jest lepsze Android czy iOS?
 5. Jaki model telefonu możecie polecić by sprawdzał się w biznesie? Na co zwrócić uwagę przy wyborze modelu/marki?
 6. Ciekawe na czym taka ochrona konta polega. Czytałem na Cinkciarzu poradniki ale dla mnie cały ten Forex i inwestowanie to czarna magia. Do tego jednak trzeba mieć wiedzę.
 7. Ryzyko zawsze jest, Nie ma znaczenia czy korzystasz z brokera Cinkciarza, czy innego. Ale jeśli masz wiedzę i ją poszerzasz to ryzyko maleje. To tak samo jak inwestujesz na giełdzie. Ale są osoby co lubią to ryzyko właśnie. Ja do nich nie należę.
 8. Ja widziałam Cinkciarza w systemie płatności na PlusBus.pl, ale nie korzystałem z tej formy, bo płacę w PLN. Ale może napisz na czacie i zapytaj jak to wygląda i jak wygląda współpraca. Taka możliwość płatności walutowych jak przyjmujesz płatności z zagranicy może być ciekawym rozwiązaniem. Ciekawe też jakie są prowizje.
 9. Poszukujemy pracowników do naszej firmy, w związku z rozwoje ilość pracowników rośnie. Dlatego myślimy o zatrudnieniu osób z Ukrainy. Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Zastanawiamy się też nad skorzystaniem z pomocy Agencji Zatrudnienia http://rexstass.eu to chyba będzie najlepsze rozwiązanie, bo dokumentacji którą trzeba wypełnić w związku z pozwoleniami o prace jest na prawdę sporo.