vegeKsawery

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O vegeKsawery

• Ranga
    Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. No cóż tego typu zabiegi muszą same z siebie wzbudzać obawy. Ja myślę, ze w niektórych kwestiach nie można przesadzać.
  2. Osobiście nie kupuję. Moja siostra czasem coś zamawia, faktycznie jest tam sporo fajnych rzeczy, ale strasznie długo trzeba czekać na przesyłkę. Poza tym jakość jak to jakość, chińska.
  3. Ja w tym roku Bieszczady, może przy okazji załapie się też na Górskie Zawody Balonowe w Krośnie, bo jakiś czas temu znalazłam, ze jest takie wydarzenie. Zapowiada się ciekawie, a potem dalej w drogę i na szlak.
  4. Jeśli faktycznie masz do tego smykałkę i wypieki fajnie ci wychodzą to warto. Trzeba tylko dokładnie zbadać rynek, bo akurat teraz takich kawiarni jest sporo. Poza tym własna gastronomia to sporo inwestycji w sprzęt i czasu na załatwienia. Wszystko musi spełniać określone normy.
  5. Z tego co kojarzę są chyba jeszcze jakieś wodne, ale raczej do drewnianych powierzchni.
  6. Dla pewności zdarza mi się przeczytać jeśli mam jakieś nowe leki do zastosowania, a nie jestem do końca pewny. Zresztą, chyba każdą ulotkę warto przeczytać, nie trzeba jej dokładnie studiować, ale wyłapać najważniejsze kwestie.
  7. Najlepiej zlecić to firmie zewnętrznej, która się w tym specjalizuje, a jest sporo takich na rynku.
  8. Tak się składa, ze bardziej do rekreacji, ale mam malutkie grządki na których rośnie szczypiorek, pomidorki koktajlowe i różne zioła. Większy arsenał warzyw ma moja mama, więc zawsze i tak mnie nimi obdarowywuje.
  9. To zależy w jakie góry się wybieramy i jakie akurat panują warunki atmosferyczne. Buty to faktycznie podstawa i najlepiej kupić je w sklepie stacjonarnym, żeby mieć możliwość ich przymierzenia. Oczywiście odpowiednia odzież najlepiej termoaktywna, można zabrać kijki, bo często ułatwiają wspinaczkę, oczywiście coś od deszczu, w zimie raki. Warto zabrać np. jakieś batony, żeby mieć czym uzupełnić energię.
  10. W sumie lepszy tablet niż komputer. Cóż niestety teraz jest moda na dość drogie prezenty co według mnie jest totalnie bez sensu.
  11. Może bilet na jakieś warsztaty albo coś bardziej ekstremalnego np. lot w aerotunelu. Szczerze mówiąc sam ucieszyłbym się z takiego prezentu, musi być to świetna zabawa.
  12. Jeśli ktoś ma fundusze na projektanta ogrodów, to jasne ze można, ale czasem własna intuicja jest dużo lepsza niż pomysły specjalistów. Trochę wyobraźni i chęci pozwoli uzyskać fajne efekty. Jeśli się określi co nam się podoba nie powinno być z tym problemu. Ogród to przede wszystkim ładne kwiaty i zadbane krzewy, do tego wypielęgnowany, przystrzyżony trawnik i fajne meble wypoczynkowe. Ja osobiście chciałbym mieć jeszcze hamak. Mega mi się to podoba i jest fajnym urozmaiceniem takiego ogrodu.
  13. Ja ogólnie jestem przeciwnikiem szybkich i krótkotrwałych diet, podczas których w kilka dni tarci się kilka kilogramów, a potem po jej zakończeniu znów przybiera się na wadze. Co ciekawe takich diet jest sporo. Najlepiej jest po prostu zdrowo się odżywiać i zadbać o aktywność fizyczną. Jeśli chcemy już zastosować jakąś dietę to może warto zrobić ją pod kątem jakiegoś konkretnego celu. Kiedyś trafiłem na dietę lnianą i powiem wam, że zainteresował mnie ona. Nawet postanowiłem ją przetestować, bo potrzebowałem szybko zrzucić kilka kilogramów i jeżeli o taki efekt chodzi to faktycznie działa. Potem warto spróbować utrzymać efekt stosując zbilansowaną dietę.
  14. Z reguły radca prawny powinien wystarczyć, ale faktycznie zależy to przede wszystkim zależy od rodzaju sprawy w jakiej chcemy się poradzić.
  15. Ja mam coś dla osób będących na diecie lub dbających o nienaganna sylwetkę. Artykuł dotyczący kaloryczności różnych alkoholi http://www.kobiety.pl/fit/alkohol-na-diecie-co-pic-podczas-odchudzania Po jego przeczytaniu będziecie wiedzieć na co możecie się skusić, a co lepiej unikać.