Lukaslu

Użytkownik
  • Zawartość

23
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Lukaslu

• Ranga
    Początkujący
  1. O to to 🙂 ceny za piece resto quality są dużo korzystniesze niż piece z konkurencyjnych marek, a mimo to te piece z resto quality są również moim zdaniem dużo lepsze. Przede wszystkim wytrzymalsze i trwalsze.
  2. Jest dużo modeli pieców konwekcyjno parowych resto quality, więc to też zależy jaki konkretnie chcesz, ale tak ogólnie rzecz biorąc to są to dobre piece i z tego co mi wiadomo to ludzie je bardzo często kupują. Piece resto quality w zasadzie mają spory dobrych opinii w internecie.
  3. Jestem właśnie w trakcie realizacji projektu strony internetowej od Soluma, więc temat jest na bieżąco. Póki co współpraca zapowiada się owocnie, mam z nimi stały kontakt, więc to już na plus, bo z poprzedniej agencji zrezygnowałem głównie z powodu ich olewczego stosunku do klienta, a byli bardzo chwaleni na jednym forum. Agencja Soluma opinie ma dobre, ale też widziałem sporo ich realizacji, tym bardziej, że pracowali dla dużych graczy i chyba to mnie ostatecznie do solumy przekonało. Ważną rzeczą, jak już się zdecydujesz na stronę internetową od solumy jest rzetelne wypełnienie briefu, bo w sumie na tej podstawie oni zyskują pojęcie czego tak naprawdę od nich oczekujesz. W miarę postępu prac u siebie, będę zdawał szczegółowe relację 🙂
  4. Polecam coś z thinkpadów lenovo, są lekkie i w tej cenie spokojnie kupisz sprzęt o takich parametrach a nawet lepszy 🙂 zobacz na stronie korzystneit.pl
  5. Dzięki, kupiłem jeden z modeli dostępnych w internecie, jak dotąd sprawdza się dobrze ten ekspres resto quality.
  6. Thinkpady Lenovo są właśnie często wybierane jako laptopy do pracy, laptopy biznesowe. Jaki masz budzet? podaj kwotę to coś postaram się polecić. Ja swojego kupowałem z korzystneit.pl , także ewentualnej poszukaj tam filtrując po kwocie, parametrach itd.
  7. Witajcie, czy ktoś powie mi czy warto kupić ekspres resto quality? szukam czegoś dobrego do baru
  8. Chyba "Make Me Over-Wielka Zmiana" :) leci na Polsat Cafe :) Marcin Mańka z Manka-Academy jest często polecany w kwestii szkoleń, po prostu dobry psycholog i coach, to prowadzi te szkolenia efektywnie.
  9. Franczyza to też fajna opcja. Taka franczyza z marką Lucart to dobry pomysł bo ta firma ma najlepsze ceny w Polsce na akumulatory, oleje, filtry samochodowe i inne tego typu rzeczy. Więc konkurencję cenami można łatwo pokonać
  10. Najlepiej moim zdaniem kupować z Korzystneit.pl jeśli ma on być do pracy , bo tam można sobie dowolnie modyfikować laptopa np. wymieniajac konkretne podzespoły na lepsze podczas zakupu. Ja do pracy używam Thinkpada Lenovo z serii T.
  11. Maszynę do pączków na pewno znajdziesz na stronie aaatech.pl , wiem, bo żona tam zamawiała do swojej cukierni ;) chyba jakoś niespełna 5 tyś kosztowała.
  12. Mam pomysł na otwarcie sklepu motoryzacyjnego np. z akumulatorami, olejami. Znalazłem interesującą możliwość na otwarcie sklepu na zasadzie francyzy, chodzi o markę Lucart. Mają dobre ceny, chyba nawet najlepsze w Polsce i wydaje mi się, że może to wypalić, ale nigdy nie otwierdałem niczego na zasadzie franzycy i trochę się boję. Co o tym myślicie? warto w to iść? ktoś może już działal z francyzą?
  13. Ocena-zdrowia.pl ma niedrogi sprzęt i jest to moim zdaniem dobry sklep szczególnie dla osób otwierających nowy salon :) żona stamtąd zamawiała urządzenia gdy startowała z biznesem i chyba dalej zamawia co jakiś czas jakieś drobiazgi.
  14. Ja planuje zakupić do biura akcesoria do sprzątania. Znalazłem ciekawą ofertę na stronie cleanlogis.pl ktoś może współpracował z tą stroną ? Widziałem że mają dość dobre opinie.
  15. Żona zakłada firmę sprzątającą , pomagam im szukać dobrych urządzeń. Myslę o urządzeniach marki Numatic, tylko pytanie czy znacie dobrego solidnego i zaufanego sprzedawcę takich urządzeń? :) http://www.sklepczysto.pl/ znalazłem w Google. Ktos może zna?