Amandan

Użytkownik
  • Zawartość

8
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Amandan

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. Reklamować pizzerię można na przeróżne sposoby od roznoszenia ulotek po reklamę internetową, wiem że w tej branży dobrze wpływa kampania w social mediach, ogłoszenia na portalach do składania zamówień, nie zaszkodzi być wysoko w mapkach googla i zająć się pozycjonowaniem strony na rynek lokalny.
  2. W niektórych branżach ulotki to bardzo dobra reklama, a w innych zupełnie nie skuteczna.
  3. Aplikację dzisiaj sobie dobrze radzą w zarządzaniu firmą, ale ktoś też tym musi się tym zajmować, więc obsługa informatyczna firm również się przyda.
  4. Na rynku jest dużo marek, rzeczywiście trudno się zdecydować, ale trzeba zwracać na cenę, usługa jak i kosmetyki w salonie fryzjerskim muszą być na najwyższym poziomie. Salon fryzjerski ma to do siebie, że przyciąga klientki, które zostają na długie lata i przychodzą często.
  5. Pozycjonowanie stron to złożony proces, trzeba się znać żeby wypozycjonować bezpiecznie stronę na wysokie pozycję, a potem je utrzymać w topach. Agencja SEO to dobry pomysł, tylko musisz znaleźć dobrą agencję, która zajmie się pozycjonowaniem jak najlepiej się da.
  6. Ja często chodziłam na robienie paznokci do salonu urody z Wrocławia http://saloninspiracja.pl/manicure/
  7. Przy taniej reklamie strony internetowej można zainteresować się social mediami, oraz niskim budżetem na kampanie adwords, a co do pozycjonowania to jak to nie są trudne frazy to za 300zł. można to zlecić osobie która zna się na pozycjonowaniu stron i poświęcać czas na inne rzeczy.
  8. Inaczej się pozycjonuje duży portal, inaczej sklep internetowy, a inaczej stronę lokalnej firmy. Pozycjonowanie long tail jest na frazy niszowe, które rzadziej wpisują użytkownicy w wyszukiwarkę, ale za to można je szybciej zrobić i pozycjonować linkami na całą stronę, a nie na konkretną jedną najważniejsza frazę. Pozycjonowanie tą metodą http://seounit.pl/pozycjonowanie.html jest lepsze, bo daje większe efekty, a o to chodzi żeby jak najlepiej wyglądało pozycjonowanie.