lns_zoo

Użytkownik
  • Zawartość

7
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O lns_zoo

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array

Profile Information

1. ja polecam kermazytobeton jeżeli chodzi o technologie budowania robią to koło Międzyrzecza na duńskiej technologii. W Międzyrzeczu jest tez polska firma która robi w kermazytobetonie.
  2. Na War Tuhunder to mam :) Sieciowe gry to teraz najlepsza jazda :)
  3. a jaki model planujesz klimatyzatora montować, sam wiem ze można się naciąć na nieuczciwe firmy. Sprzedają przez internet o 30 % taniej a potem jak coś się zepsuje to nie ma serwisu i musisz im wysyłać do centrali. mamy kilka modeli ale nie będę się nachalnie reklamować
  4. najlepszy do rozliczania jest ten program z ministerstwa finansów, użynam juz od 3 lat i mega jestem zadowolony http://www.finanse.mf.gov.pl/pp/e-deklaracje
  5. zalezy jaki zakres tej pracy IT? ile osób jaki budzet tak samo księgowość i marketing mozna outsourcingować
  6. lns_zoo

Reklama

trzeba dobrych ludzi którzy z doświadczeniem ogarnia temat. bez pozycjonowania SEM szkoda czasu na obecność w necie
  7. Witajcie ja głównie drukuje w drukomat.pl - chyba najlepsza taka drukarnia. Ze zwrotami nie miałem problemu. Sam projektowałem wszystkie materiały i nie miałem problemu z nimi gdy trzeba było coś poprawić. Lokalnie we Wrocławiu też coś znajdowałem ale szkoda polecać.