topole100

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O topole100

 • Ranga
  Średniozaawansowany
 1. A w jakim regionie miałabyś najbliżej, żeby odbyć kurs o manicure hybrydowym? http://www.biokur.pl/
 2. topole100

  szkolenia?

  Czy szkolenie bhp wlicza się w dzień pracy?
 3. Ale nie jest to też sytuacja bez wyjścia. Jest wiele sklepów, które wystawiają specjalne kosze na zużytą elektronikę czy materiały eksploatacyjne.
 4. Żona jak się dowiedziała, że takie zestawy do stylizacji i przedłużania paznokci są, to wszystkie hurtownie kosmetyczne obdzwoniła. Teraz http://www.biokur.pl/ozdoby-do-paznokci-c-102.html zdobienie paznokci ją bardzo zainteresowało.
 5. Jednak od czegoś trzeba zacząć, by mieć wiedzę, a potem śmiało próbować dalej :)
 6. Takie są przepisy, trzeba się dostosować, przede wszystkim bezpieczeństwo.
 7. Niestety często bywa tak, że przymusowe szkolenie z zakresu bhp jest źle prowadzone i nudne. Są oczywiście firmy przeprowadzające takie szkolenia z dużym doświadczeniem, i prowadzą je nietuzinkowo także o nudzie można zapomnieć. ______________________ http://szkoleniebhp.com.pl/
 8. Myślę, że kierownikiem musi być ktoś z firmy, która realizuje dany projekt. To jest wysoka odpowiedzialność, by komuś powierzyć z zewnątrz zadania.
 9. topole100

  Święta

  My powoli ruszamy za prezentami. Póki co jest lista, jest choinka i inne dodatki. Także to tylko kwestia czasu zanim pójdziemy na zakupy.
 10. Trochę dobra w pracy dla ciebie i pracowników się należy. Myślę, że to świetny pomysł.
 11. Witajcie. Czy dla firmy, która zaczyna dopiero istnieć na rynku lepszym rozwiązaniem będzie reklama telewizyjna, radiowa, film promocyjny czy reklama internetowa? Interesują mnie wasze opinie.
 12. topole100

  Wymiana walut

  Ja wymieniam w kantorze Green.
 13. Witajcie. Jak sądzicie, czy wizytówki plastikowe sprawdzą się jako reklama firmy?