cookie

Użytkownik
  • Zawartość

101
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O cookie

• Ranga
    Ekspert

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. ja też zamawiałam meble robione na indywidualne zamówienie i pod wymiar. Wybrałam ofertę polskiego producenta George Azzar 🙂 Bardzo rozbudowana oferta, designerskie meble, wysoka jakość a przy tym rozsądne ceny. Super jest to, że dostaje się na nie aż 100 lat gwarancji 😜
  2. wow ile fajnych namiarów 🙂 to ja dorzucę też swoje 3 grosze i polecę świetną restaurację w Zakopanem - Tarasy Gubałówka 🙂 cudowna lokalizacja ( zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr), świetne dania ( jest i kuchnia regionalna), sympatyczna obsługa i niewygórowane ceny.
  3. Ja bym postawiła na oryginalność i design 🙂 Świetnie sprawdzi się tu oferta polskiego producenta george azzar. znajdziecie tu stoły, krzesła, stoliki kawowe, regały czy biurka - idealne wyposażenie do każdego pensjonatu. Wszystkie meble robione na indywidualne zamówienie i pod wymiar. Darmowa dostawa to też spory atut tego miejsca 🙂
  4. Takie meble powinny być funkcjonalne ale moim zdaniem wygląd też jest istotny. Tym bardziej, jeśli w takim biurze spotykamy się z klientami 🙂 Gdybyście szukali dobrych jakościowo mebli na wymiar ( które świetnie sprawdza się też w biurze) to zerknijcie sobie na ofertę producenta George Azzar. Mają świetne biurka - takie połączenie litego drewna z metalem robi super wrażenie, jakościowo też jest niezawodne.
  5. Dobrejakościowo a przy okazji designerskie meble do biura znajdziecie w sklepie polskiego producenta George Azzar. Mają super biurka, regały i wiele wiele innych mebli. Wszystkie robione ręcznie, pod konkretny wymiar. Klient sam decyduje, czy mebel ma być zrobiony bardziej w stylu skandynawskim czy może jednak loftowym 🙂 ceny niewygórowane a jakość pierwsza klasa ( jest 100 lat gwarancji )
  6. Moim zdaniem im bardziej designerskie biurko tym lepiej, szczególnie, gdy w tym biurze organizujemy spotkania z klientami. Ja zamawiałam ostatnio kilka sztuk do firmy w sklepie George Azzar. To polski producent, który wykonuje indywidualne zamówienia, robi meble pod wymiar. Nowoczesny wygląd, dobra jakość i niewygórowana cena. Czego chcieć więcej 🙂
  7. Ok to gdzie wybrać się w Warszawie już wiemy ale może warto podzielić się też namiarami na fajne restauracje w innych miastach ? Ja np bardzo często wyjeżdżam do Zakopanego i tam jak tylko mam okazję wjeżdżam na Gubałówkę i lecę na obiad do Tarasów Gubałówka. Pyszne regionalne jedzenie, kapitalne widoki i sympatyczna obsługa. A ceny sporo niższe niż na Krupówkach 🙂
  8. ja mam teraz podobny problem z psiakiem i szukam jakiegoś dobrego lekarza w Warszawie...
  9. Powiem tak - może być drogi, ale wcale nie musi 🙂 Sztuką jest znalezc coś co faktycznie działa tak jak to obiecuje producent a przy tym nie kosztuje 200 czy 300 zł za opakowanie 🙂 ja kupuję kremy z serii revolution z Christiana Laurenta i uważam, ze na tym pułapie cenowym nic lepszego nie znajdziesz. U mnie sprawdzają się pod każdym wględem 🙂
  10. I wszystkie niezbędne akcesoria do drzwi jak i same drzwi możesz też zamówić w Kris Drzwi. To polski producent, który zajmuje się realizacją indywidualnych zamówień na drzwi drewniane ( lity dąb i sosna). Mają też w ofercie produkty gotowe już dostępne od ręki. Bardzo dobra jakość, przyzwoite ceny i terminowa dostawa.
  11. wybierając dachówkę pamiętajcie o tym by wybrać taki jej rodzaj, który będzie łatwo utrzymać w czystości. Przecież raz na jakiś czas wypadałoby taki dach umyć czy nawet odnowić. Ja ostatnio miałam taką sytuację ale na szczęście zdobyłam kontakt do pana Łukasza, właściciela firmy Rope Expert. Oni działają na terenie Warszawy i w okolicach, zajmują się różnego rodzaju pracami na wysokościach. Rzetelni, terminowi.
  12. Rewelacyjne biurka ( i nie tylko) znajdziecie też w sklepie polskiego producenta George Azzar. Ja już kilka razy zamawiałam u nich meble i jakość jest świetna 🙂 Ceny niewygórowane a jakość bez zarzutu, wszystko jest robione ręcznie, zgodnie z wysłanymi wytycznymi.
  13. Sprawdzonych sklepów meblowych jak widać nie brakuje. Ja stawiam przede wszystkim na jakość dlatego bardzo lubię kupować meble robione pod wymiar. Ostatnio kupiłam do salonu narożnik Arezzo z Caya Design. Robiony ręcznie w jednej z polskich manufaktur, z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. Super stosunek jakości do ceny, szybka dostawa.
  14. To zerknijcie sobie jeszcze na ofertę polskiego producenta Caya Design. kupowałam u nich modułowy narożnik, robiony pod konkretny wymiar. Zamówienie zostało zrealizowane w mniej więcej 5 tygodni więc mega sprawnie. Wysoka jakość, niewygórowane ceny, bogate wzornictwo. Większość z dostępnych modeli ma funkcje spania i pojemniki na pościel ( mega przydatna rzecz)
  15. Suplementy są ok ale na pewno nie powinny stanowić głównego filaru jeśli chodzi o odchudzanie. Najważniejsza jest zbilansowana dieta i wysiłek fizyczny oraz odpowiednie nastawienie psychiczne. Ja na przykład zanim trafiłam do dietetyka, który rozpisał mi dietę i treningi, kilka razy spotkałam się z psychodietetykiem, panią Olgą Rymkiewicz ( z Wrocławia). To te spotkanai pomogły mi zajrzeć w głąb siebie i zrozumieć swoje postępowanie. Wcześniej zajadałam stres, wmawiałam sama sobie, ze ta jedna tabliczka czekolady pomoże mi rozwiązać dany problem a ja poczuję się lepiej. To wszystko wymaga czasu i zaangażowania, ale warto 🙂