LatajacePaczki

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O LatajacePaczki

 • Ranga
  Początkujący
 1. Na to pytanie nikt nie bezie w stanie odpowiedzieć, ponieważ zależy to ściśle od tego na jaki szablon oraz układ graficzny się zdecydujesz, jak bogata ma być to strona oraz od tego kto konkretnie ją wykona.
 2. Meble biurowe to niezbędny element wyposażenia i warto zadbać o to aby były po prostu solidne oraz piękne, a przy tym praktyczne,to samo dotyczy samego biurka i krzesła, fotelu obrotowego na którym spędzamy większość część czasu w biurze.
 3. To prawda, podstawową kwestią bezie dobra strona internetowa z przejrzystym układem graficznym, ładnym szablonem- strona ma zachęcić każdego do ponownych odwiedzin, a druga kwesta to już sama reklama na forach branżowych i społecznościowych, banery, ogłoszenia. Im więcej nakładów na reklamę tym lepiej.
 4. Tego typu programy i nowoczesne rozwiązania do zarządzania firmy, moim zdaniem zawsze się przydają ponieważ w praktyce znacznie ułatwiają nam pracę, np: w kwestii logistycznej i wysyłki towaru, to dosyć istotna kwestia.
 5. Najpierw musisz spełnić szereg wymogów, zarówno jeżeli chodzi o sanepid jak i sam lokal, masz już upatrzone konkretne miejsce czy kuchnie jaką będziesz serwował? Podaj zdecydowanie więcej szczegółów abyśmy mogli coś doradzić.
 6. Moim zdaniem otwarcie takiego sklepu internetowego z bielizną to dosyć ciekawy pomysł o ile zainwestujesz w reklamę oraz zadbasz o przesyłkę kurierską- bezpieczną i na czas prosto do klienta. Inna sprawa, że też musisz mieć odpowiedniego dostawcę takiej bielizny i wysoką jakość.
 7. Samodzielne prowadzenie księgowości w firmie nie jest dobrym rozwiązaniem, przede wszystkim ze względu na to iż możesz zapomnieć o ważnych dokumentach czy fakturach i potem płacić kary. Zdecydowanie lepszą opcja będzie nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym- polecam te internetowe.
 8. W zasadzie wszystko możesz wrzucić w koszty jeżeli chodzi o typowe gadżety reklamowe, to zależy jaki budżet posiadasz na ten cel. Ja na początek polecam długopisy oraz kalendarze da kilku największych klientów.
 9. Akurat jeżeli chodzi o mieszkania pod wynajem ,to inwestycja w nieruchomości zawsze będzie się opłacać, bo zawsze znajda się na to chętni i jest zapotrzebowanie na rynku. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią lokalizacje oraz miasto- najlepsza opcja to miasta gdzie wynajmiesz mieszkanie np: dla studentów.
 10. Wszystko jest kwestią pomysłu, jednak niektóre z powyższych wymagają dosyć dużego kapitału i odpadają już na starcie. Warto pomyśleć np: o sprzedaży internetowej, poszukać niszy na rynku. Niezbędna będzie także współpraca z dobrą firmą kurierską, dzięki której mamy pewność co do tego iż nasza przesyłka dotrze bezpiecznie i na czas do klienta.
 11. Moim zdaniem to dobry pomysł na biznes, głównie pod kątem sklepu internetowego, który bezie zapewniał prywatność i szybką, dyskretną przesyłkę. Długofalowa współpraca z dobrą firmą kurierską będzie tutaj jak najbardziej wskazana.
 12. A moim zdaniem wręcz przeciwnie i każdy gadżet reklamowy dobrze się sprawdzi, zarówno zwykły długopis jak i kubki czy kalendarze dla naszych klientów. W tej materii mamy dosyć szerokie pole do popisu, to na co się zdecydujemy zależy od nas oraz nakładów finansowych jakie na to poświecimy.
 13. Tutaj w zasadzie główna rolę odgrywają dobre hurtownie czy dostawcy u których będziecie się zaopatrywać w towar, to ma kluczowe znaczenie, a druga sprawa to sama reklama Waszego sklepu, warto oczywiście zadbać przede wszystkim o tą internetową.
 14. Witam Wszystkich Użytkowników na forum. bardzo się ciesze, że mogę do Was dołączyć i postaram się pomóc w wielu kwestaich związanych z biznesem i nie tylko, mam nadzieję że miło oraz aktywnie spędzę tutaj czas. Pozdrawiam!
 15. Witam Wszystkich na forum. Wiele zależy tutaj od tego jaki nakład finansowy poświęcimy na reklam,e promocję naszego sklepu oraz co konkretnie zaoferujemy nowym klientom aby ich utrzymać, to odgrywa kluczowa rolę. Pamiętajmy że dobry sklep internetowy to także przejrzysta i czytelna strona z ciekawym układem graficznym oraz szybką i bezproblemowa przesyłką.