adasek

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O adasek

• Ranga
    Początkujący
  1. Moim zdaniem w zasadzie sprawdzi się każdy smartphone z 4 GB ram i sporą pamięcią wewnętrzną, lub kartą pamięci. Ja używam Huawei P20 pro i jest fajny.
  2. Ja w tym roku zarezerwowałem apartamenty w Krynicy-Zdroju, w grudniu wybieramy się tam na tydzień ma narty, między świętami a nowym rokiem.
  3. Ja mam w kuchni meble wykonane na wymiar przez firmę Styl-Meble z Gdańska. Zdecydowałem się na nich ponieważ sami produkują fronty meblowe w związku z tym mają stosunków krótki czas realizacji i lepszą ofertę. Katalog frontów meblowych znajdziesz na ich stronie http://www.stylfront.pl/
  4. adasek

Święta

Ja zawsze prezenty kupuje przez Internet i trzymam je w biurze bo boje się że w domu zaraz je ktoś zobaczy :)
  5. Moja firma organizowała ostatnio konferencje połączoną z imprezę integracyjną dla pracowników i kontrahentów w sali bankietowej Gród, niedaleko Nowego Sącza. Lokal wyposażony jest w pokoje gościnne i restauracje więc nie było problemu z noclegiem. Mam nadzieje że firma będzie częściej organizowała takie imprezy :)
  6. Ja meble biurowe zamówiłem w firmie ELJAR, akurat mieli wyprzedaż mebli biurowych z serii Ogi_y od firmy MDD.
  7. Ja jedyne co poprawia moja dziewczyna to paznokcie. Regularnie robi manicure hybrydowy dla mnie jest najpiękniejsza i bez tego bo lubię naturalne kobiety a nie takie sztuczne lalki.
  8. Przede wszystkim powinieneś zadbać o odpowiednią optymalizację strony czyli: - friendly URL - nagłówki h1, h2... - Odpowiednie tytuły i opisy zawartości podstron - unikalną treść i co bardzo ważne regularnie ją aktualizować Ja korzystam z usług firmy Macprom
  9. Dobrym sposobem do zainteresowania nauką są pomoce dydaktyczne, u mojej córki bardzo pomogły przy nauce tabliczki mnożenia. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu wieczorami a z czasem dziecko samo domaga się wspólnej gry przy której może się uczyć.
  10. adasek

budowa domu

Zgadzam się, zawsze podobały mi się domy z drewna w stylu amerykańskim, dlatego zdecydowałem się na budowę domu szkieletowego. Wykonawcą była firma Domy z Drewna Tomczyk z okolic Żywca.
  11. Mój śpi na swoim leżu w salonie :)
  12. Ja od 2 lat kupuję żywność ekologiczną w sklepie internetowy http://www.organicznysklepik.pl/ w szczególności produkty bezglutenowe bo dietetyk powiedziała mi że mam alergię na gluten :(
  13. My kupiliśmy meble do biura od firmy Eljar z Poznania bo oferowali interesujące nas meble biurowe firmy MDD z serii Impuls w korzystnej cenie.
  14. Od 7 lat jeździmy na wakacje do Krynicy-Zdroju. Ostatnio odkryliśmy tam fajne apartamenty - Apartamenty Krynica Zdrój cisza spokój, blisko centrum i cena noclegów też nie przesadzona.
  15. Z tego co się orientuje to ekspertyzy wydaje raczej biegły, nasza firma współpracuje z kancelarią prowadzoną przez adwokat Iwonę Mastalerz w Nowym Sączu. Co prawda nasza współpraca ogranicza się do konsultacji i przygotowywania umów, dwa razy pani adwokat pomogła nam także odzyskać pieniądze od wierzycieli..