EkspertDekoral

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O EkspertDekoral

 • Ranga
  Początkujący
 1. Najlepszym sposobem na zatuszowanie nierówności ściany i tynkarskich niedociągnięć jest zastosowanie efektu dekoracyjnego. Jeśli jest to pojedyncza ściana, to możemy pokusić się o jakiś efekt strukturalny i tu można łączyć i stosować różne kolory – zarówno jasne, jak i ciemne. Jeśli niedociągnięcia dotyczą wszystkich ścian, to najlepszym sposobem byłoby zastosowanie efektu przecierki o dosyć harmonijnej i niezbyt kontrastowej kolorystyce. Przy nierównościach ścian zdecydowanie należy unikać ciemnych kolorów i stosowania farb o satynowym połysku.
 2. Na całość składa się system dwóch produktów. Pierwszy to Wood Preserver marki Bondex. Środek zabezpiecza drewno przed pleśnią, grzybami i owadami. Stosujemy go na surowe drewno.Drugi produkt zabezpiecza drewno przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV - proponuję zwrócić uwagę np na produkt Extreme Wood Care.
 3. Farby satynowe są dość powszechnie stosowane ostatnio w aranżowaniu wnętrz.. Jeśli stosujemy je rozmyślnie, chcąc podkreślić lub uwidocznić jakiś fragment pomieszczenia możemy śmiało pomalować ścianę farbą satynową lub nawet mocno połyskliwą. Pamiętajmy jednak, że ściana musi być idealnie gładka, ponieważ satyna i połysk uwidaczniają wszelkie jej niedoskonałości.
 4. Wybierając farbę należy brać pod uwagę rodzaj wnętrza, w którym robimy remont. W kuchni sprawdzą się farby z kolekcji Kuchnia&Łazienka – są bardziej odporne na wilgoć i zmiany temperatur. Dzięki specjalnemu wykończeniu farby z tej palety są bardziej odporne na zabrudzenia. Niestraszne im typowe plamy – oleje, tłuszcze, kawa czy detergenty. Możesz szorować na mokro. oczko.gif Wystarczy przetrzeć kilka razy szmatką. Nie wiesz jaką kolorystykę wybrać? Nic dziwnego, jak jest taki wybór. oczko.gif W dokonaniu decyzji pomocna może okazać się nasza aplikacja Wizualizer 2.0 - to przyjazne urządzenie, dzięki któremu w prosty sposób możesz sprawdzić jak będą wyglądały wybrane kolory z naszej palety w Twojej kuchni. http://www.dekoral.pl/wizualizer/. Powodzenia! Ekspert Dekoral