KondziuK

Użytkownik
  • Zawartość

14
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O KondziuK

• Ranga
    Początkujący

Contact Methods

• Website URL
    Array
  1. Jak dla mnie to inwestycja w nieruchomość.
  2. Jeżeli Cie stać na takie wsparcie to jak najbardziej!
  3. Jeżeli chodzi o zatrudnienie osób z Ukrainy formalności należy załatwić w Urzędzie Marszałkowskim. Tam trzeba pobrać wniosek, wypełnić go (oczywiście obcokrajoweic musi mieć kartę pobytu) i wniosek należy złoży uiszczając odpowiednią opłatę. Ale jeżeli zakłądacie spółkę z pewnością proponuję skorzystać z opcji rejestracja gotowych spółek, switna spraa- dzięki temu unikniecie wszytskiego co związane z papierologią i frustracją z tym zn=wiązaną. Jest to idealna opcja jeżeli chcecie szybko otworzyć firmę i się z tym nie borykać.
  4. Zdecydowanie uwzględnij to żby nie były podatne na warunki pogodowe i żby szybko nie niszczały. Zwróć też uagę na to żeby były w miarę przestronne żeby Twoim gościom wygodnie się przy nich jadło a obsłude wygodnie serwowało dania- niestety o tym szkpule zapomona wiele osób. Warto też oprócz mebli zadbać o klimat ogródka- typu świeczki, świeczniki, lampiony, rośliny itp. W ramach inspiracji radze zajrzeć tutaj https://pm-m.pl/271-artykuly-dekoracyjne
  5. szybka pożyczka przez internet zdecydowanie najbardziej opłąca się w Credy. Korzystałem już kilka razy z ich usług. Dopasowują zawsze ofertę do Ciebie, szukasz na własnych warunkach. Raty są niewielkie i oprocentowanie też bardzo przyzwoite, także polecam sprawdzić ich oferty :)
  6. Zdecydowanie warto urządzić mieszkanie jak najlepiej, Nauczony doświadczeniem już wiem, ze nie warto na tym oszczędzać My z żoną mieliśmy dokładnie wliczony budżet, jednak podczas remontu tak na prawdę zaczęliśmy znajdowac dopiero lepsze rozwiązania, co wiązało się z większymi kosztami. A spodziewaliśmy się tego, że jeżeli nie zroimy czegoś na początku to późiej ciężko będzie to zmienić. Zbawienna okazała się dla nas pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach. Świetne rozwiązanie, polecam każdemu!
  7. Jeżeli chodzi o zarządzanie w dużej firmie i coś na zasadzie zarządzania w chmurze bardzo polecam dynamics 365 pricing. Pomaga w wewnętrznym zarządzaniu pracownikami, lae także bardzo pomaga dbać o relacje z klientem i w tworzeniu wartościowej siatki klientów. W sprzedaży jest moim zdaniem idealnym rozwiązaniem, najpierw sam testowałem ale bardzo szybko się zdecydowałem żeby wdrożyć to oprogramowanie do swojej firmy.
  8. Hej, szukam osób, które mają doświadczenie w prowadseniu magazynu logistycznego. CHciałbym trohe zainwestować w firmę i zrobić remont magazyu żeby moim pracownikom się lepiej pracowało, ale zastanawiam się nad ich komfrtem pracy w zimie. Zastanawiałem się nad ociepleniem magazynu i tu styropian grafitowy byłby świetnym rozwiązaniem. Czy ktoś korzystał z takiego rozwiązania?
  9. Bardzo zaciekawił mnie ten wątek, zastanawiam się nad kredytem na rozwój firmy, mianowicie chciałbym powiększyć magazyn korzystająć z usług http://nedcon.pl/ ale zastanawiam się czy dostanę na to kredyt a jeżlei tak czy jest to opłącalne. Magazyny autoamtyczne bardzo ułatwiają pracę, oszczędzają przestrzeń i można dzięki nim uniknąć wielu pomyek, ale czy jest sens brać na nie kredyt?
  10. Ja ostatnio wpadłem na pomysł pożyczki przez internet na konto i zdecydowałem się na Credy, nie wiem czy kiedyś słyszeliście ale serio dobra platforma. Wyszukuje najlepsze oferty i dobiera takie idealne do Twoich potrzeb. Długo się zastanawiałem czy to dobry pomysł ale po przeweroaniu całej oferty, wszystkich waruków uówy stwierdziłęm, z e to bardzo korzystna opca. No imuszę przyznać, że nie żałuję!
  11. Jeżeli zakładasz spółkę jest też dużo łatwiejszy sposób niż prawnik. Istnieje możliwść zakupienia już gotowej spółki, która wszystko ma przygotowane pod Twój biznes. Sam o tym nie wiedziłęm ale natknąłem się kiedyś w necie i wyszukałem gotowe spółki wrocław i znalazłem firmę spolka.org która włąśnei zaprwnia taką usługę. Załatwiliśmy wszytsko tak szybko, że aż byłem w szoku, serio duże odciązenie od tej całej papierologi. Polecam :)
  12. A sprawdzałeś może dynamics 365 pricing bo ja słyszałem same pochlebne opinie i sam się nad nim zastanawiam, pisałem właśnie w innym wątku zapytanie na ten temat, ale mało osób może mi polecić. Znakomicie poobno sprawdza się przy formach sprzedarzowych i pomaga dorze zarządzać siatką klinetów i utrzymywać z nimi dobre relacje, mi chyba póki co na tym najbardziej zależy. Co o tym myslicie?
  13. Przede wszystkim trzeba pomyśleć o tym zeby dobrze wszytsko zaplanować. Dobre rozieszczenie sklepu potrafi zwiększyć jego wydajność. możesz rzucić okiem na automatyczne regały magazynowe i zobaczyć jak oni to wszystko dobrze roplanowują, to też zależy oczywiście od wielkości sklepu, ale serio polecam zopbaczyć co i jak i jak można sobie ułatwić życie :)
  14. Hej! A co myślicie o dynamics 365 enterprise edition? Słyszałem, że świetnie pomagają zarządzać większą firmą, że dobrze sprawdza się z sprzedaży i utrzymywaniu relacji z klientami. Bazował ktoś na tym? Wiem, że są też firmy, które wdrażają te systemy i robią z nich szkolenia. Jak myśłicie warto zainwestować? Szukam kogoś kto już miał z tym styczność i moze się podzielić odczuciami! Z góry dzięki! Pozdrawiam :)