mantex

Użytkownik
  • Zawartość

37
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O mantex

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. mantex

Adwokat

Mogę polecić jedynie adwokata Łukasza Węgłowskiego, ale on i jego kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym a więc jeśli czeka Ci rozwód, podział majątku po rozwodzie czy ustalenie opieki nad dziećmi albo alimenty to koniecznie zwróć się do niego
  2. mantex

Adwokat

A ja korzystałem już nie raz z pomocy adwokata Łukasza Węgłowskiego i też mnie nigdy nie zawiódł, jest rzetelny, godny zaufania, dyskretny i zna się na prawie rodzinnym doskonale
  3. mantex

Adwokat

Bardzo dobra kancelaria prawna zajmująca się prawem karnym i rodzinnym to kancelaria adwokata Łukasza Węgłowskiego ze Szczecina, korzystałem z ich usług podczas rozwodu i wiem że bardzo się angażują w pomoc klientom
  4. mantex

Kancelaria

Też niedawno szukałem takiej pomocy ale koleżanka poleciła mi dobrego adwokata Łukasza Węgłowskiego, ona też się rozwodziła i to właśnie ten adwokat poradził sobie w jej bardzo trudnej sprawie i wywalczył wysokie alimenty
  5. Na samochód firmowy najlepiej nadaje się porsche, mi pasuje pod wieloma względami macan ale fajna jest też panamera, więc jak potrzebujesz auta do firmy to najlepiej idź od razu do salonu Porsche Centrum Sopot a będziesz jeździł luksusowym samochodem który robi wrażenie
  6. Jeśli chodzi o Trójmiasto to moim ulubionym i sprawdzonym serwisem jest Porsche Centrum Sopot, czyli miejsce gdzie kupiłem swój samochód, to są godni zaufanie mechanicy, nie naciągną i wszystko zrobią tak jak powinno być zrobione no i najlepiej znają się na tych samochodach
  7. Mam porsche a więc serwisuję go zawsze tam gdzie go kupiłem czyli w Porsche Centrum Sopot, mają tam świetnych fachowców i bardzo sprawnie działający serwis, do nie sprawdzonego bym takiego samochodu nie oddał
  8. mantex

Remont biura

U nas też robiliśmy remont biura a potem uzupełnialiśmy cały biurowy sprzęt i wymienialiśmy stary na nowy, wszystkim zajęła się firma Avarus, dostarczyli nam najlepsze urządzenia a stare zabrali to utylizacji
  9. Niekoniecznie będzie potrzebne biuro, bo jak chcesz kupić mieszkanie inwestycyjne nowe, bezpośrednio od dewelopera to po prostu rozejrzyj się dobrze w okolicy która Cię interesuje. Ja trafiłem na mieszkanie w kamienicy na Stalowej 27 kiedy przeglądałem oferty deweloperów w tej okolicy
  10. Też chce mieć takie mieszkanie ale zależy ma na dobrej lokalizacji dlatego biorę pod uwagę zakup mieszkanie w kamienicy na Pradze na Stalowej 27, blisko stąd do metra a do centrum też nie jest daleko, latem można dojechać w 15 min rowerem
  11. Moi znajomi zainwestowali w mieszkanie w kamienicy na Pradze przy Stalowej 27, powstaje tam bardzo ładna kamienica o wysokim standardzie, to idealne miejsca na inwestycję pod wynajem tym bardziej że można tam liczyć na pomoc w zarządzaniu najmem
  12. Moim zdaniem poza dobrym jedzeniem przydały by się też dobre trunki i pokaz barmański w wykonaniu laureata nagrody publiczności 7. edycji programu Mam Talent, Krzysztof Drabik wraz z grupą Speedbar daje niesamowite show, to co pokazał w tv to jeszcze nic, najlepszy jest na żywo 🙂
  13. Znam ten samochód, jest nawet całkiem fajny ale na mnie o wiele większe wrażenie robi luksusowy porsche mojego szefa, kupił go niedawno w salonie Porsche Centrum Sopot, też tam byłem, nawet miałem okazję jeździć takim samochodem podczas jazdy próbnej
  14. No nie wiem, dla mnie luksusowe to jest porsche panamera, nasz pracodawca takiego kupił w salonie Porsche Centrum Sopot
  15. mantex

Ślub i wesele

Co do atrakcji weselnych to na mnie robią wrażenie pokazy barmańskie, miałem okazję oglądać grupę Speedbar w akcji i to jest po prostu majstersztyk jeśli chodzi o żonglerkę i kunszt barmana