jedrekm

Użytkownik
  • Zawartość

76
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O jedrekm

• Ranga
    Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

1. Jako podróż marzeń wyobrażam sobie jakiś kierunek bardzo egzotyczny z rajskimi widokami... Seszele, Dominikana itp.
  2. Wszytko zależy od tego na jakim etapie rozwoju jest firma...
  3. Ja mam w firmie pakiet EnelMed, w sumie się sprawdza, ale do niektórych lekarzy jednak są kolejki.
  4. Niestety, ale obecnie większość lokat z dobrym oprocentowaniem to promocje dla nowych środków...
  5. Sam dropshipping jest legalny, ale nie wiem czy handel podrabianymi rzeczami też... ;)
  6. Pierwszy raz widziałem biuro coworkingowe w Galerii Bronowice w Krakowie. Z tego co sprawdzałem korzystanie z niego jest bezpłatne. A ile się płaci za wynajęcie biurka z godzinę czy cały dzień w innych miejscach?
  7. Sam zastanawiałem się nad kupnem mieszkania w kredyt pod wynajem, lepiej wynajmować długoterminowo, czy na noce?
  8. W sklepie mojej żony dostępne są płatności PayU i eCard, 99% transakcji online dokonywanych jest przez PayU. Jeżeli chodzi o kontrolę płatności to pilnuje tego wewnętrzny system zamówień.
  9. Ja mogę polecić firmę Go4Work, sprawnie zrekrutowali znajomemu pracowników, których ciężko mu było pozyskać... W tym przypadku akurat lakiernicy do autoryzowanego serwisu dealera, ale może sprawdzą się też z innym profilem pracownika...
  10. couching niestety kojarzy mi się głównie z korporacyjnym bełkotem...
  11. Ja jestem zadowolony z kołder Ikei. Stosunek cena/jakość OK
  12. ja mam tylko doświadczenie z nc+go i wszystko działa bez zarzutu, nie tnie...
  13. Sprawdź np. w Saturnie, znajoma z pracy bez problemu zakupiła tam telefon na raty, sprawnie bez kosztów....
  14. Ja polecam konto 360 w Banku Millennium. Przy spełnieniu 2 warunków (wpływ 1000 pln i 1 transakcja kartą) wszystko jest bezpłatne łącznie ze wszystkimi bankomatami w PL i na świecie. Sam korzystam i jak ktoś pyta to zawsze polecam :)
  15. My na jednym zjeździe firmowym mieliśmy Master Chefa :) Podzielili ludzi na grupy, każda pod okiem profesjonalisty przygotowywała swoje menu... Później były degustacje, oceny itp. Fajna zabawa...