anela22

Użytkownik
  • Zawartość

19
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anela22

• Ranga
    Początkujący
  1. Każdy coś innego lubi. Fotografie w ładnych ramka to zawsze dobry pomysł na dekorację. Sama niedawno szukałam oryginalnych ale jakoś nic ciekawego w oko mi nie wpadło. Za to trafiłam na superwnetrze.pl bardzo fajne wazony blomus i to akurat w promocyjnych cenach. Jeden mam w salonie a drugi wzięłam do sypialni. Bardzo ładne i zawze to jednak coś nowego.
  2. I takie meble warto kupować - solidnie zrobione z dobrych materiałów. Nasza ze ginster ze scandicsofa.pl też ma kilka lat, a nadal wygląda elegancko. Dobrze wtedy zrobiliśmy, że postawiliśmy na welurową tapicerkę, świetny materiał, który raz dodaje jej niepowtarzalnego uroku, a dwa jest łatwy w czyszczeniu. Jak coś zaraz biorę wodę, ściereczkę i po kłopocie. Tak swoją drogą to w ogóle te ich materiały są dobre, bo na łóżku mamy bawełnę i tak samo, zero zabrudzeń.
  3. anela22

Remont biura

No tak biuro musi wyglądać doskonale, przecież to wizytówka firmy, a z drugiej strony jak wszystko jest tak jak należy to i lepiej i przyjemniej się w nim nam nawet pracuje. I masz rację, że nie ma co oszczędzać i kupować jakiegoś badziewia za psie pieniądze, bo to może się zemścić. Kiedys kupowaliśmy gdzie popadnie, ale odkąd złożyliśmy pierwsze zamówienie na superwnetrze.pl wiemy, że lepie nawet te parę groszy dołożyć ale kupić coś co posłuży długo i ma też ten wygląd. Tak swoją drogą to sporo juz u nich kupiliśmy i sądzę, że mogę ich śmiało polecić - mają dobre rzeczy. Co zaś tyczy się tych vertical to owszem mamy ale w oknach, a nie jako przegroda. To prawda hałasu przecież nie wytłumią.
  4. Jak czytam Wasze posty okazuje się, że kilka rzeczy mi umknęło, i już wpisuję je na listę rzeczy do zrealizowania. Na razie ma jeszcze czas, bo dopiero jestem na etapie wyboru mebli i chyba udało mi się już z nimi, bo te na mebledoktor24.pl wyglądają na solidną robotę i są interesujące. Naprawdę wpadła mi w oko zarówno kolekcja malmo jak i modern obie są fajne i z litego drewna, a to akurat sporo dla mnie znaczy, bo czegoś takiego szukam. Muszę jeszcze raz się im przyjrzeć i podjąć decyzję.
  5. @matia trudno się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią. Takie powinny być meble w biurze, nic więc dziwnego, że i ja na takie postawiłam, ale zadbałam aby były również i solidne. Dlatego zdecydowałam sie na zakup mebli mebledoktor24.pl, które są z litego drewna. Każdy wie, że drewno daje gwarancję długoletniego uzytkowania, a na dodatek wprowadza niesamowity klimat. Jednak wiecie co w biurze doskonale sprawdza się jeszcze coś, mam tu na myśli kącik wypoczynkowy, gdzie można pozwolić sobie na chwilę relaksu, a przede wszystkim jest gdzie przyjąć kontrahentów. Pomyślcie o tym, ja stworzyłam takie miejsce i również meble kupiłam u nich.
  6. anela22

meble

Czasami warto poszukać takich podpowiedzi na różnych forach. Ludzie naprawdę chętnie dzielą się swoimi pomysłami i doświadczeniami, u nas tez tak było. Zaufaliśmy i dobrze, bo już mamy w sypialni piękne i solidne meble z mebledoktor24.pl, a do świąt bożego narodzenia zamierzamy wymienić jeszcze w salonie i w pokoju córki.
  7. Owszem kwiaty świetnie się sprawdzają, ale jak kwitną, a potem jednak tracą swój urok. Ja również postawiłam na oświetlenie i kupiłam sobie w jagodowymkocie śliczne lampy do pokoju i sypialni. Moim zdaniem lepiej się sprawdzają i tak jak w moim przypadku dodają dużo uroku, elegancji i nowoczesnego designu.
  8. Oj z tymi prezentami to nie tylko czyste szaleństwo ale i istna masakra. Dziś dzieci są bardzo wymagające i wiedzą doskonale czego chcą. Ja swojego chrześniaka zapytałam wprost co mam mu kupić. Lista okazała sie nawet pokaźna, troche czasu poświęciłam na poszukiwania i zdecydowałam, że na pewno nie kupięmu pierwszej pozycji czyli drona, ale drugą czyli tipi. Wystarczyło tylko wklikać w wyszukiwarkę i wczoraj juz przyjechał z jagodowegokota. Ładny i nawet spory, a i ta czerń, której jednak się trochę obawiałam jest nawet fajna.
  9. Też fajny pomysł i może pomyśle o takim na przyszły rok. Teraz kupuje mamie piekną patere na ciasta czy owoce, którą wypatrzyłam na superwnetrze.pl. Spodoba się jej ona uwielbia takie designerskie przedmioty, a niedawno potłukła się jej jedna więc będzie miała nową.
  10. Wybredna czy nie, każda kocha torebki zwłaszcza te markowe. Ja bym postawiła na taki prezent, a wczoraj znalazłam piękne od fabioli w jagodowymkocie, oj jest w czym przebierać. Warto zerknąć, bo i ceny mają bardzo przystępne. ja już zamówiłam sobie, a co sama przecież też mogę zrobić sobie prezent i to bez okazji.
  11. Nam wydawało się, że skoro jest tak ogromna ilość fotelików do wyboru to żadnego problemu nie będzie, a jednak okazało się, że to wclae nie jest takie łatwe. W wyborze pomógł nam mój brat, który jest policjantem. i w sumie ten defender co wybraliśmy na wpadnij.pl z mocowaniem isofix okazał sie dobrym wyborem. Do dziś syn w nim jeździ, jest naprawde dobry.
  12. Chyba takie są najlepszą opcją. My właśnie zdecydowaliśmy się na liam plus od lionelo, który mąż wypatrzył na wpadnij.pl. Mamy znajomego policjanta i powiedział nam, że spokojnie możemy go kupić, że jest naprawdę dobry. Mi podoba się w nim to, że ma 3-stopniową regulację nachylenia oparcia, więc synek będzie mógł spać w pozycji półleżącej.
  13. W sumie masz rację, to dość wyczerpujące i to pod każdym względem, zwłaszcza finansowym. Ja jednak jestem za bardziej praktyczną formą takich prezentów. W zeszłym miesiącu byłam na parapetówce u koleżanki, a jako prezent podarowałam jej fajną grafikę, którą wypatrzyłam w jagodowymkocie. Prezent okazał sie bardzo trafiony, bo chwilę po odpakowaniu powiedziała, że idealnie będzie pasować do przedpokoju nad komodą. Faktycznie fajnie to razem wygląda zwłaszcza jak uzupełniła cały kącik lampą podłogową.
  14. Ciekawe, ale ja nie przepadam aż za takim designem, wolę meble bardziej jakby to powiedzieć normalne. O te krzesła mi się podobają https://meblujdom.pl/krzeslo-hals-2-signal-id7114.html Owszem w nowoczesnym stylu ale jednak ta tapicerka sporo łagodzi ich wygląd. Niedługo będę urządzać swoje biuro i przyznam, że poważnie się nad nimi zastanawiam, nie jestem jedynie pewna co do koloru tapicerki, ale mają spory wybór, więc może coś mi się uda dopasować.
  15. Oj, teraz wybór jest tak duży, że człowiek sam już nie wie na co się zdecydować. Mi te https://meblujdom.pl/krzeslo-olaf-signal-id8207.html się bardzo podobają. Widać, że są wygodne i miękkie, a tak w sumie to by mi i pasowały do recepcji. Meble mam o jakieś dwa trzy tony ciemniejsze więc jak to się mówi nie zlały by mi się, może i faktycznie je sobie kupię?