anela22

Użytkownik
  • Zawartość

28
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O anela22

• Ranga
    Początkujący
  1. Nie tylko dekoracje mają znaczenie. Tak naprawdę to wszystko. Mnóstwa rzeczy na ten temat dowiedziałam się z bloga scandicsofa.pl. Świetne artkuły, dzięki którym nawet taki laik jak ja poradzi sobie z aranżacją własnego mieszkania.
  2. Tym razem nie dostanę perfum ale dostanę to co chciałam, czyli specjalny talerz do serwowania serów i zestaw noży marki cilio . Od dawna przybierałam się do ich zakupu, a teraz w superwnetrze.pl są akurat w promocji. Wystarczyło tylko pokazać mężowi i będę miało to co chcę. Naprawdę dobry spsób na udany prezent.
  3. Owszem ale dostał swoje ulubione na gwiazdkę, więc nie będę znów kupować. Chyba kupię mu w superwnetrze.pl tę kruszarkę do lodu i pojemnik do schładzania wina. Przydadzą mu się, a jakość jest dobra bo to cilio, no i sa akurat w promocyjnych cenach.
  4. Nam praktycznie wszystkie robił znajomy stolarz i mamy naprawdę solidne meble (biurka, regały, półki i szafę), w dodatku nie zapłaciliśmy za nie fortuny. Wyglądają doskonale i moim zdaniem opłaciło się zrobić pod wymiar. Jedynie co kupiliśmy z mebli gotowe to krzesła i postawiliśmy na tapicerowane mia z slf24.pl i też się nie zawiedliśmy.
  5. Owszem to fajny pomysł ale ja dałam w zeszłym roku mu zegarek. Tym razem kupiłam mu rózne akcesoria barmańskie. Trafiłam na tę promocję https://www.superwnetrze.pl/cilio,k265.html i wybrałam kruszarkę, pojemnik do chłodzenia wina i kilka jeszcze rzeczy. Na pewno będzie zadowolony.
  6. Widziałam ich meble ale to nie jest to czego my poszukujemy do naszego mieszkania. Poszukiwania trwają, chociaż te meble w slf24.pl są świetne i może faktycznie zdecydujemy się na nich. Słuchaj, może zerknij też, a nóż widelec i Tobie coś się spodoba.
  7. Co do szafek to jestem za tymi robionymi na wymiar. Moim zdaniem nie ma lepszych i przynajmnie można wykorzystać praktycznie każdy centymetr powierzchni. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolona, chociaż mam je dopiero dwa miesiące. Jedynie co krzesła kupiliśmy w slf24.pl gotowe ale wyglądają rewelacyjnie i są świetnej jakości.
  8. Nie koniecznie trzeba zaraz dawać passe partout. Czasami zdjęcie lepiej wygląda w samej ramce. Widzę, że bardzo lubicie dekorować swoje mieszkania. Ja też ale beez przesady, ani nie robię dżungli ani wystawy fotograficznej, ot po prostu to tu, to tak mam jakieś tam ozdoby, a dziś kupiłam w slf24.pl śliczną pufę, która doskonale przyozdobi nasz przedpokój.
  9. Oj tak naprawdę o o wiele rzeczy trzeba zadbać, a czasami niestety ale takie różne drobiazgi w całym tym ferworze umykają nam z pamięci. Wstyd się przyznać ale jestem tego dowodem. Najzwyczajniej zapomniałam o koszach na śmieci i odpadki. Niby nic wielkiego ale jednak dość ważna część wyposażenia. Jednak błąd zaraz naprawię bo dziś zamówię w superwnetrze.pl, gdzie raz, że jest w czym wybrać, a dwa mają akurat promocję, więc coś uszczknę na kolejne zakupy.
  10. Każdy coś innego lubi. Fotografie w ładnych ramka to zawsze dobry pomysł na dekorację. Sama niedawno szukałam oryginalnych ale jakoś nic ciekawego w oko mi nie wpadło. Za to trafiłam na superwnetrze.pl bardzo fajne wazony blomus i to akurat w promocyjnych cenach. Jeden mam w salonie a drugi wzięłam do sypialni. Bardzo ładne i zawze to jednak coś nowego.
  11. I takie meble warto kupować - solidnie zrobione z dobrych materiałów. Nasza ze ginster ze scandicsofa.pl też ma kilka lat, a nadal wygląda elegancko. Dobrze wtedy zrobiliśmy, że postawiliśmy na welurową tapicerkę, świetny materiał, który raz dodaje jej niepowtarzalnego uroku, a dwa jest łatwy w czyszczeniu. Jak coś zaraz biorę wodę, ściereczkę i po kłopocie. Tak swoją drogą to w ogóle te ich materiały są dobre, bo na łóżku mamy bawełnę i tak samo, zero zabrudzeń.
  12. anela22

Remont biura

No tak biuro musi wyglądać doskonale, przecież to wizytówka firmy, a z drugiej strony jak wszystko jest tak jak należy to i lepiej i przyjemniej się w nim nam nawet pracuje. I masz rację, że nie ma co oszczędzać i kupować jakiegoś badziewia za psie pieniądze, bo to może się zemścić. Kiedys kupowaliśmy gdzie popadnie, ale odkąd złożyliśmy pierwsze zamówienie na superwnetrze.pl wiemy, że lepie nawet te parę groszy dołożyć ale kupić coś co posłuży długo i ma też ten wygląd. Tak swoją drogą to sporo juz u nich kupiliśmy i sądzę, że mogę ich śmiało polecić - mają dobre rzeczy. Co zaś tyczy się tych vertical to owszem mamy ale w oknach, a nie jako przegroda. To prawda hałasu przecież nie wytłumią.
  13. Jak czytam Wasze posty okazuje się, że kilka rzeczy mi umknęło, i już wpisuję je na listę rzeczy do zrealizowania. Na razie ma jeszcze czas, bo dopiero jestem na etapie wyboru mebli i chyba udało mi się już z nimi, bo te na mebledoktor24.pl wyglądają na solidną robotę i są interesujące. Naprawdę wpadła mi w oko zarówno kolekcja malmo jak i modern obie są fajne i z litego drewna, a to akurat sporo dla mnie znaczy, bo czegoś takiego szukam. Muszę jeszcze raz się im przyjrzeć i podjąć decyzję.
  14. @matia trudno się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią. Takie powinny być meble w biurze, nic więc dziwnego, że i ja na takie postawiłam, ale zadbałam aby były również i solidne. Dlatego zdecydowałam sie na zakup mebli mebledoktor24.pl, które są z litego drewna. Każdy wie, że drewno daje gwarancję długoletniego uzytkowania, a na dodatek wprowadza niesamowity klimat. Jednak wiecie co w biurze doskonale sprawdza się jeszcze coś, mam tu na myśli kącik wypoczynkowy, gdzie można pozwolić sobie na chwilę relaksu, a przede wszystkim jest gdzie przyjąć kontrahentów. Pomyślcie o tym, ja stworzyłam takie miejsce i również meble kupiłam u nich.
  15. anela22

meble

Czasami warto poszukać takich podpowiedzi na różnych forach. Ludzie naprawdę chętnie dzielą się swoimi pomysłami i doświadczeniami, u nas tez tak było. Zaufaliśmy i dobrze, bo już mamy w sypialni piękne i solidne meble z mebledoktor24.pl, a do świąt bożego narodzenia zamierzamy wymienić jeszcze w salonie i w pokoju córki.