Natalia93

Użytkownik
  • Zawartość

31
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Natalia93

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Trudno jest zorganizować przyjęcie integracyjne, w końcu wszyscy jesteśmy odmienni i mamy różne gusta, czy to kulinarne czy światopoglądowe.. Dlatego ja wybrałam lokal Bubbles Bar Warszawa na takie spotkanie. Jest przyjazny, obsługa jest kompetentna, a i menu bardzo rozbudowane. Happy Hour na alkohole wszystkim przypadło do gustu, jak i spacer po położonym niedaleko Krakowskim Przedmieściu.
  2. Doskonale wiem, czym jest nałóg alkoholowy. Wyniszcza całe rodziny, nie tylko chorych. Robak po prostu musi zostać zaspokojony, za wszelką cenę. My przy pomocy Rankingu ośrodków terapii znaleźliśmy miejsce, które może pomóc naszej bliskiej osobie jeśli się zgodzi. Warto tam zajrzeć, a i wpisać swój ośrodek, jeśli posiadacie, wtedy więcej osób odnajdzie pomoc i spokój, a Wy zarobicie.
  3. No, ja o tym Bubbles Bar Warszawa też słyszałam. Poza niedzielą, można tam smakować się w najlepszych alkoholach świata za jedyne 29 zł od osoby. To kompletnie jak za darmo. Sama zastanawiam się, czy nie nadłożyć drogi do Gdańska, jaki planuję niedługo odwiedzić i powiem szczerze, zjeść tam kolacji. Podobno są świetne.
  4. Paweł chyba chce restaurację zbudować, a przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. To świetnie, grunt to się spełniać. Jeśli będzie to lokal podobny choć troszkę do Bubbles Bar Warszawa , to możesz liczyć na moją przychylność. Chętnie przyjadę posmakować Twoich dań. Te w Bubbles mnie oczarowały, kocham to miejsce. Również za darmowy kieliszek szampana przy rezerwacji na TripadVisor.
  5. Dziwię się osobom, które mają jakieś problemy z kupowaniem kosmetyków online. Często przecież zdarza się, że takie produkty są o wiele lepsze i skuteczniejsze niż te oferowane w przeróżnych marketach. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Dzięki sieci poznałam takie marki jak naturalna Calluna Medica , z bogatą ofertą różnorakich maseczek mocno oddziałujących na skórę. Moim zdaniem nie ma co zamykać się na produkty internetowe.
  6. Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i jeśli potrzebujemy pomocy klinik takich jak Novoderm, to jak najbardziej powinniśmy skorzystać z odpowiednich zabiegów. Mnie na przykład interesuje LIFTING HIFU jako kompleksowe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy mają problem z wyglądem i elastycznością skóry, a także kolorytem skóry. Myślę nad zapisaniem się na niego.
  7. [url=http://www.forumkadrowe.pl/post89720.html#p89720]http://www.forumkadrowe.pl/post89720.html#p89720[/url]
  8. Hm , a czy was kiedykolwiek dopadł syndrom wypalenia ? Wiecie, taki stan, w którym nic Wam się nie chce, nawet to , co lubicie najbardziej nie sprawia Wam przyjemności, a wręcz przeciwnie,tylko Was denerwuje, a nawet zniechęca? Mnie właśnie takie coś dotknęło i zastanawiam się, jak sobie z tym poradzić.. Internet sugeruje, bym zaczęła suplementować witaminy z grupy B, które mają pozytywny wpływ na funkcje myślowe i samopoczucie. Czy ktoś może rozwinąć ten temat i powiedzieć mi , jak to jest e rzeczywistości?
  9. Ja mam taki zawód. Musze powiedzieć, że nie każdy się do tego nadaje, bo to przede wszystkim praca z człowiekiem. Powiem więcej, to praca na ludzkim ciele i za każdy błąd się tu odpowiada. Niemniej jednak ja jestem pewna swoich umiejętności, dlatego otwieram własny salon kosmetyczny, w związku z czym mam do was pytanie. Czy znacie sklep cosmed24 , który oferuje wyposażenie do tego typu miejsc? Pytam, ponieważ chciałam tam sie wyposażać, a jednak go nie znam .
  10. Natalia93

elektryk

No właśnie, co jest z tymi elektrykami? Co jeden to gorszy czasami. Ostatnio ten co do nas przyszedł naprawiać jakieś kable, musiałabym spytać męża o dokładną nazwę, powiązał wszystko na opaski kablowe i dumnie wymaszerował z mieszkania, biorąc od nas ponad 100 zł. Mąż był wściekły, bo sam mógł to lepiej zrobić. Zapytany pan inżynier elektryk, powiedział tylko, że inaczej się nie dało i że od niedawna pracuje w zawodzie.. Oddał część kasy, ale już więcej nie chcemy go widzieć!
  11. Jeśli o mnie chodzi, to kupuję zazwyczaj w jednym sklepie, w którym od dawna wiem, że towar jest pierwsza klasa. Wygoda połączona z elegancją, co lubię. Ostatnio na przykład znalazłam tam świetne body, które podkreślają moją sylwetkę. Jeśli jesteście ciekawe, o którym sklepie mówię, kliknijcie sobie w ten link . Moja mama też tam kupuje i jest zadowolona, nie ma co się martwić.
  12. Hm, a możecie mi powiedzieć, co jest w tych żywych kwiatach? Sztuczne nie dość, że dłużej nam służą, to i ładnie wyglądają, choć może brakuje im koloru. W hurtowniach takich jak pod tym www za niską cenę można kupić i bukiet i osobne kwiatki, a nawet elementy w doniczkach ;) . Sama mam sztuczne kwiaty doniczkowe i każdy podziwia.. Zresztą obawiałabym się tak zaufać, że bukiet nienaruszony dojedzie w docelowe miejsce..
  13. Koszty w firmie zawsze są i będą, o tym trzeba pamiętać. Można spróbować je ograniczać na różne sposoby, na przykład poprzez redukcję etatów, poprawienie komunikacji wysyłając managerów na szkolenia, czy wreszcie poprzez szukania źródeł tańszych dostaw materiałów. Dla mnie jeszcze jednym dobrym rozwiązaniem jest poszukanie dobrej firmy, która podejmie się wdrożenia systemów erp które w niepodważalny sposób obcinają koszty i eliminują błędy.
  14. Cześć, jeśli nie wiesz jak prowadzi się szkolenie, Szkoła Trenerów STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/może Ci w tym pomóc. Będziesz wiedziała, jak wybrać odpowiednie miejsce, jak prowadzić takie ciekawe spotkanie, by pracownicy dużo z niego wynieśli i żeby dla Ciebie była to przyjemność. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat trenerski, który uprawnia Cię do przeprowadzania takich szkoleń, kursów. Moim zdaniem świetna sprawa, warto próbować. Praca z ludźmi zawsze jest ciekawa.
  15. Jak to już ktoś wspomniał, ważna jest reklama, wygląd takiego sklepu, jego płynność działania, dobra reklama w Internecie, ale także dobra platforma płatności i przelewów online. Jeśli chodzi o reklamę, świetnie sprawdza się pozycjonowanie, z tym że trzeba pamiętać, że wszyscy to robią. Więc koszty na to powinny być zwiększane. Wiadomo także, że klient nie będzie odwiedzał sklep, który nie funkcjonuje dobrze, w sposób przynoszący stratę czasu i zniechęcenie. Tu przydałby się dobry informatyk. Na końcu wymieniłam płatność internetowe. To wymóg dzisiejszego społeczeństwa, więc warto podpisać umowę o taką usługę z firmą taką jak https://www.cashbill.pl/, która nie tylko prowadzi za nas te przelewy, ale także aktualizuje i wprowadza nowe rozwiązania, które tylko zechcemy. To taki mały klucz na sukces,