marta

Użytkownik
  • Zawartość

22
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O marta

• Ranga
    Początkujący
  1. Taki długi dwustopniowy kurs który moge polecic bo sama przeszłam, tez 120 godzinny robią w Akademii Wizażu Good Look w Warszawie. Bardzo przydatne jak ktos nie ma wiedzy ani umiejetnosci a chce pracować w zawoedzie wizazytki . Ja poszłam na kurs jako total laik, wyszłam z fajna wiedza i umięjetnosciami. Oczywiscie wiem że nie umiem wszystkiego, praktyka czyni mistrza, ale to co tam dostałam to wieelka baza z którą teraz moge pracować i ja wykorzystywac. Świetne doświadczone prowadzace które nie wymadrzały sie ale przekazywały, patrzyły i kazdej pomagały sie wyszkolić i wszystkiego nauczyć, całkowicie indywidualne podejście. Grupa tylko 8 osób wieć dało się wszystkiego spróbować pod fachowym okiem. Bardzo dużo mi to dało więc spokojnie polece kazdemu kto jst na pozatku drogi i szuka szkoły co naprawde uczy a nie bierze tylko pieniądze za wydanie zaswiadczenia. Bo zaświadczeniem makijazu sie nie zrobi. Dla mnie najwazniejsze jest to co wyniosłam z kursu a wyniosłam bardzo duzo nawet wiecej niz sie spodziewałam
  2. Kosmetyki - jak najbardziej, Wg mnie to najbardziej praktyczne i przydatne prezenty. Teraz w okolicy świąt mozna było kupić dobre zesatawy w dobrych cenach. Ja wybrałam coś takiego dla szwagierki i siostry https://seboradin.pl/pl/seboradin-sensitive/57-zestaw-promocyjny-seboradin-sensitive.html mamie kupiłam żelazko bo jej się zepsuło . Mam nadzieję że wszyscy bedą zadowoleni
  3. Bardzo fajną zabaweczkę dla dzieciaków wypuścił teraz Fisher Price, tylko nie dla niemowlaczków ale dla ciut starszych tak od 2 latek Zabawka Bebo rewelacja dla dziecka bo uczy i bawi i taka ruchowa , daje mnostwo frajdy
  4. Ktoś pisał o alkomacie, to faktycznie dobry pomysł. Ja kupiłam coś takiego na urodziny mojemu Alcontrol Służy bardzo dobrze, pomiary sprawdzone z innym nawet . Warto mieć coś takiego , tak mi się wydaje
  5. Po co jechac do Krakowa jak na miejscu w Katowicach mamy super dentystów? Ja po tragicznych doświadczeniach w leczeniu na nfz trafiłąm z polecenia kilku znajomych na Astra Dent - Ślaskie Centrum Implantologii , bo niestety rezultatem leczenia na nfz sa braki trzech zebów i teraz jestem w trakcie ich uzupełniania. A w implantach jak słyszałam są świetni. Poza tym za mną wyrwanie bardzo problematycznego zeba mądrości , też w Astra Dent bo chirurga mają tam najlepszego , nie ma co więc szukac dalej
  6. A znacie sklepik internetowy https://quiosque.pl/ Bardzo przyjemne ubranka, takie przyjemne i kobiece, jestem zachwycona
  7. Bardo fajny sklepik jeszcze dodam do "kolekcji" z pięknymi bardzo kobiecymi ubrankami i dodatkami https://quiosque.pl/
  8. Ja tak jak Wiktoria uważam- całkiem sensowny pomysł Najwazniejsza jest lokalizacja ( coś wiem w tym temacie) i jesli będziecie mieć zaklepane miejsce pod marketem to na pewno się powiedzie
  9. Doradźcie jak zorganizować czas zagranicznemu potencjalnemu klientowi co przyjeżdża do nas na rozmowy Niestety spotykamy się w Warszawie stąd chyba nie mam pomysłów ani ja ani mąż jak mu zorganizować czas bo jesteśmy z Wrocławia- a wiec gdzie sie umówić na spotkanie, obiad , zrobic mu jakąs wycieczkę po mieście? wiem że pierwszy raz w Polsce będzie
  10. No to fakt , wtedy koszty mogą się sporo obniżyć wiem że to biuro co mnie obsługuje superksiegi.pl też ma taka ofertę właśnie
  11. Macie namiary BIURO SUPER KSIĘGI Dobrych warto promować
  12. Odkąd się przeprowadziłam do Wrocławia z miejscowych biur powiem szczerze miałam okazję poznać dwa - z pierwszym szybko się rozstałam ( po drugim wezwaniu do US). Teraz - pełnym z zadowoleniem i z jakosci usług i z ceny i z obsługi - korzystam z biura Super Księgi. Biuro rzetelne, korzystające z nowoczesnych rozwiązań i dbające o klienta i jego czas. Jakby ktoś poszukiwał- szczerze polecam
  13. Przy takiej firmie pomyślcie o maszynie parowej do mycia- my z mężem mamy myjnię samochodową i nie raz myliśmy u klientów nie tylko samochód ale też taras czy podjazd albo praliśmy dywany My mamy coś takiego myjnia parowa bardzo przydatna rzecz
  14. A ja myslę o mobilnej myjni - nie tylko samochodowej, mam szersze pomysły na pozyskanie klientów. Proszę o informacje czy uda mi isę na to uzyskać dotację? Firma maszynyparowe która rozmawiałem zaproponowała mi pomoc w w uzyskaniu dotacji. Może tez ktos miał z nimi kontakt i czy podpowie czy się na tym dobrze znają?
  15. Zerknij sobie na to https://www.wirtualnebiuro-aliorbank.pl/Home/WirtualneBiuro Masz tu świetne aplikacje biurowe firmowane przez Microsotf i AliorBank w tym program szybkafaktura.pl