orbo

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O orbo

• Ranga
    Początkujący
  1. Witam Czytając forum natrafiłem na mój stary wątek :). Serwis się trochę rozwinął od czasu ostatniego wpisu przewinęło się kilkanaście tysięcy ogłoszeń :) i co najważniejsze całkowicie zmienił się layout. Jeśli ktoś by znalazł trochę czasu na ponowną ocenę tej stronki byłbym wdzięczny :). Pozdrawiam serdecznie.
  2. Witam Od jakiegoś czasu prowadzę serwis ogłoszeniowy orbo[dot]pl. Konkurencja na rynku ogłoszeń drobnych jest ogromna ale jak widać na przykładzie już istniejących dalej jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu serwisy. Sam od początku roku wydałem na reklamę serwisu 200zł (kupon adwords) i posiadam kilka tysięcy użytkowników i ogłoszeń. Proszę o opinię, czy warto szukać inwestora, który mógłby by zainwestować w taki serwis ogłoszeń? Czy warto inwestować w specjalistów od marketingu do wypromowania serwisu? Jeśli tak to może znajdą się osoby chętne do współpracy. Pozdrawiam Krzysztof Oleksy orbo@orbo[dot]pl
  3. Witam Mam takie pytanie, trochę ponad miesiąc temu założyłem serwis ogłoszeniowy. Darmowe ogłoszenia Nie jest to nic specjalnego, pisane raczej dla własnej satysfakcji na szybko i .... przeciwko allegro :) ( jak zobaczyłem ile ze mnie ściągnęli za wystawienie auta to zdębiałem). W każdym razie serwis dość szybko się rozwija chodź na reklamę nie wydałem więcej niż 100zł. Wcześniej nie miałem go w planach w żaden bardziej wyrafinowany sposób rozwijać, reklamować, a tym bardziej czerpać z tego jakieś korzyści materialne ale teraz się nad tym zastanawiam. Czy jest szansa, żeby taki serwis mógł później na siebie zarabiać? Nie chciałbym stracić już ponad 200 użytkowników z własnego lenistwa ;), jak również nie chciał bym tracić czasu na jego zarządzenie, czytanie wiadomości e-mail, czy utrzymywanie domeny. To kosztuje może niewiele pieniędzy, ale za to trochę czasu a wiadomo czas to pieniądze :). Czy uważacie, że mógłbym ten serwisik rozbudować trochę i w jakiś sposób znaleźć reklamodawców, czy sponsorów? Czy raczej powinienem dać sobie z tym spokój. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)