interno

Użytkownik
  • Zawartość

15
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O interno

• Ranga
    Początkujący
  1. Zabieram się za przygotowywanie kwestionariusza kompetencji i zastanawiam się nad pytaniami. Mógłby mi ktoś podesłać taki kwestionariusz, albo wskazać pytania jakie powinny się na nim znaleźć?
  2. Rozmowa kwalifikacyjna rzeczywiście dużo daje, jednak nie sądzę, żeby pracodawca przeprowadzał zawsze takie rozmowy, w większych przedsiębiorstwach mają od tego dział HR. Co do kwestionariuszy - różnie bywa. Dobre sa kwestionariusze biodata - zbierasz więcej informacji o kandydacie. Nazwa nie jest każdemu znana, tutaj poczytasz więcej o takich kwestionariuszach: http://www.iakg.pl/blog/159-biodata-informacje-biograficzne Generalnie lepiej sprawdzać ludzi przed zatrudnieniem ich, żeby potem uniknąć przykrych sytuacji.
  3. interno

wolny strzelec

Jestem dziennikarzem i postanowiłem działać jako freelancer, zarejestrowałem się na stronie - freelancity.pl - portal na razie chyba raczkuje, ale pomysł ma potencjał.
  4. Siadasz wygodnie przy komputerze... znajdujesz firmę drukarską on-line np. caffeprint.eu, składasz zamówienie - wysyłasz plik a potem tylko czekasz na dostarczenie gotowego materiału. Zasada działania jest generalnie taka sama jak na allegro czy innych sklepach internetowych- latwo i wygodnie. Ja sam korzystam z tej stronki, którą ci podałem i jestem zadowolony.
  5. Co myślicie o płatnościach przy pomocy telefonu komórkowego?
  6. Firma bez pieczątki nie może funkcjonować, co do tego nie ma wątpliwości. Powinna zawierać takie dane jak pełna nazwa firmy, poprawny adres oraz nip – to takie minimum – jak chcesz zobaczyć przykłady wejdź np. na stronę www.amb.net.pl – wiem że tam są przykłady takich pieczątek
  7. Potrzebuje informacji co dokładnie składa się na koszt wymiany pracownika w firmie i czy jestem w stanie we własnym zakresie tego dokonać?
  8. Na chwile obecną na rynku mnóstwo jest takich firm. Ja osobiście korzystam z Caffe Print (www.caffeprint.eu) z tego ci mi wiadomo jest obecnie najtańszą firmą na rynku. Sam zamówiłem u nich wizytówki
  9. Poszukuje firmy, która opracuje dla mojego przedsiębiorstwa testy kompetencyjne dla nowo powstałego stanowiska pracy – przedstawiciel handlowy w branży chemicznej
  10. Na jakiej zasadzie działają drukarnie online? Przyznam, że po raz pierwszy spotykam się z czymś takim
  11. Spotkałem się niedawno z wielokolorowymi pieczątkami. Pomysł oryginalny, ale czy nie wydaje się zbytnio niepoważny?
  12. Na co powinnam zwrócić uwagę? Czy mogłabym się zwrócić o profesjonalną pomoc w tym zakresie?
  13. myślicie, że samo wejscie giełdy na parkiet może namieszać ?