Emily

Użytkownik
  • Zawartość

49
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Emily

• Ranga
    Średniozaawansowany
  1. Przez miesiąc chyba 3 razy zamawiałam już z Elori. Wkręciłam się 🙂 Mega spodobały mi się ich produkty, a ceny... śmieszne po prostu. Nic tylko korzystać.
  2. Co do wpisu od antidotum ja też lubię biżuterię ze stali chirurgicznej. Według mnie najlepsze rozwiązanie 🙂 Niedrogo i wygląda ładnie. Ja zamawiałam na Elori.pl bardzo lubię ten sklep.
  3. Masz rację, te znane marki nie zawsze sprzedają dobrą jakość. Powiem Ci Winek namówiłeś mnie 🙂 Będę składać zamówienie akurat mam dwie imprezy we wrześniu, coś pokombinuje z dodatkami.
  4. Potwierdzam Elori to sklep z biżuterią dla każdej kobiety zarówno młodszej czy starszej. Bogactwo wzorów, uwierz mi nie skończy się na jednym produkcie. Można poszaleć bo ceny są na prawdę przystępne. Ja osobiście lubię Biżuterię Elori i często tam zamawiam, odkąd odkryłam ten sklep to już ze 4-5 zamówień złożyłam.
  5. Emily

Rolety

Złożyłam niedawno zamówienie na okna wraz z roletami zewnętrznymi w Oknoplast. Korzystniej cenowo nam wyszło jak wybraliśmy jedno z drugim, a sam producent jest renomowany więc myślę, że warto zaufać. Mnie zależało na tym, aby w lato nie było duszno w domu, a wszystkie okna mamy na południe i zero drzew od tego strony więc cień jest ważny. Rolety wewnętrzne nie zapewnią Ci tego co zewnętrzne więc moim zdaniem lepiej od razu zamówić takie bardziej na przyszłość. Druga kwestia to podwyższenie bezpieczeństwa, co jest mega ważne.
  6. Cześć, Pytanko głównie do dziewczyn pewnie. Czy zamawiałyście może biżuterię w sklepie Elori.pl? Mam upatrzony kilka produktów u nich, mega mi się podobają tylko się zastanawiam jak będzie z jakością. Czytałam, że mają fajnie wykonaną. Ktoś coś?
  7. Dziękuję Wam bardzo za polecenia. Wybrałam kostkę i ogrodzenie w Kost-Bet, o którym Wam wcześniej pisałam. W zeszłym tygodniu fachowcy skończyli je robić i powiem Wam, że wyszło super. Jednak moja wizualizacja w głowie sprawdziła się idealnie. Efekt przeszedł moje oczekiwania, jestem bardzo zadowolona 😉 Pozdrawiam!
  8. Przyjaciółce zmarła córka przy pracy i chcemy uzyskać odszkodowanie od pracodawcy. Pomagam jej w tym. Czy doradzicie jakiegoś specjalistę we Wrocławiu?
  9. No właśnie słyszałam o tym, że wyglądają jak drewniane. Okej to zamawiam 🙂 Dziękuję!
  10. Emily

budowa domu

Dziękuję 🙂 Też tak myślę!
  11. Cześć dziękuję Wam za porady. Montaż mamy planowany na początek lipca. Dam znać o i jak 🙂
  12. Emily

Alkoholizm

Uzależniony zwykle nie dostrzega problemu, jednak ważne aby zapewnić mu odpowiednie wsparcie. Ja polecam zapoznać się z informacjami odnośnie zaszycia alkoholowego, o którym przeczytanie np. na http://esperalwroclaw.com/. Esperal to lek, który skutecznie hamuje potrzebę spożywania alkoholu. Ma postać implantu wszczepianego pod skórę, a jego substancją aktywną jest disulfiram. Esperal powoduje silną awersję do napojów procentowych dzięki czemu może być pierwszym krokiem do odzyskania kontroli nad własnym zdrowiem.
  13. Dziękuję bardzo Kargul. Już zamówiliśmy okna 🙂 Załapałam się na cenę wyprzedażową więc super.
  14. Wasze opinie skłaniają mnie do zamówienia 🙂 Jak z kolorystyką? Zastanawia mnie to, czy drzwi wyglądają podobnie do drewnianych mimo, że są polakierowane tak aby w ten sposób wyglądały. Jak to wygląda w rzeczywistości?
  15. Ja chyba 4 szyby wezmę do sypialni, a w pozostałych oknach 3. Dziękuję Wam za rady i odpowiedzi. Zdecydowałam się na zakup.