Emily

Użytkownik
  • Zawartość

65
  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Emily

• Ranga
    Zaawansowany
  1. Wysłałam zerknij sobie co sądzisz 🙂 Mnie efekt się bardzo podoba.
  2. Podoba mi się to, że polska firma ma na prawdę ładne i niedrogie produkty. Koleżanki z pracy sobie też coś zamówiły po moim poleceniu i zadowolone 🙂
  3. Emily

Drzwi

Zastanów się jeszcze nad tym, czy na pewno chcesz drzwi drewniane. Poczytaj sobie co się z nimi dzieje i przemyśl, czy chcesz się w to bawić... Korniki to jedno, ale w grę wchodzą jeszcze inne kwestie związane z konserwacją i próchnieniem drewna. Kiedyś miałam drzwi drewniane, a dzisiaj bym się na nie już nie zdecydowała. Mam aluminiowe drzwi zewnętrzne (producent Aluhaus) i zdecydowanie uważam, że teraz tylko takie warto kupić. Jakość, izolacyjność i design!
  4. Emily

Kostka

My zamawialiśmy kostkę, ogrodzenie, obrzegowania do podjazdu z jednej firmy, a mianowicie Kost-Bet, którą nam polecił znajomy. Widzę, że xxxany też masz doświadczenie z tym producentem. Co zamawiałeś u nich?
  5. Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli szukasz od producenta to polecam Kost-Bet. Mają kostkę na podjazd, obrzegowania, schodki, bloczki ogrodzeniowe oraz płyty tarasowe na prawdę świetnej jakości.
  6. Emily

Remont domu

Remont starego domu jest chyba gorszy niż budowa od podstaw. Wychodzą różne, jak ja to mówię "kwiatki" po drodze. U nas okazało się, że inwestycja będzie kosztować dwa razy więcej niż zakładaliśmy bo część instalacji była totalnie do wymiany i ściany pękały w trakcie remontu, więc od nowa tynk ;/ Tragedia. Dobrze, że mamy to już za sobą. Ze starego domu zrobiliśmy nowoczesny, energooszczędny dom. Chyba najprzyjemniejszą częścią całego remontu była wymiana okien. Ekipa szybko i sprawnie wymieniła, z wyborem też gładko poszło model Pixel z Oknoplast, po dwóch miesiącach oczekiwania mieliśmy u siebie. Resztę inwestycji przemilczę, bo nie chcę do tego wracać pamięcią 😄
  7. Emily

Drzwi

Sprawdź sobie jeszcze ofertę Aluhaus. Moim zdaniem mają duży wybór i drzwi są solidnie wykonane. My zamawialiśmy dwa lata temu, a wyglądają dalej jak nowe. Rok były bez daszka, bo przespaliśmy temat. Nic się z nimi nie stało 😉
  8. Emily

drzwi do domu

Raczej unikałabym drzwi zewnętrznych z marketów budowlanych jak Obi itd. Może lepiej pofatyguj się bezpośrednio do producenta albo partnera jakiejś polskiej firmy. Ja mam dobre doświadczenia z firmą Aluhaus. Mamy od nich drzwi zewnętrzne i zamawialiśmy niedawno ogród zimowy. Wszystko solidne, jak należy. Mnie zależało na jakości, a zamawialiśmy u partnera w naszym mieście, przez stronkę można sobie wyszukać 😉
  9. Już mamy rolety i jestem zadowolona. Montaż wykonaliśmy samodzielnie z mężem, poszło jak spłatka :d Okna wyglądają super. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na rolety rzymskie we wszystkich oknach.
  10. To super 🙂 Gratuluję wyboru ten kolor faktycznie ma to coś 😉
  11. Przepraszam najmocniej, że tak długo nie odpisywałam. Zapomniało mi się 🙂 Dużo się dzieje w moim życiu, ale nie o tym. Z okien jestem megaaaaaaaaaaaaa zadowolona! My mamy Pixele 3 szyby w każdym pomieszczeniu + w sypialniach 4 szyby, wywietrzniki effiair i odcień profilu sheffield oak. Z kolei siostra zamówiła sobie te pasywne winergetic od nich i podobnie jak ja bardzo sobie chwali. Dziękuję Wam raz jeszcze za poradę.
  12. Musisz ją przechytrzyć jakoś 🙂 Widziałam dziś nową kolekcję 😉 Chyba znowu coś zamówię z Elori. Usprawiedliwiam się tym, że to przecież takie niedrogie rzeczy, że nie muszę sobie żałować 😄
  13. Wreszcie ktoś odpowiedział na moje zapytanie, wielkie dzięki 🙂 Jaki czas realizacji mniej więcej miałeś? Chcemy zamówić sobie jakoś teraz tylko muszę wymierzyć z mężem dokładnie okna. Ten konfigurator fajny na stronie, sporo ułatwia. Ty zamawiałeś online czy w sklepie?
  14. I jak udało się zamówić? Mieli terminy?
  15. Cześć, Szukasz opinii o producencie rolet Agata Rolety. Czy to jakiś odłam Agata Meble? Czy odrębna firma? Sporo osób mi chwaliło producenta i się zaczynam zastanawiać nad zamówieniem żaluzji lub rolet u nich.